علت باز نشدن نوشته ها و اومدن این صفحه چی؟

sepehr74

کاربر عضو
موقعی که نوشته ای منتشر میکنم وقتی بازش میکنم این صفحه میاد علت چی؟ ایا به خاطر افزونه ای ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
موقعی که نوشته ای منتشر میکنم وقتی بازش میکنم این صفحه میاد علت چی؟ ایا به خاطر افزونه ای ؟

شما تغییری در قالب ندادید ؟

گویا کد های PHP رو حذف کردید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نمیدونم دقیقا چه کردید. اما چیزی که مسلم هست ، اینه که فایل style.css داره نمایان میشه.

sepehr74

کاربر عضو
از طریق مدیریت هاست بازگردانی کنید. یا استایل و فایل های php را بازنصب کنید.
درود امکان نداره که به خاطر وجود یه کد اینجوری شده باشه اخه من فایل های هاست و لوکال رو مقایسه کردم توی هاست یه فایل اضافه تر دارم توی فایل های وردپرس

<?php
// Before removing this file, please verify the PHP ini setting `auto_prepend_file` does not point to this.

if (file_exists('/home/hashtmod/domains/hashtmodir.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php')) {
define("WFWAF_LOG_PATH", '/home/hashtmod/domains/hashtmodir.ir/public_html/wp-content/wflogs/');
include_once '/home/hashtmod/domains/hashtmodir.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/waf/bootstrap.php';
}
?>

که مثل اینکه مال افزونه امنیتی که نصب کردم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه امنیتی و کلا افزونه های اضافه رو غیر فعال کنید.

sepehr74

کاربر عضو
افزونه امنیتی و کلا افزونه های اضافه رو غیر فعال کنید.
انجام دادم نشد فایل های قالب رو چک کردم ولی همشون اپلود شده بودن با قالب دیگه تست کردم متوجه شدم مشکل از قالب

حالا ممکنه کدی برای نشون دادن صفحه نوشته ها بوده که پاک شده میدونید باید چیکار کنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
متاسفانه نمیدونم چه کردید که راه حل بهتون پیشنهاد بدم ، پیشنهاد بنده اینه یک بار دیگر قالبتون رو نصب کنید.

بالا