عمل نكردن لينك "قسمت انتخاب شده را پاک کن" در ووكامرس (محصولات متغيير)

majid300

تازه وارد
اميدوار با ايجاد اين پست قوانين رو زيرپا نگذاشته باشم و مشكل خودم و كساني كه مشكل شبيه به من رو دارن با كمك اساتيد حل كنيم.

حال تشريح باگ:

وقتي ما محصول متغيير ايجاد ميكنيم با فرض اين كه هيچ جاي كارمان اشكالي وجود نداشه باشه، بعد از انتشار در وبسايت وقتي مشتري محصول رو سفارش ميده كليد افزودن به سبد خريد نمايش داده نميشه.

به نظرم اگه به اين سوالم جواب بدين ميشه مشكل رو حل كنيم

يه مورد مشكوك هست كه فكر كنم كار خودش باشه.

اگه دقت كنين كنار كومبو باكس (همون منوي كشويي) يه لينك هست به نام : "قسمت انتخاب شده را پاک کن" وقتي اون رو ميزنم گزينه هاي انتخابي پاك نميشن يعني ريست نميشن.

ما اگه مشكل اينو حل كنيم اونم حل ميشه آخه وقتي ما محصول رو انتخابمم ميكنيم هيچ دستوري اجرا نميشه (يعني نميتونه دستور بده كه عمل پاك كردن اجرا بشه) يه جاي ووكامرس اشكال داره فكر كنم با يه كد كوچولو درست بشه ولي نميدونم كد كجا رو بايستي تغيير داد.

100 درصد اشكال از ووكامرس منه آخه هم قالب رو عوض كردم و هم باچندين قالب امتحان كردم،همچنين پلاگين ها رو غير فعال كردم به جز ووكامرس.

اگه دوستان كمك كنن عالي ميشه.

آدرس صفحه محصول متغيير من :

سپاس فراوان :)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
میشه تمام پلاگین هاتو غیر فعال کنی و تنها ووکامرس فعال باشه

+ اینکه پوسته وردپرس 2014 رو فعال کنی

صد در صد از تداخل در جی کوئری هاست...

majid300

تازه وارد
میشه تمام پلاگین هاتو غیر فعال کنی و تنها ووکامرس فعال باشه+ اینکه پوسته وردپرس 2014 رو فعال کنی

صد در صد از تداخل در جی کوئری هاست...
سلام داداش ممنون كه براي سوالام احترام قائل هستين. :)

تمام پلاگين ها رو غير فعال كردم به جز ووكامرس و پوسته 2014 رو هم فعال كردم ولي مشكل دقيقا به صورت قبلي پابرجا بود..........

داداش ببينيد چيكار ميتونيد بكنيد تا مشكلم حل بشه. :(

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشخصات مدیریت رو برای بنده ایمیل کنید . persianscript.ir@gmail

kourosh

کاربر عضو
فقط لطف کنید در صورت حل شدن، راه حل رو این جا ذکر کنید.

با سپاس.

amirkashani

کاربر عضو
اینگونه مشکلات به خاطر سه دلیله

۱ از تداخل افزونه ها (یک افزونه مزاحم دارید)

یا

۲ نسخه php و یا my sql سرور سرویس دهنده هاست شما قدیمی هست

۳ چون کدهایی رو درون قالب قرار دادین که سرعت لود سایتتون افزایش پیدا کنه مثل فراخوانی فایل جاوا و جی کوئری در فوتر

از این سه حال خارج نیست چون من خودمم این مشکل را داشتم

majid300

تازه وارد
اینگونه مشکلات به خاطر سه دلیله۱ از تداخل افزونه ها (یک افزونه مزاحم دارید)

یا

۲ نسخه php و یا my sql سرور سرویس دهنده هاست شما قدیمی هست

۳ چون کدهایی رو درون قالب قرار دادین که سرعت لود سایتتون افزایش پیدا کنه مثل فراخوانی فایل جاوا و جی کوئری در فوتر

از این سه حال خارج نیست چون من خودمم این مشکل را داشتم
1- داداش گفتم كه همه افزونه ها رو غير فعال كردم. نشد.

2- نسخه پي اچ پي 5.3 و ما اس كيو ال 5.3.3

3- هيچ گونه دستكاري در هيچ كجاي قالب صورت نگرفته.

چرا آخه مشكل من درس نميشه؟ مگه امكان داره يه ووكامرس برا كسي درس كار كنه برا كس ديگه اي نه؟ :redfadce:

amirkashani

کاربر عضو
1- داداش گفتم كه همه افزونه ها رو غير فعال كردم. نشد.2- نسخه پي اچ پي 5.3 و ما اس كيو ال 5.3.3

3- هيچ گونه دستكاري در هيچ كجاي قالب صورت نگرفته.

چرا آخه مشكل من درس نميشه؟ مگه امكان داره يه ووكامرس برا كسي درس كار كنه برا كس ديگه اي نه؟ :redfadce:
اطلاعاتت رو پ.خ کن ببینم مشکل کجاس

majid300

تازه وارد
اميدوار با ايجاد اين پست قوانين رو زيرپا نگذاشته باشم و مشكل خودم و كساني كه مشكل شبيه به من رو دارن با كمك اساتيد حل كنيم.حال تشريح باگ:

وقتي ما محصول متغيير ايجاد ميكنيم با فرض اين كه هيچ جاي كارمان اشكالي وجود نداشه باشه، بعد از انتشار در وبسايت وقتي مشتري محصول رو سفارش ميده كليد افزودن به سبد خريد نمايش داده نميشه.

به نظرم اگه به اين سوالم جواب بدين ميشه مشكل رو حل كنيم

يه مورد مشكوك هست كه فكر كنم كار خودش باشه.

اگه دقت كنين كنار كومبو باكس (همون منوي كشويي) يه لينك هست به نام : "قسمت انتخاب شده را پاک کن" وقتي اون رو ميزنم گزينه هاي انتخابي پاك نميشن يعني ريست نميشن.

ما اگه مشكل اينو حل كنيم اونم حل ميشه آخه وقتي ما محصول رو انتخابمم ميكنيم هيچ دستوري اجرا نميشه (يعني نميتونه دستور بده كه عمل پاك كردن اجرا بشه) يه جاي ووكامرس اشكال داره فكر كنم با يه كد كوچولو درست بشه ولي نميدونم كد كجا رو بايستي تغيير داد.

100 درصد اشكال از ووكامرس منه آخه هم قالب رو عوض كردم و هم باچندين قالب امتحان كردم،همچنين پلاگين ها رو غير فعال كردم به جز ووكامرس.

اگه دوستان كمك كنن عالي ميشه.

آدرس صفحه محصول متغيير من :

سپاس فراوان :)
بلاخره خودم حلش كردم

حالا محصولات متغييرم بدون هيچ مشكلي كار ميكنه

لينك "قسمت انتخاب شده را پاك كن" هم كار ميكنه. :D

مشكلات جي كوئري داشت.

بالا