فراخوان آزمایش اپلیکیشن ووکامرس به کاربران پرشین اسکریپت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

دوستان گرامی که دارای یک فروشگاه اینترنتی با ووکامرس هستند که در حال فعالیت هست و محصول فعال دارند و همچنین ، فروش در فروشگاهشان رخ می دهد نیاز به سه فرد داریم که در همین تاپیک اعلام آمادگی کنند ، یک نسخه اپلیکیشن ووکامرس (اندروید) به صورت رایگان دریافت کنند.

این سه دوست ، لطف می کنند و در طی 3 روز ، اگر باگ یا مشکلی در روند کار اپلیکیشن دیدند به ما اطلاع می دهند تا ما نسبت به رفع باگ اقدام کنیم و در ازای اون ، نسخه کامل اپلیکیشن به همراه پشتیبانی دائمی ما به صورت هدیه به اون ها اهدا خواهد شد.

در همین تاپیک ، لطفا آدرس وب سایت خودتون رو ذکر کنید تا وب سایت های منتخب توسط ما انتخاب ، و از طریق پ.خ باهاشون در ارتباط باشیم برای مراحل بعدی.

متشکرم

BahramElf

کاربر عضو
درود

خسته نباشید و تبریک میگم محمد جان

همیشه از اینکه شما و سایر دوستان هستید و به رشد و توسعه ووردپرس و ووکامرس فارسی کمک می کنید خوشحال و سپاسگذارم.

سایت  شرایطی که گفتید رو داره و اعلام آمادگی میکنیم برای همکاری

mohamad_a226

کاربر عضو
سلام. ممنون از زحماتی که می کشید

برای این زمینه در حال حاضر شرایطش رو داریم و اعلام آمادگی می کنیم.

آدرس سایت:

اپلیکیشن های مختلفی توسط سایت های متفرقه عرضه میشه. چه بهتر از اینکه این کار توسط پرشین اسکریپت انجام بشه که متخصصین ووکامرس عضوش هستن و افزونه های عالی هم براش تهیه کردن. چون مطمئناً اپلیکیشنی هم که توسط این تیم تهیه بشه، با پشتیبانی قوی که داره، میتونه پیشرفت های زیادی هم داشته باشه و کمتر کسی نگران بروزرسانی ها و ... برای رفع مشکلات احتمالی هست.

amin_b1993

کاربر عضو
سلام محمد جان

daneshmousavi.ir
این یک سایت فروشگاه کتاب کودک هستش که با ووکامرس پیاده شده و درگاه زرین پال داره
اگه به دردت میخورد من در خدمتتم
گرچه که سایت های دیگه ای هم هستن ولی فک میکنم این بهترین گزینه باشه برای این کار

motorola30

کاربر عضو
@Mohammad 

سلام محمد جان

تبریک ، و خسته نباشید
واقعا فوق العاده هست ، و منتظر این نرم افزار هم بودم که روی فروشگام نصب کنم/

خوشحال میشم بهتون کمک کنم 

آدرس فروشگاه :

shamimi

کاربر عضو
سلام محمد جان 

سایت رهپویان روی فروشگاه اینترنتی ووکامرس در حال کار می باشد 

و روزانه بیش از 50 تا سفارش در آن ثبت تایید می شود 

www.rahpooyan.ir   فروشگاه اینترنتی 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ممنون از دوستانی که شرکت کردند. طی فردا ، با افراد منتخب ارتباط میگیریم.

سایت های انتخاب شده: 4 دوست انتخاب شدند. یکی از دوستان جناب @mohamad_a226  فروشگاهشون در دسترس نبود و 4 نفر دیگه @shamimi @motorola30 @amin_b1993 @BahramElf  براشون جزئیات ارسال خواهد شد. متشکرم

moein921

کاربر عضو
سلام محمد

من میخوام یه استارتاپ در منطقه دو بندرعباس باشم که پخش مواد غذایی بصورت آنلاین رو انجام بدیم.

وبسایت فروشگاه به تازگی راه اندازی شده و ما نیازمند یک برنامه اندروید هستیم

ممنون میشم در این راه شما هم یاریگر ما باشید آقا محمد و عید رو با برنامه ی اندروید شما جشن بگیریم.

آدرس وبسایت ما

ارادتمند شما معین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moein921

کاربر عضو
واقعیت من تا وبسایت رو راه انداختم طول کشید امیدوارم آقا محمد یه گوشه چشمی هم به وبسایت ما بندازن

تا بتونیم شروع پرقدرتی داشته باشیم و ناامیدمون نکنید آقا محمد چون من واقعا تلاشمو کردم جزء وبسایتهای مد نظر شما بشم

mohamad_a226

کاربر عضو
ممنون از دوستانی که شرکت کردند. طی فردا ، با افراد منتخب ارتباط میگیریم.

سایت های انتخاب شده: 4 دوست انتخاب شدند. یکی از دوستان جناب @mohamad_a226  فروشگاهشون در دسترس نبود و 4 نفر دیگه @shamimi @motorola30 @amin_b1993 @BahramElf  براشون جزئیات ارسال خواهد شد. متشکرم
سلام. شرمنده من الان چک کردم لینک رو اشتباه بهتون دادم. نمیدونم چرا لینک روی متن، لینک بخش فروم بود. لینک بخش فروشگاهمون این هست که تو امضا هم قرار داره:

بازم شرمنده بابت اشتباهی که بود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

وقت بخیر @Mohammad

بنظرم اپلیکیشن عالیه :)  دست شما درد نکنه

ناگفته نماند سفارش اونطوری نداریم!!!

دنبال مزایاش نیستم :))  ولی خوشحال میشم بتونم کمکی کرده باشم

سپاس

shamimi

کاربر عضو
سلام محمد جان 

از چه طریق اطلاعات برای من ارسال میکنید ؟

ممنون 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چند باگ گزارش شد. در حال رفع اون ها هستیم. طی همین روزها بهتون پ.خ زده میشه. متشکرم.

shamimi

کاربر عضو
باگ ها برطرف نشدن ؟ 

کمکی لازم هست بهمون بگو داداش ؟

راستی اینو از صفر خودتون نوشتید یا نمونه لاتین هم داره ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا