فروشگاه ساز

newardalan

تازه وارد
سلام دوستان

نمیدونم جای درستی ارسال کردم یا نه (اگر نه، ممنون میشم مدیر بخش به مکان درست انتقالش بدند) امّا جایی بهتر از اینجا به نظرم نرسید

دنبال ی فروشگاه سازِ خیلی ساده و رایگان میگردم که امکان اتصال به درگاه های پرداخت هم داشته باشه

قبلا از فروشگاه سازهایی مثل اوپن کارت و ... استفاده میکردم که الآن دیگه رایگان نیستن و ماژول اتصال به بانک ها و ...ِ آن ها پولی شدند

کسی از دوستان میتونن راهنمایی کنند؟ اسمش رو بگن یا لینک بدند؟؟

ممنون میشم

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
ووکامرس

پرستا شاپ

توماتو کارت

مجنتو

اینها فروشگاه سازهای خوبی هستند .

ولی فک کنم پرستا شاپ کار باهاش سخت باشه ولی خیلی حرفه ای هست .

ولی خب معمولا کار با وردپرس راحت تره دیگه (ووکامرس)

newardalan

تازه وارد
سلام

دوستانِ عزیز، فروشگاه های :

پرستا شاپ

تومیتو شاپ

مجنتو فارسی

اپن کارت

و

ووکامرس وردپرس

،،رایگان هستند...درگاه پرداخت بانک ها هم رایگان میدهند؟؟

کدومشون بهتر هست؟؟ از کدومشون استفاده کدم بهتر،راحت تر،امن تر و... هست؟؟

درضمن کدومشون رو راحت تر میشه تغییر داد؟؟ یجوریایی نوشته هاش رو بشه با سرچ کردن توی فایل هاش یا ... تغییر داد؟ (مثلا "خرید پستی" رو به "خرید" یا "شارژ حساب" تغییر بدم)

ممنون میشم راهنمایی کنید...

hannanstd.ir

واسه راه اندازی فروشگاه اونجوری که شما میخوای اپن کارت خوبه ، مخصوصا قبلا کار کردی .

نه خیر درگاههای اپن کارت پولی نشده . احتمالا به سایت پشتیبانی درستی مراجعه نکردید . در مورد اپن کارت تا اونجا که یادمه بهترین سایت پشتیبانی رایگان سایت اپن فا هست .

newardalan

تازه وارد
واسه راه اندازی فروشگاه اونجوری که شما میخوای اپن کارت خوبه ، مخصوصا قبلا کار کردی .نه خیر درگاههای اپن کارت پولی نشده . احتمالا به سایت پشتیبانی درستی مراجعه نکردید . در مورد اپن کارت تا اونجا که یادمه بهترین سایت پشتیبانی رایگان سایت اپن فا هست .

بله.شما درست میگفتید

مقایسه کردم...بین پرستا شاپ و اپن کارت گیر کردم

اپن کارت درگاه پرداخت بانک هایی مثل ملّی و صادرات رو نداره! امّا درگاه پرداخت های متفرقه ی زیادی مثل نیک پرداخت - فلای نت - جهان پی - اکسین پی - میهن پی - پارس پال - کارت خوان رو داره...

پرستا شاپ درگاه پرداخت های بانک اقتصاد نوین و بانک تجارت و این درگاه پرداخت هایی که در بالا ذکر کردم رو نداره...

خوب البته نمیشه همشون کامل باشن که!!! :D از طرفی پرستا شاپ قابلیت افزایش موجودی با فیش پرداختی(ثبت فیش)رو نداره! که اگه داشته باشه، میتونه نظرم رو عوض کنه! چون ماژول های اپن کارت توی تالار هست وو اکثرا مشکلاتی دارند که توسط کاربران اعلام شدن! امّا قالب و ماژول های پرستا شاپ فقط دانلود دارند و مشکلاتی ندارند که البتّه مشکلات ماژول های اپن کارت توسط کاربران حل شده!!!!

