عدم نمایش محصولات در برگه shop

tooraj

تازه وارد
باسلام خدمت دوستان عزیز

بنده به تازگی قالب رو نصب کردم ولی متاسفانه محصولاتم رو در برگه فروشگاه نمایش نمیده میخواستم بپرسم که چطور باید مشکل رو برطرف کنم با تشکر

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اول شما چند تایی باید محصول تعریف کنید . دوم به محصولات اگر نیاز به دسته بندی دارند دسته بندی عنایت کنید

سوم اگر صفحه اصلی وکامرس را تغییر داده اید حتما باید این صفحه را در مسیر وکامرس- پیکربندی - محصولات- همگانی - برگه فروشگاه تعیین بفرمایید .

چهارم در صورتی که صفحه فعلی فروشگاه شما از ویژوال کمپوزر برای نمایش استفاده می کند باید دسته بندی ها را طبق دسته های وکامرس در خود ویژوال تعیین نام گذاری و متصل به نام دسته بندی یا محصول بنمایید .

پنجم پیوند یکتای شما از حالت پیش فرض استفاده می کند در صورتی که می خواهید مسیر دهی از سمت دسته بندی باشد این بخش را باید تغییر دهید مسیر > تنظیمات (وردپرس) - پیوندهای یکتا- پیوند های یکتای محصول

ششم حتما از طریق مسیر وکامرس - وضعیت مطمئن شوید که قالب شما بروز می باشد .

هفتم به علت وجود افزونه کش لایت اسپید بر روی سرور شما و و در صورت وجود افزونه کش توسط شما (خالی کردن کش پس طی مراحل بالا الزامی است) حتما صفحه مرورگر را با Ctrl+F5 بازنشانی کنید.

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

tooraj

تازه وارد
@جاویدان عزیز دل من چک کردم تمام تنظیماتی که شما گفتید رو ولی چیزی ندیدم

اگر که مشکلی نیست دسترسی بدم چک کنید

ممنون

tooraj

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

اول شما چند تایی باید محصول تعریف کنید . دوم به محصولات اگر نیاز به دسته بندی دارند دسته بندی عنایت کنید

سوم اگر صفحه اصلی وکامرس را تغییر داده اید حتما باید این صفحه را در مسیر وکامرس- پیکربندی - محصولات- همگانی - برگه فروشگاه تعیین بفرمایید .

چهارم در صورتی که صفحه فعلی فروشگاه شما از ویژوال کمپوزر برای نمایش استفاده می کند باید دسته بندی ها را طبق دسته های وکامرس در خود ویژوال تعیین نام گذاری و متصل به نام دسته بندی یا محصول بنمایید .

پنجم پیوند یکتای شما از حالت پیش فرض استفاده می کند در صورتی که می خواهید مسیر دهی از سمت دسته بندی باشد این بخش را باید تغییر دهید مسیر > تنظیمات (وردپرس) - پیوندهای یکتا- پیوند های یکتای محصول

ششم حتما از طریق مسیر وکامرس - وضعیت مطمئن شوید که قالب شما بروز می باشد .

هفتم به علت وجود افزونه کش لایت اسپید بر روی سرور شما و و در صورت وجود افزونه کش توسط شما (خالی کردن کش پس طی مراحل بالا الزامی است) حتما صفحه مرورگر را با Ctrl+F5 بازنشانی کنید.

موفق باشید
دوست عزیز اگر که ممکنه دسترسی بدم خودتون چک کنید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

به نظر میاد مشکلتون رفع شده که خیلی خوبه ، در صورت امکان نوع رفع مشکل رو بنویسید دوستان بفهمند

ضمنا توصیه بنده به شما اینست بهتر است چون شما فروشگاه محور هستید صفحه اصلی رو فروشگاه تعیین کنید اینجوری دوگانگی نخواهید داشت.

در صورت وجود مشکل می توانید دسترس رو به خصوصی ارسال کنید

موفق باشید

tooraj

تازه وارد
سلام

بله مشکل توسط یکی از دوستان برطرف شد

مشکل مربوط به ابزارک ها بود که در صفحه فروشگاه وجود داشت حذف کردیم و از ابتدا ایجادشون کردیم که مشکل برطرف شد

بالا