عدم نمایش منو در صفحه محصول

amin.ir69

تازه وارد
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان 

در صفحه اصلی و پرداخت فروشگاهم منو بالای سایت دیده میشه ولی در صفحه اصلی محصولم نمیدونم چرا منو دیده نمیشه ! 

ممنون میشم از دوستان که راهنمایی کنن چطور میتونم این مشکل رو حل کنم.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بررسی بفرمایید ببینید آیا قالب شما در صفحات تنظیمات دستی داردیا خیر ؟

موفق باشید

amin.ir69

تازه وارد
ممنون دوست عزیز از پاسختون

ولی دقیقا منظورتون از تنظیمات دستی چی هست ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

منظورم اینست که در ساختار برخی قالب ها در برگه ها گزینه هایی قرار داده می شود که شما بتوانید نسبت به شخصی سازی قسمتها اقدام کنید این قسمتها بیشتر زیر نوشتها قرار میگیرد گاها نیاز است از قسمت بالای برگها (تنظیمات صفحه ) در صورت وجودشان دسترسشون باز بشه .

موفق باشید

amin.ir69

تازه وارد
ممنون از دوستانی که پاسخ دادند ولی من چند روز هست که دارم روی قالب کار میکنم و متاسفانه هنوز موفق نشدم !

اسم قالب رو میزارم میتونین تستش کنید : 

Darkorange

جالب اینجاست که منوی بالای سایت در صفحه اصلی فروشگاه و محصولات نمایش داده نمیشه ولی در صفحات سبد خرید و پرداخت نمایش داده میشه !!!

ممنون میشم از همه دوستان اگه بتونن راهنمایی کنن.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بنده این قالب رو نگاه کردم چیزی در توضیحاتش مبنی بر اینکه از وکامرس پشتیبانی می کنه وجود نداره

بهتره از یک قالب که از کامرس ها پشتیبانی کنه استفاده کنید

به این آدرس مراجعه کنید توضیحات سازنده میگه این قالب هنوز از وکامرس پشتیبانی نمی کنه

موفق باشید

amin.ir69

تازه وارد
ممنون جاویدان عزیز 

ولی راستش من مدت ها روی این قالب کار کردم و سفارشیش کردم و الان نمیتونم ازش دست بکشم و تنها مشکلم همینه و مطمینم که مشکل کوچیکی هست که شما که حرفه ای هستین براتون پیدا کردنش راحته چون وقتی وارد صفحات مورد نظر میشیم و یا رفرش میکینم اسم منو ها یه لحظه ظاهر میشم اما بعدش باز غیب میشن !

بی صبرانه منتظر جوابتون هستم 

با تشکر 

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بنده خیلی حرفه ای نیستم هنوزم آماتور تشریف دارم :((

تا اونجا که بنده می دونم قضیه از این قراره شما باید برگه های مرتبط با وکامرس رو ساخته باشید آیا ساختید ؟

منظورم از برگه های فایلهایی است که مرتبط با فراخوان قالب از سمت وکامرس هست مثلا فروشگاه کاربری خرید پرداخت برگه تک محصول اگر شما گزینه اول که مختصا مرتبط با فروشگاه هست رو انجام داده باشید زدن منو کاری نداره کافیه شورت کدهای منو رو پیدا کنید بیشتر اوقات در برگه ایندیکس پی اچ پی دیده میشه (البته قالب به قالب فرق داره) رو طبق راه حلهای طراح در برگه فروشگاه قرار میدید برای بررسی بیشتر مثلا قالب 2017 یا استنفورنت رو بررسی کنید

یه نکته مهم اگر درلحظه نشون میده پس احتمالا یک دستور دیگه میبرش به حالت مخفی یا نمیتونه فراخوان بزنه با کدیاب مرورگر Inspect المنت بررسی کنید اصلا هست یا خیر .

کاش می تونستید آدرس قالب خودتون رو بذارید مستقیم ببینیم روش بررسی کنیم چون بلاخره شما تغیراتی دادید که روی قالب اصلی نیست حتما

موفق باشید

بالا