فروش افزونه ChannelPress

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

EhsaanDev

کاربر عضو
افزونه ChannelPress

اولین و بهترین افزونه برای ارسال اتوماتیک مطالب به چنل تلگرام​

​

پس از 2 ماه آماده سازی این افزونه، بالاخره امکان خرید برای ایرانیان داخل کشور فراهم شد. این آیتم در CodeCanyon عرضه می شود. شما اکنون می توانید به صورت ریالی با قیمت استثنایی 34 هزار تومان آن را خرید کنید!

​

قابلیت های افزونه:

* رابط کاربری بسیار آسان و راه اندازی تنها در 10 دقیقه

* ارسال به چنل تلگرام بدون هیچ گونه واسطه (تنها با یک بات که خودتان می سازید)

* امکان تعیین قالب بندی برای پیام ها

* امکان ارسال پیام ها به صورت Markdown (بولد، ایتالیک، لینک و ...)

* ارسال پیام به چنل به محض انتشار مطلب

سوالات متداول:

سوال: افزونه ای که اینجا به فروش می رسد، چه فرقی با همین افزونه در سایت های دیگر دارد؟

پاسخ: این افزونه توسط نویسنده اصلی پلاگین (eh3aan) در اینجا به فروش میرسد. این به این معنی است که در صورت خرید، شما میتوانید به پشتیبانی 6 ماهه، آپدیت های رایگان و دیگر خدماتی که در CodeCanyon ارائه میشود، دسترسی داشته باشید.

سوال: آیا این پلاگین می تواند تصاویر شاخص رو هم ارسال کند؟

پاسخ: در نسخه دوم این پلاگین (که هنوز عرضه نشده)، قابلیت ارسال تصویر شاخص یا هر عکس دیگری به همراه پیام وجود دارد. همچنین در نسخه اول شما میتوانید با نصب افزونه OpenGraph و قراردادن لینک پست در پیام ها، تصویر شاخص را به صورت اتوماتیک ارسال کنید.

سوال: نسخه دوم چه زمانی عرضه می شود؟

پاسخ: نسخه دوم آماده است، اما متاسفانه به علت برخی مشکلات در API Telegram، برخی از قابلیت های آن ناقص است. به محض درست شدن اشکالات از سمت تلگرام، این نسخه نیز عرضه می شود. احتمالاً نسخه دوم پس از نوروز 95 در اختیار شما قرار می گیرد.

سوال: پشتیبانی به چه صورت انجام می گیرد؟

پاسخ: پشتیبانی از طریق ایمیل، موبایل و تلگرام صورت می گیرد. پشتیبانی تنها تا 6 ماه بعد از خرید انجام می گیرد، ولی شما با پرداخت هزینه اندک (18 هزار تومان) می توانید پشتیبانی را تا 6 ماه دیگر تمدید کنید.

سوال: سوالات دیگری دارم، چگونه می توانم بپرسم؟

پاسخ: شما می توانید سوالات خود در مورد افزونه به صورت پیام خصوصی به همین حساب کاربری ارسال کنید، یا در   تماس بگیرید یا با شماره ی 09351012099 (6 بعد از ظهر تا 10 شب) تماس بگیرید.

سوال: آیا این افزونه از WooCommerce پشتیبانی می کند؟

پاسخ: در حال حاضر خیر. اما در ورژن دوم، از همه ی پست تایپ ها (محصولات ووکامرس، دانلودهای EDD و ...) پشتیبانی میکند.

نحوه خرید:

شما میتوانید با یکی از روش های زیر برای خرید تماس بگیرید. پس از پرداخت وجه، حدود 30 دقیقه الی 4 ساعت افزونه برای شما ارسال می شود.

1. ارسال پیام خصوصی به همین حساب کاربری

2. 

3. تماس با شماره ی 09351012099

قیمت افزونه: 34 هزار تومان

قیمت افزونه با 12 ماه پشتیبانی: 49 هزار تومان

​

( اسکرین شات های افزونه در پایین قابل مشاهده است )​

You must be registered for see images attach

•  
  •  

•  

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
ببخشید مزیت های این افزونه نسبت به افزونه رایگان چنلر که توسط منتشر شده، چی هست؟

EhsaanDev

کاربر عضو
دوستان عزیز Chaneller که در پرشین اسکریپت موجود هست، با ChannelPress غیر قابل مقایسه اس. Chaneller فقط یه متن از پیش آماده شده میفرسته ولی شما میتونید در چنل پرس هر متنی با قالب بندی که میخواید بفرستید.

چنلر از Markdown ساپورت نمیکنه ولی چنل پرس چرا. علاوه بر این چنل پرس در نسخه دو از ووکامرس، edd و ... هم پشتیبانی میکنه. یعنی شما وقتی محصولی منتشر کردید، بلافاصله به چنل تلگرام فرستاده میشه.

موفق باشید.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

با تشکر از شما بابت اطلاع رسانی در بازارچه

تفاوت این افزونه با افزونه تلگرام برای وردپرس که در مخزن وردپرس رایگان هستش چقدره

چون این افزونه برخی قابلیت های نمونه شماره 2 شما رو که هنوز فعال نشده رو داره

سوال : چرا افزونه اتوماتیک قابلیت ارسال داره؟ چون برخی اوقات شاید نیاز به ارسال نباشه یا نخوای!!!

سوال دیگه اینکه آیا شما نویسنده اصلی پلاگین هستید یا یک واسطه {لطفا شفاف}

سوال : چه تضمینی برای دریافت بروزرسانی ها و پشتیبانی هست {به واسطه اخباری مبنی بر فی لترینگ احتمالی} و در صورت فیل آیا امکان دریافت نسخه جایگزین برای شبکه های دیگر بدون هزینه هست یا خیر.

علت سوالات بنده قابل درکه دیگه ؟

موفق باشید

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوستان سلام !

جاویدان عزیز : در مورد اون سوال شما که فرمودی " آیا شما نویسنده اصلی پلاگین هستید یا یک واسطه {لطفا شفاف} " : بله نویسنده اصلی خودش هست و زمانی که داشت محصول رو توی مارکت میذاشت ما هم در جریانش بودیم و خوشحالم که افتخار تست کردنش اولیه اش رو داشتم . 

احسان از اولین کاربرهای انجمن بود و برنامه نویس خیلی حرفه ای هست . ما هم که هر جا توی php گیر میکنیم اولین کاری که میکنیم اینه پیام میدیم احسان سه سوت حلش میکنه :D   . افزونه EDD رو خودش به تنهایی از همون موقع که EDD تازه رو نمایی شده بود ترجمه کرد که ما داریم ازش استفاده میکنیم و براش درگاه های ایرانی زد که بعدا بقیه از روش کپی کردن !

یکی از برنامه نویس های افزونه هم هست که نسخه های جدید توسط احسان کامیت میشه .

البته بنده عذر میخوام جسارت کردم و پریدم وسط ! ولی واقعا جا داشت از برنامه نویسهایی که بی ادعا و ناشناخته دارن به وردپرس کارها کمک میکنن حمایت بشه !

خسته نباشی احسان جان ! به شخصه بی صبرانه منتظر نسخه 2 هستم !

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز جناب حنان ستوده

بنده جسارت نکردم فقط به صرف اینکه بیشتر کسانی که در فضای حرفه ای کار می کنند از یک اکانت واحد یا نام واحد استفاده می کنند برام جای سوال ؟ داشت چرا نامهای کاربری تشابهی نداره برای همین سوال کردم ، که با شفاف سازی شما مشکل حل شد .

به هر حال بنده چندی در این وادی هستم و نمیشه که همه رو بشناسیم و این دوستان اینقدر اینجاها دیر دیر سر میزنند فهمیدنش کار سختیه .

ماهم همراه با شما از ایشان قدردان و متشکریم

موفق باشید

EhsaanDev

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

با تشکر از شما بابت اطلاع رسانی در بازارچه

تفاوت این افزونه با افزونه تلگرام برای وردپرس که در مخزن وردپرس رایگان هستش چقدره

چون این افزونه برخی قابلیت های نمونه شماره 2 شما رو که هنوز فعال نشده رو داره

سوال : چرا افزونه اتوماتیک قابلیت ارسال داره؟ چون برخی اوقات شاید نیاز به ارسال نباشه یا نخوای!!!

سوال دیگه اینکه آیا شما نویسنده اصلی پلاگین هستید یا یک واسطه {لطفا شفاف}

سوال : چه تضمینی برای دریافت بروزرسانی ها و پشتیبانی هست {به واسطه اخباری مبنی بر فی لترینگ احتمالی} و در صورت فیل آیا امکان دریافت نسخه جایگزین برای شبکه های دیگر بدون هزینه هست یا خیر.

علت سوالات بنده قابل درکه دیگه ؟

موفق باشید
من از حنان عزیز تشکر میکنم بابت حمایت خوبش. من حنان رو از موقعی که شروع به ترجمه EDD کردم می شناختم، در واقع اصلی ترین مشوق من حنان بود. :)

اما درمورد پاسخ شما دوست عزیز:

1. ارسال اتوماتیک با یک چک باکس قابل فعال سازی یا غیرقابل فعال سازی هست.

2. درمورد نویسندگی هم که حنان جان توضیح دادن.

3. تمامی آپدیت ها و پشتیبانی ها از طریق ایمیل انجام میشه

4. افزونه های مشابه قابلیت های بیشتر دارن، اما به دلیل باگ ها (و محدودیت ها)ی تلگرام درست کار نمیکنن. به عنوان مثال اگه شما عکس یا ویدیو همراه پیام بفرستید امکان ارسال بیش از 200 کاراکتر پیام رو با اون ندارید.

موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا