عدم نمایش نوار مدیریت

haleh

کاربر عضو
سلام

نوار مدیریت مشکی رنگی که به اصطلاح نوار مدیریت گفته میشه واسه کاربرایه که عضو ساده سایت هستن نمایش نمیده چطور میتونم این نوار رو به نمایش در بیارم واسه کاربرایه ساده؟

راستی من برای عضوگیری سایت از افزونه یوزر پرو استفاده میکنم و تنظیمات یوزر پرو رو هم طوری انجام دادم که نوار نمایش داده بشه

لطفا کمکم کنید.

Mehr@ban

کاربر عضو
یه بار افزونه یوزر پرو رو غیر فعال کنید و مجدد تست بگیرید

اگر بعد از غیر فعال کردن منو نمایش داده شد، تنظیمات یوزر پرو رو به درستی انجام نداده اید

Obka

کاربر عضو
سلام و درود

اگر در یک قالب فقط این مشکل رو دارین باید کد مربوط به functions حذف کنید اگر این طور هست بفرمایین کدشو خدمت شما بگم ...

موفق باشید

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

این مشکل برای منم هست ولی از من جالبتره

برای من صفحه اصلی فقط نوار مدیریت نمیاد ولی برگهای دیگه ک باز میکنم میاد

صفحه اصلی میگه لاگین نیستی در صورتی ک لاگینم و کلیک میکنم میگه لاگین هستین

خخخخخ

haleh

کاربر عضو
یه بار افزونه یوزر پرو رو غیر فعال کنید و مجدد تست بگیرید

اگر بعد از غیر فعال کردن منو نمایش داده شد، تنظیمات یوزر پرو رو به درستی انجام نداده اید
انجام دادم اما فرقی نکرد!

سلام و درود

اگر در یک قالب فقط این مشکل رو دارین باید کد مربوط به functions حذف کنید اگر این طور هست بفرمایین کدشو خدمت شما بگم ...

موفق باشید
ممنون اما از قالب هم نیست چند بار با قالب های دیگه تست انجام دادم.

Mehr@ban

کاربر عضو
البته این مورد رو هم باید مد نظر داشته باشین که حتما در زمان هر تست و بررسی باید کش مرورگرتون رو پاک کنید

Mehr@ban

کاربر عضو
بررسی کن در هدر تابع wp_head و در فوتر تابع wp_footer قرار گرفته؟

Mehr@ban

کاربر عضو
ببخشید خیلی اجمالی گفتم

در بخش ویرایشگر پوسته برین و از منوی سمت چپ، فایل سرنوشت یا هدر و فایل پانوشت یا فوتر رو برسی کنید

haleh

کاربر عضو
ببخشید خیلی اجمالی گفتم

در بخش ویرایشگر پوسته برین و از منوی سمت چپ، فایل سرنوشت یا هدر و فایل پانوشت یا فوتر رو برسی کنید

خواهش میکنم ممنون ازتون.

اره هست.

یه نکته من قبلا سطح دسترسی کاربرا رو با یه افزونه ای که الان یادم نیست دستکاری کردم و دیدم زیاد خوب نبود پاکش کردم میشه این مشکل از اون باشه؟

Mehr@ban

کاربر عضو
الان که همه موارد رو با هم بررسی کردیم، راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه

الان که میگی قبلا یه افزونه ای استفاده کردی احتمال داره در زمان حذف تمامی کدهایی که اون افزونه اعمال کرده حذف نشده باشه!

• شما همون افزونه رو دوباره نصب کن
  • تنظیمات رو به حالت پیشفرض وردپرس برگردون
  • دوباره اگه لازمش نداشتی حذفش کن

بالا