عوض کردن style دکمه افزودن به سبد خرید

kootlas

کاربر عضو
سلام دوستان

دکمه افزودن به سبد خرید سایت من همون دکمه افزودن فابریک ووکامرس هست که خدایی خیلی زشت و بی روح هست، من میخوام اونو عوض کنم حالا یا یه عکس گرافیکی واسش بگذارم یا بدون تصویر ظاهرش رو عوش کنم. چند مدت هست که گیر این موضوع هستم و هر چی که توی استایل قالبم دست میبرم اما اون دکمه هیچ تغییری نمیکنه! کسی نمیتونه به من کمک کنه تا ظاهرش رو عوش کنم؟ فقط اگر یک نمونه کد بهم بدید که بتونم باهاش به استایل دکمه افزودن به خریدم دسترسی پیدا کنم دیگه بقیشو خودم انجام میدم. من از طریق inspect element هر وقت نگاه میکنم میبینم کلاس اون دکمه این هست:

single_add_to_cart_button button alt

اما چنین کلاسی هیچ کجای قالبم تعریف نشده و از طرفی وقتی هم خودم یک چنین کلاسی تعریف میکنم بازم چیزی تغییر نمیکنه.

لطفاً یک نفر به من کمک کنه

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
آخرین خط استایل قالبت »:

کد:
.single_add_to_cart_button {
background:red !important;
color:yellow !important;
}

kootlas

کاربر عضو
ممنون و یک سوال

میشه بگید کار این دستور !important چی هست؟ من قبلاً عین همین کد رو میزدم بدون important هیچ کاری نمیکرد اما با important بلی.

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
important اولویت دستورش رو از باقی دستورهای همنوع بالاتر میبره.

در کل

براي يك شي خاص، كد استايلي كه به آن نزديكتر است اولويت دارد و اگر مثلا اندازه فونت براي يك پاراگراف در سه جا تعيين شده باشد نزديكترين كد به آن پاراگراف اولويت دارد و به اصطلاح بقيه را over ride ميكند

دستور important، دستوري است كه اين قانون را برهم ميزند و باعث ميشود كدي كه اين دستور به همراهش آمده است داراي اولويت بالاتري باشد حتي اگر در فاصله دورتري از شي مورد نظر باشد.

بالا