فراداده

Mohand.ES

کاربر عضو
از تیم مدیریتی فراداده بابت این همه پشتیبانی تشکر می کنم واقعا رو سفیدمون کردید دارید بین سرویس ها پاس کاری مون می کنید :x

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

وقتی جایی منزلی اجاره میکنی،صاحبخونه بخواد خونرو بفروشه یا بسازه باید بیاد از شما اجازه بگیره عزیزجان؟!

mamadspeed

تازه وارد
سلام

وقتی جایی منزلی اجاره میکنی،صاحبخونه بخواد خونرو بفروشه یا بسازه باید بیاد از شما اجازه بگیره عزیزجان؟!
نمیدونم جای درستی هست برای  پاسخ یا خیر  - فکر نکنم درست باشه این حرف  بله باید اجازه بگیره چون من دارم اجاره میدم و از اون خونه استفاده میکنم !!! بعدم وقتی ما پاس کاری میشیم از کجا معلوم شرکت میزبان بعدی به همین میزان به ما پاسخ گویی داشته باشه ؟؟ ما به شرکت فرداده و خدمات و پشتیبانیش اعتماد کامل داشتیم !!

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام . طبیعتا که حرف کاملا غیر منطقی هستش !

توضیحات تکمیلی رو خود محمد میاد و میگه ولی این کار تقریبا اجباری بود و نمیشه گفت باعث بی اعتمادی و .... باید بشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moein921

کاربر عضو
مطمئنا هر کسی در جهت پیشرفت اقداماتی انجام میده

مطمئن باش محمد عزیز هم برای پیشرفت کاراش این اقدام رو کردند و هرگز نباید باعث بی اعتنادی بشه

شما باید صبر کنی محمد جان خودش اینجا دلیل این اقدام رو توضیح میدن

موفق باشید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست گرامی

تنها نام سرویس دهنده تغییر کرده ، وگرنه ما (خود بنده) در سرویس مذکور پشتیبان شما خواهیم بود و در خدمت شما هستیم. دو سرویس ادغام شده اند و هیچ "پاس کاری" صورت نپذیرفته!...

ضمن اینکه شما تا پایان قرارداد خود ، هیچ هزینه اضافه ای پرداخت نخواهید کرد ، هیچ تغییر سخت افزاری در سرور ها اعمال نشده و حتی قوی تر شده. و تیم پشتیبانی بیشتر شده اند...

این موضوع به ضرر شما نیست...

Mohand.ES

کاربر عضو
من هیچ مشکلی با فراداده ندارم الانم تمام دامنه هام روی فراداده هست اما مشکل من بند زیر از ایمیلی هست که فراداده داده :

"قابل ذکر است سرور های پیشین تنها تا تاریخ هفتم فروردین سال 95 در دسترس می باشد و مسئولیت هر گونه از دست رفتن اطلاعات از تاریخ  مذکور به بعد بر عهده خود مشتریان می باشد

شما می بایست تا تاریخ هفتم فروردین نسبت به ارسال اطلاعات به وب سایت Yasit.ir اقدام نمایید در غیر اینصورت تمامی مسئولیت از بین رفتن اطلاعات متوجه مشتریان می باشد
قابل ذکر است هیچ هزینه اضافه ای بابت ادغام دو شرکت از مشتریان دریافت نخواهد شد و تنها سرویس ها از طریق سامانه پشتیبانی Yasit انجام می گردد "

فرض کنید توی این ایام ما رفتیم مسافرت زمانی بر میگردم میبینم سایت هام نیستن و تیم پشتیبانی هم جوابگو نیست !!!

فراداه می تونست خودش سرویس ها رو منتقل کنه و یا زمان بیشتری بزاره نه اینکه از خود ما بخواد کلا کار حرفه ای نبود .

