فارسی ساز بادی پرس buddy press

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام دوستان. فارسی ساز بادی پرس رو خیلی وقت پیش میخواستم تکمیل کنم. الان 50% از کار رو رفتم جلو...

برای دانلود قرار میدم . دوستانی که میخوان همکاری کنن, میتونن فارسی ساز رو دانلود کنن. فارسی کنن و در همین قسمت قرار بدن تا توسعه بدیم...

بادی پرس یک افزونه کامل برای وردپرس هست که این امکان رو به شما میده تا وردپرس رو تبدیل به یک جامعه مجازی+وبلاگ دهی کنید...امکانات فوق العاده ای داره... و ارزش فارسی سازی

jafar1374

کاربر عضو
سلام محمد آقا

یه دومویی از این کار دارید

و اینکه نحوه نصبش چطوریه؟

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک پلاگین هست. ! مثل همه پلاگین ها نصب میشه...

آدرس سایت پشتیبانیش:

دموی انگلیسی:

jsh649

تازه وارد
سلام.

من فایل زبان رو به افزونه اضافه کردم. ولی کار نکرد.

من فایل رو با نرم افزار poedit باز کردم ولی ارور داد. نوشت فایل خراب است!

راستی برای ترجمه بادی پرس در قسمت کلید واژه نرم افزار poedit چی وارد کنم. من __ و e_ رو وارد کردم نشد!

خیلی ممنون.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
باید مسیر زبان رو بهش بدی! با استفاده از ایجاد یک فایل

کلیک کن

gisha7891

تازه وارد
محمد جان ميشه دقيقا بگي چي كارا كنيم ممنون ميشيم من كه بشخصه چيزي مفهوم نشد بلخره بايد اينم حساب كنيد كه بعضي ها اماتورن وزياد بلد نيستن بحر حال ممنون بازم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در ابتدا فایل زبان که تو تاپیک اول گذاشتم رو تو مسیر plugins\buddypress\bp-languages کپی کن

این فایلی که برات پیوست کردم. به نام bp-custom.php هست. تو پوشه plugins باید بزاریش. محتویات این فایل به شرح زیر هست:

کد:
<?php
if ( file_exists( WP_PLUGIN_DIR . '/buddypress/bp-languages/fa_IR.mo' ) ) {

load_textdomain( 'buddypress', WP_PLUGIN_DIR . '/buddypress/bp-languages/fa_IR.mo' );
}
?>
که برای بارگزاری زبان فارسی استفاده میشه.

پیوست‌ها

• bp-custom.zip
    238 بایت · بازدیدها: 61

gisha7891

تازه وارد
دستت طلا محمد جان فقط من برنانه كي واسه ويرايش رو دانلود كردم و خواستم كه ويرايش كنم فايلي رو كه گذاشتي ميگه فايل خراب است اگه ميشه خودتم يه تست بزن ببين مشكل چيه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من خودم با poedit ویرایش کردم! نمیدونم برا چی برای شما خطا میگیره.

برای منم ارور میداد. ولی بازم میتونستم ذخیره کنم و ویرایش انجام بدم

gisha7891

تازه وارد
خوب من به شخصه كه ميخوام باز كنم پيغام ميده فايل خراب است و هيچي نمياره واينكه منم از هون سايتي كه معرفي كري با اون برنامه باز ميكنم شايد موقعي كه شما داشتي روش كار ميكري يه نسخه قديمي برنامه بوده و الان جديدي اومده اگه بشه لطف كن برنامه اي كه خودت نصب كريرو بزار ماهم استفاده كنيم شيد قديمي بوده ممنون

iranenaz

کاربر عضو

gisha7891

تازه وارد
خوب من الان چیزی نفهمیدم اینجا میشه واسه دانلود بزارید مرسی ! یا بگید باید اینجا چه کاری انجام بدیم

iranenaz

کاربر عضو
دوست عزیز که گذاشتم پروژه ای هست برای فارسی سازی بادی پرس و تا قبل از تکمیل قابل استفاده نیست.

شما میتونید بعد از رجیستر در سایت برای ترجمه کمک کنید و بعد از خاتمه پروژه از فارسی ساز بادی پرس لذت ببرید.

موفق باشید

cniran

کاربر عضو
من عاشق ترجمه هستم.دوستان تا 1 هفته دیگه خودم تمامش میکنم.

iranenaz

کاربر عضو
اگر از ابتدا گروهی ترجمه میشد تا حالا 10 بار تموم شده بود (من از ابتدا ترجمه کردم)

هرچی میزنی تموم نمیشه :(

( 75% ترجمه شده ) ، (کل جملات 1084) ، (ترجمه شده 822) ، ( مانده 262 )

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jafar1374

کاربر عضو
gisha7891 دوست عزیز فایل زبان رو که محمد آقا تو پست اول گذاشتن رو تو فتیل زبان بادی پرس کپی کن بعد اون فایل دومی رو که برا دانلود گذاشته رو bp-custom در پوشه plugins بذار - تا اینجا جملاتی یا کلمه هایی که ترجمه شده اکیه تا iranenaz عزیز ترجمه رو کامل کنه

راستی rtl ش چی میشه ! یه نمه قاطی پاطی میشه

تشکر از محمد آقا ، ایران ناز و بقیه دوستان که زحمت می کشن

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بادی پرس فارسی منتشر شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا