فرم ساز پرداخت آنلاین

Amin4All

تازه وارد
سلام.

دوستان فرم ساز پرداخت آنلاین نسخه رایگانی موجود هست و کسی میشناسه ؟

فرم ساز رضا هستش ولی کمی گرونه به نظرم.

نسخه رایگان یا قیمت پایین تری کسی میشناسه ؟

zegersot

کاربر عضو
شما میخواید مالتی درگاه باشه؟ این فرم سازو برای یه فرم میخواید یا تعدادش مشخص نیست؟

توی امضای اقای "hannanstd" موردی هستش ببنید بدردتون میخوره قیمتشم خوبه ولی اینجوری که پیداس تک درگاهه هستش اگه یه درگاه استفاده میکنید بهشون سفارش بدید که اختصاصی براتون بنویسن

موفق باشید

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اونی که تو امضای من هستش تک درگاهه نیستش و همزمان میشه از طریق روش های مختلف مثل دکمه رادیویی ، منو بازشو و..... همزمان از بی نهایت درگاه هم استفاده کنین .

Amin4All

تازه وارد
برای چه بانکی ؟
ببینید ما اسکریپت xfilesharing pro رو نصب کردیم و برای اینکه کاربران ایرانی بتونن مشترک ما بشن و خرید کنن پلن هامون رو به یک فرم ساز نیاز داریم.

من توی جهان پی و پی لاین عضو هستم. ترجیحا با جهان پی میخام کار کنم.

شما میخواید مالتی درگاه باشه؟ این فرم سازو برای یه فرم میخواید یا تعدادش مشخص نیست؟توی امضای اقای "hannanstd" موردی هستش ببنید بدردتون میخوره قیمتشم خوبه ولی اینجوری که پیداس تک درگاهه هستش اگه یه درگاه استفاده میکنید بهشون سفارش بدید که اختصاصی براتون بنویسن

موفق باشید
تو پست بالا گفتم. میخام به جهان پی یا پی لاین بتونم وصلش کنم.

فیلد هاش رو هم بتونم درست کنم مثلا :

یوزر نیم شما در سایت:

ایمیل شما:

اشتراک یک ماهه | دوماهه و ...

مبلغ:

و ....

اونی که تو امضای من هستش تک درگاهه نیستش و همزمان میشه از طریق روش های مختلف مثل دکمه رادیویی ، منو بازشو و..... همزمان از بی نهایت درگاه هم استفاده کنین .
به درگاه های جهان پی و پی لاین هم میشه وصلش کرد؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
درگاه پی لاینش که آماده هست توی امضام موجوده .

برای جهان پی هم احتمالا 17 ام یا 18 ام برای فروش توی سایت قرار داده میشه که قیمت هرکدومش (جهان پی معمولی - جهان پی اختصاصی بانک سامان ) هم مثل پی لاین هستش . قبلا هم برای جهان پی یک افزونه نوشتم که توی لینک زیر میتونید ببینید :

امکانات Gravityforms از اسکریپتی که قرار دادید بیشتر هست و همه جور فرم متصل به بی نهایت درگاه رو میتونید باهاش بسازید .

یک نمونه دموی آنلاین چند مرحله ای رو که به همزمان به 2 درگاه بانک ملت و زرین متصل هست (از طریق دکمه رادیویی خودتون میتونید درگاه مورد نظر رو جهت پرداخت انتخاب کنید) رو هم توی لینک زیر میتونید ببینید :

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا