فروشگاه‌ساز مدرن ری‌اکشن‌کامرس

dorea

تازه وارد
نرم افزار reaction commerce داره از فاز بتا وارد انتشار نهایی میشه و این بهترین زمان برای وروده که کاری کنیم تا بتونیم پشتیبانی فارسی و تقویم هجری رو در هسته برنامه قرار دهیم. نیاز به چند نفر علاقه مند و توسعه دهنده جاوا اسکریپت داره.

برای چت با توسعه دهنده هاش باید اینجا برید: 

ویژگی اصلی اش wysiwyg بودنشه یعنی اینکه برای ساختن صفحه یک محصول نیاز نیست به تنظیمات برید. در جا توی صفحه اصلی محصول موردنظر، همه توضیحات و عکسها رو اضافه می کنید.

زبان برنامه: جاوااسکریپت روی فریمورک Meteor

برای تقویم از moment.js استفاده می کنند.

برای ترجمه از فایلهای مرسوم JSON استفاده می کنند

اوپن سورس و رایگانه

روی گیتهاب توسعه داده میشه

سایت نرم افزار: 

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

بنده به شخصه از شما تشکر می کنم بابت اطلاع رسانیتون فقط میشه بگید دموی از این فروشگاه ساز کجا میشه دید که سایر دوستان هم بتونن ببنید

موفق باشید

dorea

تازه وارد
- یک دمو از نسخه 2014ش رو می تونید اینجا ببینید: اما دیگه بروز نشده و لینکش رو از از روی سایتشون برداشتند. نمی دونم امکان sign upش هنوز فعاله یا نه. ویدیوهای مربوط به نسخه 2014 روی یوتیوب هست.

- نسخه بتای 0.11 هفته گذشته منتشر شد (2016)

- اعلام کردند تا حالا به ۲۰ زبان ترجمه شده:

- Metor فریمورک قوی ای است. اخیرا هم باهاش ارائه شده که معادل متن باز برای trello است.

- لیست فیچرهای ری اکشن:

- قابلیت هایی که باید باتیم توسعه اش در موردش صحبت بشه: پشتیبانی از RTL، تقویم فارسی و افزونه بانک

- قابلیتی که همین الان بخوبی پشتیبانی میشه: ترجمه

- من خودم می خواستم ترجمه اش کنم اما چون به این حوزه آشنایی کافی نداشتم فعلا دست به این کار نزدم. مثلا اینکه چه واژه ای برای Cart مقبولتره: سبد، زنبیل، بسته خرید و...؛ و مواردی از این دست.

- ترجمه در خود برنامه اصلی توکار میشه (به صورت پلاگین نیست که بعدا بخواهیم اضافه کنیم)

- برای حل مسئله تقویم باید به سراغ پروژه moment.js روی گیتهاب رفت. در واقع به خود برنامه reaction مربوط نمیشه. بخشی که به reacction مربوط میشه اینه که امکان سوییچ بین تقویمهای مختلف رو از طریق UIی نرم افزار فراهم کنند.

- مهمترین بخش کار اینه که ساپورت بانک های ایرانی براش فراهم شه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

dorea

تازه وارد
نسخه 0.12 ریلیز شده. خوشگل هم شده: 

dorea

تازه وارد
نسخه 0.13 ریلیز شده:

- بهبودهای مربوط به i18n

- به روزرسانی ترجمه روسی

- تغییراتی در UI

- و...

dorea

تازه وارد
بعد از ۴ سال توسعه، نسخه بتا بالاخره در اومده

و تونسته میلیون دلار فاند جمع کنه :)

دفتر کار تیم نوسعه برنامه:

office-blog-post-2.jpg

office-blog-post-5verticals.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

harbiline

Edris
دفتر کار اونارو باش دفتر کار مارو باش..

خدایی بعد بگید چرا خلاقیت موج نمیزنه توی ما

:|:|

harbiline

Edris
هنوز انتشار کامل پیدا نکرده ک بتونیم استفاده کنیم ازش؟

بالا