فرم سفارش دامین و هاستینگ

• نویسنده موضوع cedar
  • تاریخ شروع

sam2008

تازه وارد
چشم دوست عزیز ماله صبا رو تا شب انشالله می نویسم :oops:

sam2008

تازه وارد
بفرمایید:

اینم فرم !

100% به اینباکس هم میفرسته !

الانم میفرسته به ایمیل من !

به انضمام اینکه به صورت فارسی و طبقه بندی شده به ایمیل میفرسته !

تازه تاریخ دقیق ثبت به اضافه آی پی کسی که فرمو پر کرده رو هم میفرسته !

ببینید خودتون !

فقط الان چون حال نداشته ام هیچ کدوم اجباری نیست پر کردنش !

اگه کسی خواستش اونم براش درست میکنم !(چون باید ارور برای عدمش میزاشتم حسش نبود !)

P30TiP

کاربر عضو
چیزه خاصی نیست، راحت می تونید با PHP یه فرم بسازید... من دارم روی یکی کار می کنم اگه وقت بشه تمومش کنم بصورت رایگان قرار می دم.

sam2008

تازه وارد
واقعا کار زیاد برده !

اگه خواستید پیام خصوصی بدید !

با قیمت مناسب در اختیارتون میزارم ! :)

ja2ogar

کاربر عضو
واقعا کار زیاد برده !اگه خواستید پیام خصوصی بدید !

با قیمت مناسب در اختیارتون میزارم ! :)
اقا رایگان میزاشتی بهتر بود :oops:

من به یکی از دوستان سفارش دادم طراحی کنند برای داخل سایتم

هر زمان اماده شد فرم سفارش برای دانلود قرار خواهم داد :idea: Only Persian Script

P30TiP

کاربر عضو
اینم یه هدیه ی کوچک از طرف من به پرشین اسکریپتی ها!

دمو :

کد:
http://lahzeh.co.cc/saba/FrontPage_Form1.php
کد PHP نوشته شده توسط : P30TiP (خودم)

قالب فرم ریپ شده توسط : P30TiP (خودم)

دقیقاً همونه ؛ کاملاً تست شده و کار می کنه. قیمت ها هم کار می کنه و درست حساب می کنه ;)

در صورت این که استفاده کردید، با یه تشکر ساده ما رو یاری کنید تا بتونیم باز هم از این جور چیزا بنویسیم.

پیوست شد - برای کاربران عضو!

sam2008

تازه وارد
چاکریم پی سی تیپ !

سکه کردی کاسبیمونو !

میخواستم 5 تومن بفروشمش !

اگه ای پی هم بفرسته خوبه !

دیگه نمیدونم چی بگم !

فقط دموشو شاید فردا پاک کنم ! :arrow:

چون دهن میلم سرویس شده توی همین چند ساعت 200 بار فرم ارسال شده ! :)

sam2008

تازه وارد
دقیقاً همونه ؛ کاملاً تست شده و کار می کنه. قیمت ها هم کار می کنه و درست حساب می کنه

آی پی پر کننده فرم و تاریخ پر کردن رو نمیفرسته !

بعلاوه میره توی Spam

ولی خوب رایگانه دیگه ! :oops:

Dark-Man

کاربر عضو
آیپی نیز اضافه شد برای شما دوست عزیز ...!موفق باشید

P30TiP

کاربر عضو
اول این که : PHP یه Function برای میل بیشتر نداره اونم mail() هست که همش به اینباکس می ره پس ماله من و شما فرقی نداره. لطفاً حرف الکی و تست نکرده نزنید. من خودم تست کردم 100% به اینباکس می ره مثل ماله همه و به خوبی هم میفرسته.

دوماً این که Dark-Man عزیز زحمت آی پی شو کشیدن و برامون قرار دادن...

سوماً این که شما هم طرح این فرم رو از سورس صبانت زدید، نوشتن میلر که کاری نداره دوست عزیز که بخوای براش پول بگیری :wink:

بعدشم، در آخر، ماله شما اصلاً Validate نداره، من به عنوان پیشفرض گذاشتم که اگر فیلد نام پر نشده بود اررور بده و ایمیل رو نفرسته. :(

رایگانم باشه، من چیزی کم نگذاشتم، به خوبی هم کدشو نوشتم و تست هم کردم و با ماله شما هیچ فرقی نداره دوست عزیز ؛ اگه یه ذره PHP بلد باشی می دونی که mail() با mail() هیچ فرقی نداره که بگی چون ماله من پولیه به اینباکس می ره ولی ماله شما چون رایگانه به اسپم.

همون طور که گفتم فقط یه Function برای میل تو PHP داریم اونم mail() هست که به اسپم هم نمی ره مگر این که آی پی جزو Blacklist باشه. ;)

Dark-Man

کاربر عضو
من همین الان این کد پی سی تیپ رو چک کردم + ایپی !به اینباکس میره!

شما با smtp هم کار کنی ایپیت تو بلک لیست باشه بازم اسپمی ...!موفق باشید

P30TiP

کاربر عضو
منم هیچ وقت اگه کار نمی کرد که نمی گذاشتم اینجا...

sam2008

تازه وارد
باشه حرف شما درست !

باشه من از صبا نت دزدیدام !

باشه من Validate نذاشته ام !

عزیز قرار بود شبیه اون درست شه !

دیگه چهارتا رنگ ارزش دزدیدن داره ! البته شما هم صاف از همون جا برداشتی !

درمورد Validate گفت ام اضافه می کنم !

اگر شما هم کار کرده باشید میدونید همین کار هرچند کوچیک ارزش پول گرفتن رو داره و ارزشش خیلی بیشتر از اون چیزی هست که گفتم !

در هر حال من نیاز مبرم به پولش داشته ام، تخصصش رو هم داشته ام خیلی قانونی می خواست ام خدمتی کنم ولو با گرفتن جزیی از حق الزحمه اش !

حالا هم ناراحت نیستم !

خوشحالم بالاخره ما همه مون از چیز مفت بیشتر خوشمون میاد تا پولی !

شما وقت و سرمایه شو داری مفت میزنی من ندارم !

در اون موارد هم گفت ام تا تکمیلش کنی بعد بگی دقیقا مثل اونه !

در ضمن هزینه نصب رو حساب نمیکنه !(اینو تست کردام)

بعلاوه اگر فرم ارسال شده به میل رو جدول بندی کنی شکیل تر میشه (پیشنهاد)

بازم دستت درد نکنه که رایگان این کارو انجام دادی !

eshtad

کاربر عضو
سلام ببین دوست من آقای sam2008 اینجا اگه ما قرار بود هر کاری رو پولی انجام بدیم هیچ وقت به این جایی که الان پرشین اسکریپت هست نمیرسیدیم اینو باید قبول کرد

اما در زمینه فرم شاید حق با شما باشه به پولش نیاز داشتی ولی کسی برای این جور چیز های کوچیک پول نمیده به نظر من دنبال یک اسکریپت خوب حالا در هر زمینه ای باشی و فارسیش کنی و بعد بزاری برای فروش 100 % چند نفری هستند که از شما بخرند این جوری هم فکر کنم برای خودتون هم بهتر باشه یا اگه برنامه نویسی کامل بلدی که نور الا نور دنبال پروژه بگردید برای نوشتن

یک پیشنهاد هم دارم برات

برای کسب درآمد برو قالب های commerce رو فارسی کن و برای فروش بزار توی انجمن e-virtu.com برای فروش اگه با قیمت 5 هزار تومان بدی اینقدر هستند که بخرند از شما شاید اصلا باورش رو هم نکنی فقط باید ارزان کار کنی تا مشتری هم جذب بشه

اینم یک پیشنهاد از یک مدیر پیروز و موفق باشی :D

sam2008

تازه وارد
اشتاد عزیز سلام

حق با شماست ! از راهنمایی های ارزندتون سپاس گذارم !

شما و سایر مدیران عزیز همیشه حامی و پشتیبان همه بچه ها بودیدو اهستید و این نهایت لطف و بزرگواری شماست !

انشالله که در سایه حق مستدام باشید.

عضو کمترین سایت

sam

P30TiP

کاربر عضو
دوست عزیز من نه با شما حوصله دعوا دارم نه جر و بحث...

خلاصش اینه : 4 تا Parameter نوشتن + 1 فانکشن نوشتن که فوق فوقش 5 دقیقه بگیره دیگه چه کاری داره که آدم بیاد براش 10 تومان بگیره؟

منم مثل شمام، وقتشو ندارم که این کارارو انجام بدم ولی چون درخواست های دوستان زیاد بود گفتم انجام بدم

در ضمن درباره طراحی : من طراحی هم از دموی خودت برداشتم، هیچ مشکلیم نداره، هر چی عیب داره در مورد حساب کردن هزینه از شماس نه از من چون من تو جاوا اسکریپتش دستکاری نکردم ;)

سلام ببین دوست من آقای sam2008 اینجا اگه ما قرار بود هر کاری رو پولی انجام بدیم هیچ وقت به این جایی که الان پرشین اسکریپت هست نمیرسیدیم اینو باید قبول کرد

بالا