فروش اپلیکیشن ووکامرس حرفه ای

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام دوستان یک اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس از سایت  اطلاعات کاملش میتونید ببینید. 

خریداری کردم . خیلی عالیه.  و قصد دارم بفروشم تو سایت خودشون 330 ت هست . قیمت فروش من 200 ت هست . کسی خواست پی وی پیام بده.برای تست هم میتونید 

از این لینک دانلود کنید. 

lahijsabz

کاربر عضو
اپلیکیشن قابلیت ویرایش داره؟

بیشتر توضیح بدید و نحوه ی ویرایش رو توضیح بدید بعید می دونم بشه ویرایشش کرد

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام . دوست عزیز. این اپلیکیشن 

پنل مدیریت دارد. دو پنل یکی در سایت مرجع که میتونید ایکون اصلی اپلیکیشن و نسخه و قابلیتهایی از جمله تغییر نام فیلد های تسویه حساب ..تغییر نام منو ها رو داشته باشید با اسم خود اپلیکیشن و..

......

پنل مدیریت و تنظیمات اصلیش بصورت افزونه در سیستم وردپرس شما نصب میشه . و میتونید تنظیمات زیادی انجام بدید. 

اگه قابلیت ویرایش نداشت که اصلا قابل استفاده نبود دوست عزیز. لینک هایی که گذاشتم ببینید فیلم اموزشی و.. هست بخونید متوجه می شوید.

پیام یزدانیان

کاربر عضو
کل چیدمان کل اسلایدر ها ..​

رنگ بندیها ​

صفحات ​

متون ​

تعداد بی نهایت منو ..​

و.. همه امکاناتی که شما یک از اپلیکیشن فروشگاهی انتظار دارید. را دارد. نوتیفیکیشن و..​

Mesmaili

کاربر عضو
سلام دوستان یک اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس از سایت  اطلاعات کاملش میتونید ببینید. 

خریداری کردم . خیلی عالیه.  و قصد دارم بفروشم تو سایت خودشون 330 ت هست . قیمت فروش من 200 ت هست . کسی خواست پی وی پیام بده.برای تست هم میتونید 

از این لینک دانلود کنید. 
دزدی های جدید امروزی متاسفانه...

متاسفانه برداشت بنده از توضیحات شما،‌ به اشتراک گذاشتن این اپ بوده، ظاهرا شما لایسنس واگذار میکنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

پیام یزدانیان

کاربر عضو
@Mesmaili  لطفا پاسخ بدین دوست عزیز. ممنونم. 

@Mohammad  اقای محمد مدیر محترم . از نظر شما اینکار من مشکلی دارد؟  اگر نه لطفا جواب این بنده خدا را بدید. متشکر

اینم سایت خودشون 

برید بپرسید ببینید ایا کاربری که اپلیکیشن پرایم کالا را تهیه کرده . درباره اینکه میخواد اپلیکیشن رو واگذار کنه صحبت کرده یا نه. 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نه مشکلی نیست. دوستمون اقای @Mesmaili به درستی متوجه نشدند که ویرایش کردند. تاپیک رو ادامه بدید. متشکرم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا