فارسی سازی ووکامرس

Hossein67

تازه وارد
با سلام خدمت تمام دوستان یه سوال دارم از خدمتتون. من در theme-function اسم ' ' رو به سبد خرید تغییر میدم و فروشگاه رو که با Ctrl+F5 دوباره راه میندازم یه لحظه روی هدر سایت عبارت سبد خرید میاد ولی بلافاصله دوباره میشه همون 

از WPML هم استفاده کردم که بازم همین مشکل بود. از Loco Translate هم استفاده کردم بازم همین مشکل بود

کسی میدونه مشکل از کجاست؟ بقیه قسمت ها رو که از توی همین فایل متن ها رو فارسی میکنم هیچ مشکلی نداره و به درستی کار میکنه! مثل حساب کاربری و...

Hossein67

تازه وارد
تکمیلی: 

mini-cart.php رو در پوشه های Theme پیدا کردم و تمام قسمت ها رو فارسی کردم ولی بازهم صفحه رو که رفرش میکنم با متن فارسی میاد ولی سریغ دوباره انگلیسی میشه تمام قسمت هاش! ممکنه از جای دیگه یا فایل دیگه بخونه تکست هاش رو؟

لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه خیلی اذیت میکنه

Mesmaili

کاربر عضو
شما از طریق منوی ووکامرس پارسی > حلقه های ترجمه تست کنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با سلام خدمت تمام دوستان یه سوال دارم از خدمتتون. من در theme-function اسم ' ' رو به سبد خرید تغییر میدم و فروشگاه رو که با Ctrl+F5 دوباره راه میندازم یه لحظه روی هدر سایت عبارت سبد خرید میاد ولی بلافاصله دوباره میشه همون 

از WPML هم استفاده کردم که بازم همین مشکل بود. از Loco Translate هم استفاده کردم بازم همین مشکل بود

کسی میدونه مشکل از کجاست؟ بقیه قسمت ها رو که از توی همین فایل متن ها رو فارسی میکنم هیچ مشکلی نداره و به درستی کار میکنه! مثل حساب کاربری و...
برای رفع این مشکل یک بار ، سبد خرید رو خالی کنید یا چیزی اضافه کنید. براتون درست میشه

یا با مرورگر دیگه ازمایش کنید.

بالا