علت بالا نیامدن سایتم در گوگل

• نویسنده موضوع sahin
  • تاریخ شروع

sahin

کاربر عضو
سلام دوستان من یه مدتی ۴ یا ۵ ماهی هیت که یه سایتی ساختم از نظر سئو خیلی روش کار کردم توی کلمه کلیدی که من میخوام توی صفحه دوم گوگل مونده همش بالا و پایین میشه در صفحه دوم یکی از دوستام هم زمان با من سایتشو درست کرد اون اومده صفحه اول از نظر سئو سایتش خوب کار نشده+ سرعت لودش هم پایین موندم چطور اون اومده صفحه اول ممنون میشیم سایتمو بررسی کنید ببینید مشکلش چیه چرا نمیاد صفحه اول

آدرس سایتم:

tpark

کاربر عضو
سلام دوستان من یه مدتی ۴ یا ۵ ماهی هیت که یه سایتی ساختم از نظر سئو خیلی روش کار کردم توی کلمه کلیدی که من میخوام توی صفحه دوم گوگل مونده همش بالا و پایین میشه در صفحه دوم یکی از دوستام هم زمان با من سایتشو درست کرد اون اومده صفحه اول از نظر سئو سایتش خوب کار نشده+ سرعت لودش هم پایین موندم چطور اون اومده صفحه اول ممنون میشیم سایتمو بررسی کنید ببینید مشکلش چیه چرا نمیاد صفحه اول

آدرس سایتم:
درود بر شما

لطفا page speed گوگل رو بررسی کنید.
سئو فقط نصب یک افزونه نیست.

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

tpark

کاربر عضو
میشه شما بررسی کنید بهم بگین ممنون میشم
درود بر شما

خیر، فشردگی کارها متاسفانه این امکان رو به من نمیده تا اینکار رو به صورت مجانی انجام بدم.
چون نیمی از روند سئو به آنالیز صحیح و دقیق بر میگرده و نمیشه سر سری اینکار رو انجام داد.
بهترین کار برای شما این هستش که واژه google page speed رو سرچ کنید و سایت رو بسنجید و ایرادها رو گوگل کنید و راهکار رو پیدا کنید و برطرفشون کنید.

موفق باشید.

بالا