فروشگاه

masih_9773

تازه وارد
سلام و وقت بخیر دوستان

ببخشید من در حال تست سایت هستم و برر روی لوکال نصب کردم

سوالاتی قبل از انتشار سایت برروی هاست دارم که راحت تر بتونم فروشگاه رو بسازم

-

اینطور که من ووکامروس رو روی وردپرس نصب کردم و صفحه اول سایت رو آوردم متوجه شدم که یک برگه جداگانه به نام فروشگاه ساخته میشه

می خواستم بدونم چطور میشه که ( چون سایت کلا فروشگاه هست و مطلب دیگری نداره ) کل سایت تبدیل به فروشگاه بشه و آدرس سایت ، مثل سایت های فروشگاهی صفحه ایندکس صفحه کالا ها باشه و همینطور هم در گوگل ثبت بشه !

آیا با ووکامروس میشه اینکار رو کرد ؟

یک سایت ، فروشگاهی مثل خیلی از سایت های موجود د.کالا

-

این رو هم بگم ، می خوام قالب علاوه بر نمایش محصولات ، ستون های کناری ، اخبار و... باشه

آیا با ووکامروس میشه چنین فروشگاهی راه اندازی کرد یا باید دنبال راه حل دیگری بود ؟

-

ببخشید ، قصد جسارت ندارم و فقط سوالات یک کاربر مبتدی هست

Danial-Eshghi.Ir

تازه وارد
داخل تنظیمات وردپرس قسمت خواندن

صفحه فروشگاه رو به عنوان صفحه نخست انتخاب کن

برای ستون های کناری هم بستگی به قالبت داره

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

ضمن خوش امد به شما بهتر بود قبل از ایجاد تاپیک در این مورد سوالات گذشته بسیاری از عزیزان رو می خوندید جواب سوالتتون پیشتر داده شده.

جواب دوستمون در مورد برگه اول درست هست

با وردپرس و ووکامرس توامان میشه فروشگاه راه انداخت البته باید دید قالب مورد نظر شما از چه قابلیتی پشتیبانی می کنه بسته به نوع قالب امکان اضافه کردن یا حذف برخی موارد وجود داره البته چون می خواید اخبار و سایر موارد رو هم اضافه کنید پس فروشگاه صرف نیست که اگر فقط فروشگاه خالیه با حجم زیادی محصول بهتر از cms های فروشگاه محور استفاده کنید. در غیر اینصورت ووکامرس گزینه خوبیه

در مورد ایندیکس مورد نظر شما بسته به افزونه های نقشه سایت و نوع قالب شما که از چه ساختاری برای برچسب ها استفاده میکنه و اینکه خود شما قراره از چه کلمات کلیدی استفاده کنید و نوع بروزرسانی شما تاثیر میگیره.

موفق باشید

masih_9773

تازه وارد
سپاسگزارم از پاسخ دانیال و جاویدان عزیز

بنده جستجو کردم و چیزی در رابطه با سوالم پیدا نکردم ، به همین خاطر مجبور به پست شدن زدم! در هر صورت عذر خواهم

-

ببنید ، وب سایتی که قراره راه اندازی بشه ، حجم زیادی کالا نداره و قرار هم نیست سایت سنگینی باشه ! یک فروشگاه ساده و در حد شاید ماهانه ، 5-6 محصول جدید

-

لطف می کنید نمونه ای از قالب هایی که از دارای ستون هستند و از این موارد پشتیبانی می کنند معرفی کنید ؟ یا نمونه ای از سایت های فروشگاهی مشابه با چنین قابلیتهایی که توسط ووکامرس ساخته شده اند

-

ببینید چون یک سایت فروشگاهی هنری هست ، ( سایت کلا فروشگاه هست و در کنار فروش محصولات ) آموزش و اخبار هم باید گذاشته بشه

و این دو مورد نیازمند انتشار پست جدید هستند که در ووکامروس فقط میشه کالای جدید گذاشت !

-

قبلا از پاسخ های شما سپاسگزارم

MahdiY

راهبر انجمن
وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قوی می باشد که به شما امکان میدهد مطالب خود را در دسته بندی های مختلفی (دلخواه) شبیه آموزش ، اخبار و ... در سایتتون ارسال کنید

ووکامرس یکی از قوی ترین افزونه های فروشگاهی وردپرس هست

شما وقتی ووکامرس را نصب میکنید امکانات پیش فرض وردپرس را همچنان خواهید داشت . در کنار این نمایش محصولات و مطالب در کنار یکدیگر به قالب شما (کد نویسی شما) برمیگرده

میتونید از قالب های حرفه ای همچون BE و ... استفاده کنید

masih_9773

تازه وارد
ممنون از شما مهدی عزیز

ببینید من می خوام قالب هم در عین حال سبک باشه !

شما یک راهنمایی بفرمایید بنده رو که آیا قالب موجود در سایت ووکامرس ، از این امکاناتی که من خواستم ، پشتیبانی می کنه یا خیر ؟

بالا