فارسی شدن اعداد در اسکریپت

shahin_w3

کاربر عضو
سلام من ی اسکریپت  دارم اعدادش لاتین نشون داده میشن

چه جوری میتونم فارسیشون کنم؟ یعنی فارسی نمایش داده بشه :39:

ShoMpeT

تازه وارد
میتونی از کد زیر استفاده کنی:

کد:
function Persian_Numbers( $Str ){
  $Find = array( '0','1','2','3','4','5','6','7','8','9' );
  $Replace = array( '۰','۱','۲','۳','۴','۵','۶','۷','۸','۹' );
  return str_replace( $Find, $Replace, $Str );
}

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ShoMpeT

تازه وارد
کدهایی که برای تست قرار دادی رو لطف کن اینجا قرار بده.

shahin_w3

کاربر عضو
/* Convert English Numbers to Persian in a web page Behnam Emamian(www.BehnamEmamian.com) */ String.prototype.toPersianDigit = function (a) { return this.replace(/\d+/g, function (digit) { var enDigitArr = [], peDigitArr = []; for (var i = 0; i < digit.length; i++) { enDigitArr.push(digit.charCodeAt(i)); } for (var j = 0; j < enDigitArr.length; j++) { peDigitArr.push(String.fromCharCode(enDigitArr[j] + ((!!a && a == true) ? 1584 : 1728))); } return peDigitArr.join(''); }); }; function TraceNodes(Node) { if (Node.nodeType == 3) //TextNode Node.nodeValue = Node.nodeValue.toPersianDigit(); else for (var i = 0; i < Node.childNodes.length; i++) TraceNodes(Node.childNodes); } TraceNodes(document);

ازین استفاده کردم فقط قالب سیستمو بهم میریزه عددا درست میشه ولی

ShoMpeT

تازه وارد
والا برای فارسی کردن اعداد به این همه کد نیاز نیست. توی گوگل هم میتونی جستجو کنی، در آخر به همچین کدی که من گذاشتم خواهی رسید. در ضمن شما هیچ کد و یا فایلی که تصمیم دارید تغییر بدید رو اینجا نذاشتید. متاسفانه اینجوری نمیشه بیشتر راهنبمائی کرد.

موفق باشید

shahin_w3

کاربر عضو
مشکلم بر طرف شد ایراد از فونتی که استفاده کردم بود با همین کدی که دوستمون اعلام کردند برطرف شد

Mohand.ES

کاربر عضو
از قالب مادر فونت ها رو پارسی کنید بقیه خود به خود فارسی میشن

بالا