فروشگاه دانلودی - مشکل بازگشت به صفحه order-received

omega44

تازه وارد
سلام

من از ووکامرس برای فروشگاه محصول دانلودی استفاده میکنم،

زمانی که محصول رایگان باشه لینک دانلود برای خریدار ایمیل میشه و به صفحه (به طور مثال /mysite.com/checkout/order-received/5562/?key=wc_order_571959fd0bd14)  هدایت میشه که همزمان لینک دانلود رو روی سایت نمایش میده.

اما وقتی که از طریق افزونه ووکامرس زرین پال پرداخت انجام میشه در بازگشت از فروشگاه ریدایرکت میشه به صفحه ی Home (یا صفحات قابل تنظیم دیگه) و فقط لینک ایمیل میشه بدون اینکه به یوزر نمایش داده شده باشه.

چطور میشه این مورد رو اصلاح کرد؟

hamed.mehr

تازه وارد
سلام

من از ووکامرس برای فروشگاه محصول دانلودی استفاده میکنم،

زمانی که محصول رایگان باشه لینک دانلود برای خریدار ایمیل میشه و به صفحه (به طور مثال /mysite.com/checkout/order-received/5562/?key=wc_order_571959fd0bd14)  هدایت میشه که همزمان لینک دانلود رو روی سایت نمایش میده.

اما وقتی که از طریق افزونه ووکامرس زرین پال پرداخت انجام میشه در بازگشت از فروشگاه ریدایرکت میشه به صفحه ی Home (یا صفحات قابل تنظیم دیگه) و فقط لینک ایمیل میشه بدون اینکه به یوزر نمایش داده شده باشه.

چطور میشه این مورد رو اصلاح کرد؟
سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم 

omega44

تازه وارد
کسی از دوستان راه حلی برای این مشکل سراغ داره ؟

ادیت:

خب ظاهرا علت مشکل رو پیدا کردم. این پلاگین قدیمیه و از Endpoint استفاده نمیکنه و باید بهش صفحه معرفی کنیم برای برگشت از درگاه.

چطور میتونم این افزونه رو ویرایش کنم تا با ووکامرس جدید همخوانی داشته باشه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

برای زرین پال پشتیبانی انجام نمیشه . بنا به مشکلاتی که پیش آوردن و پلاگین رو بدون اجازه کاپی کردند .

اول اسم ووکامرس پارسی رو حذف کردند و گفتند که خودمون پلاگین رو نوشتیم و کپی نیست . بعدش که در حین تراکنش ها با خطای کپی بودن مواجه شدند مجبور شدند اسم ووکامرس پارسی رو برگردوند که باز هم از ضایع کردن حقوق دیگران چیزی کم نمیشه.

در حال حاضر درگاه هایی که توسط ووکامرس پارسی پشتیبانی میشند :

درگاه های مستقیم بانکی ، پی لاین ، پارس پال ، فراگیت ، راشاپی ، شرکت درگاه پرداخت هستند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alix201

تازه وارد

سلام

برای زرین پال پشتیبانی انجام نمیشه . بنا به مشکلاتی که پیش آوردن و پلاگین رو بدون اجازه کاپی کردند .

اول اسم ووکامرس پارسی رو حذف کردند و گفتند که خودمون پلاگین رو نوشتیم و کپی نیست . بعدش که در حین تراکنش ها با خطای کپی بودن مواجه شدند مجبور شدند اسم ووکامرس پارسی رو برگردوند که باز هم از ضایع کردن حقوق دیگران چیزی کم نمیشه.

در حال حاضر درگاه هایی که توسط ووکامرس پارسی پشتیبانی میشند :

درگاه های مستقیم بانکی ، پی لاین ، پارس پال ، فراگیت ، راشاپی ، شرکت درگاه پرداخت هستند.
مدیر جان منم  تقریبا همین مشکلو دارم ولی با  درگاه بانک ملت  

بعد از اینکه پرداخت انجام میشه  و تایید میکنید   یه صفحه میاد ( ) با شماره فاکتور و شماره سفارش  دیگه  بقیه صفحه سفید خالی هست

باید صفحه رو رفرش کنم تا دوباره بیاد صفحه تسویه حساب  و این مشخصاتو نشون میده

متشکریم ، سفارش شما دریافت شد.

• شماره سفارش: 8882
  • تاریخ : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵
  • قیمت نهایی: 3,000 تومان
  • روش پرداخت : بانک ملت
راهی دراه شانسه پرداخت و کد رهگیریو نشون بده ؟؟؟  و خودش اتومات بیاد تو صفحه حساب کاربر یا کلا کاربر اتومات منقل بشه ؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

باید به صورت مستقیم خودش هدایت بشه و کد پیگیری هم نشون بده ... اگر این اتفاق نمیفته قطعا یک تداخلی توی سایت شما داره رخ میده ..

یکی یکی پلاگین ها رو غیرفعال کنید و تست کنید ببینید رفع میشه یا خیر ...

alix201

تازه وارد
سلام

باید به صورت مستقیم خودش هدایت بشه و کد پیگیری هم نشون بده ... اگر این اتفاق نمیفته قطعا یک تداخلی توی سایت شما داره رخ میده ..

یکی یکی پلاگین ها رو غیرفعال کنید و تست کنید ببینید رفع میشه یا خیر ...
ممنون ادمین جان    طبق  گفته شما عمل کردم و مثل اینکه  مشکل رفع شد خدارو شکر  - دست شما  درد نکنه بسیار ممنون از زحمات  شما :)

بالا