درنتیجه، از فروشگاه سازِ اپن کارت استفاده خواهم کرد

انتخابم اشتباه که نیست؟؟؟

فقط میشه راحت تغییرش داد؟؟ یعنی مثلا گزینه ی "ارسال پستی" رو به "ثبت سفارش" یا ... تغییر داد؟؟

همچنین میخوام ی فیلد به عنوان توضیحات بهش اضافه کنم

درواقع میخوام از فروشگاه اپن کارت ی چیزی تو مایه های ایمیل مارکتینگ و ارسال پیامک درست کنم که سفارش ارسال تبلیغات بگیرم

میشه تغییرش داد یا نه؟؟

اگرنه پرستا شاپ رو چطور؟؟ اون رو میشه؟؟

hannanstd.ir

از نظر ویرایش که آره خیلی راحت تر از پرستا هست

فایل زبانش جدا هست و به سادگی قابل تغییر است .

برای بقیه چیزهایی که گفتین بهتره تو انجمن پرستا و اپن فا مطرح کنین که تخصصشون همینه .

newardalan

تازه وارد
ببخشید انقدر سوال میکنم آقا

الآن توی بخش دانلود به ترتیب، 2تای اوّل ایناست:

1-

2-

کدومشون رو بگیرم؟؟

و (با توجّه به تمام نسخه هاش) کدوم ورژن از همه بهتره و ماژول های بیشتری هم داره؟؟

آخه یک سری از ماژول ها مثلا برای 1.4 هست!!

همین اولیّه(1.5.6.4)رو بگیرم از همشون کامل تر و بهتر هست و ماژول ها روهم پشتیبانی میکنه دیگه؟؟

hannanstd.ir

1.4 رو که کلا بزار کنار . داخل انجمن اپن فا هم صفحه اولش 1.4 رو از 1.5 جدا کرده .

من باشم 1.5.5.1 رو نصب میکنم هرچند همیشه آخرین نسخه امن تره .

ولی احتمال ناسازگاری 1.6 با ماژول ها ، مخصوصا ماژول های پرداخت وجود داره .

newardalan

تازه وارد
سلام

خداروشکر داره به نتیجه میرسه... :63:

واسه تغییر متن ها و اضافه کردن فیلد بهنگام خرید توی خودِ انجمنشون تاپیک گذاشتم:

امّا با این حال میشه شما به راهنمایی هاتون ادامه بدید؟؟

کدوم فایل هارو باید ویرایش کنم؟ و هرکدوم مربوط به چیش هست(نوشته ها یا سبد خرید)؟؟

ماژول یا ... خاصی که وجود نداره؟؟

default_;
.gif' alt=':; ;) :'>ممنون از تمامِ راهنمایی هایی که از ابتدای راه در اختیارم قرار دادید :x:​

hannanstd.ir

فیلدو نمیدونم چون واقعا لازم به نصب اپن کارت و بررسی کردنشه که وقت میخواد . پس بهتره منتظر جواب همونها باشید

ولی برای تغییر کلمات داخل مسیر catalog\language\persian برید و به قسمت دلخواه برید و کلمه رو تغییر بدید . اسم پوشه ای که فایل زبان توش هست روی آدرس بار مسیر هست اما بهترین روش اینه که

یه پوشه تو ویندوزت درست کنی و اپن کارتو بریزی توش

حالا note pad ++ ر وباز کن

control +f

تب finde in files

حالا تو فیلد اول کلمه مورد نظر رو بنویسید و

تو فیلد آدرس هم مسیر همون پوشه که توش اپن کارت هست رو بدین و روی دکمه find بزنین تا بگرده و پیدا کنه کلمه مورد نظر تو کدوم فایله

newardalan

تازه وارد
بعد از کلی کلنجار رفتن، نه اپن کارت به نتیجه رسید و نه پرستا شاپ!

فقط ی مرحلش موند

باید به قسمت نحوه ی ارسال چندتا فیلد اضافه کنم

مثل این عکس :

do.php

بخواهم بنویسم، باید حدودا 640 جارو ویرایش کنم!!!!

نشدنی هست. درسته دوستِ عزیز؟؟

فروشگاه ساز وردپرسی که معرفی کردید چطور؟ اون آسون تره؟ شدنی هست با اون؟؟

ممنون میشم کمک کنید...

بالا