در ضمن اون قضیه خونه اجاره ای هم خواستید می تونم براتون قوانین اجازه املاک رو ارسال کنم بیشتر آشنا بشید ، دوست عزیز چرا جبهه می گیرید زمانی که ما یک کار حرفه ای رو شروع می کنیم باید طبق حق و منطق و مقررات  برخورد کنیم من خودم از آقای مجیدی چیزای زیادی یاد گرفتم ولی سوال بنده در خصوص این کارشون بود .

سال نو هم پیشاپیش بر تمامی پرشین اسکریپتی ها مبارک

Mohand.ES

کاربر عضو
بهار 86 هم سرویس های میهن بلاگ همچین مشکلی برا کاربرانشون پیش اومد ولی صفحه انتقال داده ها تا 6 ماه باز بود .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من هیچ مشکلی با فراداده ندارم الانم تمام دامنه هام روی فراداده هست اما مشکل من بند زیر از ایمیلی هست که فراداده داده :

"قابل ذکر است سرور های پیشین تنها تا تاریخ هفتم فروردین سال 95 در دسترس می باشد و مسئولیت هر گونه از دست رفتن اطلاعات از تاریخ  مذکور به بعد بر عهده خود مشتریان می باشد

شما می بایست تا تاریخ هفتم فروردین نسبت به ارسال اطلاعات به وب سایت Yasit.ir اقدام نمایید در غیر اینصورت تمامی مسئولیت از بین رفتن اطلاعات متوجه مشتریان می باشد
قابل ذکر است هیچ هزینه اضافه ای بابت ادغام دو شرکت از مشتریان دریافت نخواهد شد و تنها سرویس ها از طریق سامانه پشتیبانی Yasit انجام می گردد "

فرض کنید توی این ایام ما رفتیم مسافرت زمانی بر میگردم میبینم سایت هام نیستن و تیم پشتیبانی هم جوابگو نیست !!!

فراداه می تونست خودش سرویس ها رو منتقل کنه و یا زمان بیشتری بزاره نه اینکه از خود ما بخواد کلا کار حرفه ای نبود .

در ضمن اون قضیه خونه اجاره ای هم خواستید می تونم براتون قوانین اجازه املاک رو ارسال کنم بیشتر آشنا بشید ، دوست عزیز چرا جبهه می گیرید زمانی که ما یک کار حرفه ای رو شروع می کنیم باید طبق حق و منطق و مقررات  برخورد کنیم من خودم از آقای مجیدی چیزای زیادی یاد گرفتم ولی سوال بنده در خصوص این کارشون بود .

سال نو هم پیشاپیش بر تمامی پرشین اسکریپتی ها مبارک
دوست من

از تمامی کاربران نسخه پشتیبان نگه داری میشه! از تاریخ هفتم فروردین DNS های پیشین از دسترس خارج خواهند شد. اما نسخه های پشتیبان تا چندین ماه نگهداری خواهد شد

اینکه دیتاها ، اتوماتیک منتقل شوند ، تقریبا نشدنی بود... وگرنه ما خودمان نیز از این عمل خوشنود نیستیم. به هر حال بنده پوزش میخوام ، اگری که مشکلی دارید ، در تیکت اعلام کنید تا هزینه شما تمام و کمال عودت داده شود

Mohand.ES

کاربر عضو
دوست من

از تمامی کاربران نسخه پشتیبان نگه داری میشه! از تاریخ هفتم فروردین DNS های پیشین از دسترس خارج خواهند شد. اما نسخه های پشتیبان تا چندین ماه نگهداری خواهد شد

اینکه دیتاها ، اتوماتیک منتقل شوند ، تقریبا نشدنی بود... وگرنه ما خودمان نیز از این عمل خوشنود نیستیم. به هر حال بنده پوزش میخوام ، اگری که مشکلی دارید ، در تیکت اعلام کنید تا هزینه شما تمام و کمال عودت داده شود
نه خواهش می کنم این چه حرفیه همین که شما بزرگی خودتون با معذرت خواهی نشون دادید برای ما مشترکین شما دنیایی ارزش داره ، امیذوارم سال جدید سالی پر بار برای مجموعه شما باشه .

بالا