WooCommerce فارسی نبودن برخی ایمیل های ارسالی وکامرس به فروشنده و خریدار

gholami_sam

تازه وارد
با سلام
بنده از وکامرس فارسی استفاد میکنم. هر وقت که آپدیت جدیدی برای وکامرس (هسته اصلی) بیاد و آپدیت کنیم
ایمیل سفارش هایی که میاد انگلیسی میشه و بعد از بروز رسانی وکامرس فارسی دوباره همه چیز مرتب میشه
اخیرا با وجود آپدیت فارسی متوجه شدم برخی ایمیل ها همچنان با عناوین انگلیسی ارسال میشه برای مثال موارد زیر رو ملاحظه بفرمائید:

نمونه ایمیل سفارش لغو شده:

Alas. Just to let you know — order #5114 belonging to امیر محمدی has been cancelled:
[سفارش #5114]

نمونه ایمیل سفارش جدید برای مشتری:

سلام احسان،
We have finished processing your order.

میخواستم اولا این مورد رو گزارش کنم تا تیم محترم وکامرس فارسی در جریان قرار بگیرند و هم اگر راهکاری برای رفع این مورد هست بفرمایید چون از بخش حلقه های ترجمه وکامرس نمیشه اینها رو ترجمه کرد (یعنی بی تاثیره و فارسی نمیشه)

همین امروز هم وکامرس (هسته) آپدیت جدید به نسخه 3.6.5 داده که مردد هستم بروز رسانی کنم یا نه چون احتمالا بسیاری از ترجمه های فارسی میره رو هوا و ایمیل سفارش مشتریان با عناوین انگلیسی ارسال میشه که زشت و زننده است برای اعتبار یک وبسایت.

ممنون میشوم راهنمایی بفرمائید و یا در وکامرس فارسی تغییراتی برای فارسی سازی این ایمیلها ایجاد بشه تا با یک آپدیت پلاگین اصلی ، فارسی بودن بهم بریزه

سپاس از محبت شما و خسته نباشید بابت زحمات تیم وکامرس فارسی

jamshimi

کاربر عضو
@Mohammad
درود محمد عزیز این موارد هم دوست عزیزمون اشاره کردند ممنون میشم این ها رو در بروزرسانی جدید اعمال بفرمایید.

gholami_sam

تازه وارد
سلام مجدد. و سپاس از توجه و زحمات شما برای وردپرس فارسی

یک مورد دیگر هم فراموشم شد.
زیر بخش سبد خرید که گزینه های حمل و نقل میاد و میشه شهر رو تغییر داد گزینه Shipping to فارسی نیست قبلا اینهم فارسی بود.

سپاس از شما

بالا