عدم نمایش کامل برگه تسویه حساب

0098511

تازه وارد
سلام صفحه تسویه حساب سایت بنده کامل نمایش داده نمی شود. و فقط وارد کردن کد تخفیف نمایش داده شده

ووکامرس هم به آخرین ورژن آپدیت کردم

ممنون از پاسخگویی شما دوستان

لینک سایت papazh.com

Mesmaili

کاربر عضو
سلام.

شما از پلاگین چندمرحله ای کردن استفاده کردید

من تست کردم سالم بود اما 1 نکته و مشکل!

شما فیلد شهر رو هم حذف کردید از روند خرید، بعد از انتخاب درگاه ارور "صورت حساب شهر..." رو میده، این مورد رو یا فعال کنید و یا غیرضروری.

و مورد مهم و عجیب!

بار اول سایتتون ریدایرکت شد برام به 1 سایت دیگه!

البته یا هاست شما رایگان هست که بعضا ازین تبلیغات هم میذارن و یا متاسفانه ویروسی هست و شما از قالب یا افزونه نادرستی استفاده کردید.

برای همین من یه اسکن آنلاین انجام دادم براتون :

همونطور که این لینک هم میگه ظاهرا فایل مخربی در سایت شماست. البته احتمال داره اشتباه هم کرده باشه

این رو ویروس میشناسه البته.

این لینک رو هم مشاهده کنید، اگر مشکل ویروس داشتید میتونه کمکتون کنه :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

0098511

تازه وارد
شما باید تغییرات رو در  xamp  انجام بدید.

سلام.

شما از پلاگین چندمرحله ای کردن استفاده کردید

من تست کردم سالم بود اما 1 نکته و مشکل!

شما فیلد شهر رو هم حذف کردید از روند خرید، بعد از انتخاب درگاه ارور "صورت حساب شهر..." رو میده، این مورد رو یا فعال کنید و یا غیرضروری.

و مورد مهم و عجیب!

بار اول سایتتون ریدایرکت شد برام به 1 سایت دیگه!

البته یا هاست شما رایگان هست که بعضا ازین تبلیغات هم میذارن و یا متاسفانه ویروسی هست و شما از قالب یا افزونه نادرستی استفاده کردید.

برای همین من یه اسکن آنلاین انجام دادم براتون :

همونطور که این لینک هم میگه ظاهرا فایل مخربی در سایت شماست. البته احتمال داره اشتباه هم کرده باشه

این رو ویروس میشناسه البته

----------------------------

سلام فیلد شهرها رو از ابزار وکامرس فارسی فعال کردم ولی وقتی می خوای وارد کنی چیزی نمایش نمیدهد واسه همین اومدم حذفش کنم

هاست من از ایران سرور و هاست گرونی هم هست به نظرتون مشکل از همین افزونه اس که میگید ویروسه؟

بالا