فروش دامنه های ویژه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mehran121

کاربر عضو
به نام خدا

با اجازه مدیران سایت چندتا دامین هست می خوام به حراج بزارم

دوستان عزیز در این تایپیک می خواهم برایتان دامنه های رنک دار گوگل و دامنه های معنی دار ، کوتاه ، خلاصه هرچی که خوشتان آمد ;)

برای شروع پنج دامنه را برای فروش میزارم قیمت نمیدم برای هیچ یک از دامنه ها شما قیمت بدید حراج یعنی چی یکی شروع کنه و بقیه دنبالش برن

فقط دوستان عزیز و گل توجه کنید همه با هم دوست هستیم دلم نمی خواد خدایی نکرده دل یکی ازمون بگیره

1 : 48i.ir

2 : mehranpress.ir

3 : facebook.ac.ir:-sحذف

4 : weblogirani.ir

5 : 332211.ir

با تشکر بزودی آپدیت خواهد شد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IAMIR

کاربر عضو
به نام خدابا اجازه مدیران سایت چندتا دامین هست می خوام به حراج بزارم

دوستان عزیز در این تایپیک می خواهم برایتان دامنه های رنک دار گوگل و دامنه های معنی دار ، کوتاه ، خلاصه هرچی که خوشتان آمد ;)

برای شروع پنج دامنه را برای فروش میزارم قیمت نمیدم برای هیچ یک از دامنه ها شما قیمت بدید حراج یعنی چی یکی شروع کنه و بقیه دنبالش برن

فقط دوستان عزیز و گل توجه کنید همه با هم دوست هستیم دلم نمی خواد خدایی نکرده دل یکی ازمون بگیره

1 : 48i.ir

2 : mehranpress.ir

3 : facebook.ac.ir

4 : weblogirani.ir

5 : 332211.ir

با تشکر بزودی آپدیت خواهد شد
facebook.ac.ir

چه جوری ثبتش کردی؟

mehran121

کاربر عضو
facebook.ac.irچه جوری ثبتش کردی؟
با اجازه داداش گلم توی این سایت

البته نمیشه به خیلی از هاستینگ ها اعتماد کرد من یک دامنه برای سایت تفریحی داشتم رتبش که رفت بالا یکی از خدمات هاستینگ (که درست نیست اسمش رو بگم) رفت و دی ان اس های دامین رو تغییر داد نمی دونم چطور دامین رو برای خودش انتقال دادم (رابط مالی و فنی نمی دونم از این حرفا بود)

آره دیگه

سوال منم هست . من یک .ac ثبت کرده بودم کلی مدارک پدارک خواستن ، آخرشم فعال نکردن .
والا چه عرض کنم مال ما رو که فعال کردن یه دونه .co.ir هم قبلا ثبت کرده بودم

هر جور خودشون دلشون بخواد می کنن دلشون بخواد حالا دامین دو حرفی میزارن ثبت کنیم

یه بند میارن میگن تا تاریخ فلان یا به فلان دلیل نمیشه ثبت کرد.

دوستان عزیز توجه کنید به اولین نفری که در حراجی شرکت کنه یک دامنه رنک یک گوگل معرفی میشه تا ثبت کنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saeedpersian

کاربر عضو
البته نمیشه به خیلی از هاستینگ ها اعتماد کرد من یک دامنه برای سایت تفریحی داشتم رتبش که رفت بالا یکی از خدمات هاستینگ (که درست نیست اسمش رو بگم) رفت و دی ان اس های دامین رو تغییر داد نمی دونم چطور دامین رو برای خودش انتقال دادم (رابط مالی و فنی نمی دونم از این حرفا بود)

آره دیگه
مگه ميشه؟! من خودم در اين مورد نگران بودم يه تاپيك هم زدم همه اومدن گفتن نه كسي اين اختيار رو نداره!

[h=3] [/h]

mehran121

کاربر عضو
مگه ميشه؟! من خودم در اين مورد نگران بودم يه تاپيك هم زدم همه اومدن گفتن نه كسي اين اختيار رو نداره!
بله این اتفاق افتاد تا با کمک پلیس فتا و شکایت کاری ازش پس گرفتم

حالا نمی دونم چطور این کار رو انجام داده بود

داداش توی این فضای مجازی بی در و پیکر هر چیزی امکان داره

طرف رفته بود به اسم یکی دیگه از کارت یه بنده خدا پول خارج کرده بود این شده پس این کاری که این یارو کرده در مقابلش چیزی نیست

IAMIR

کاربر عضو
شک نکن .

نکن نمی تونی دامنه

facebook.ac.ir

منتقل کنی یا بفروشی .

مگر اینکه یکی قبول بکنه دی ان اس را ست کنی .

ولی مطئن باش نمی تونی انتقال بدی .

تو قوانین جدید برای انتقال دامنه باید مدارک هر دو طرف معامله کامل باشه تا دامنه منتقل بشه .

الان مدارک شما و طرف مقابلت از لحاظ نام مرکز آموزشی با نام مشابه کسر داره . پس نمی تونی دامنه را منتقل کنی .

در ضمن این دامنه الان برای خرید آزاده .

facebook.ac.ir

mehran121

کاربر عضو
شک نکن .نکن نمی تونی دامنه

facebook.ac.ir

منتقل کنی یا بفروشی .

مگر اینکه یکی قبول بکنه دی ان اس را ست کنی .

ولی مطئن باش نمی تونی انتقال بدی .

تو قوانین جدید برای انتقال دامنه باید مدارک هر دو طرف معامله کامل باشه تا دامنه منتقل بشه .

الان مدارک شما و طرف مقابلت از لحاظ نام مرکز آموزشی با نام مشابه کسر داره . پس نمی تونی دامنه را منتقل کنی .

در ضمن این دامنه الان برای خرید آزاده .

facebook.ac.ir
به قرآن من دیروز ثبت کردم مگه همچین چیزی امکانش هست

یا خدا

آبروم توی انجمن در خطر هست

دوستان فعلا دامین facebook.ac.ir را بی خیال بشید تا خبرتون می کنم

به نظرتون از اون هاستینگ که به من گفته بود می تونم انتقال بدم می تونم شکایت کنم ؟ و اینکه هنوز ثبتش نکرده ؟

مگه سفارش ها نباید اتوماتیک توی ایرانیک ثبت بشه عکس زیر رو نیگا کنید نوشته معلق از دیروز هم سفارش دادم هزینه رو پرداخت کردم

attachment.php

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saeedpersian

کاربر عضو
شما بايد از داخل خود ايرنيك وارد كاربريتون بشيد و از اونجا چك كنيد ببينيد اين دامنه در ليست "دامنه هاي من" هست يا نه!

mehran121

کاربر عضو
شما بايد از داخل خود ايرنيك وارد كاربريتون بشيد و از اونجا چك كنيد ببينيد اين دامنه در ليست "دامنه هاي من" هست يا نه!
ممنون چک کردم نبود من قبل از این که چک بکنم ببینم توی لیست سایت هام ثبت شده گذاشتم توش انجمن آبروم به کل رفت

IAMIR

کاربر عضو
ممنون چک کردم نبود من قبل از این که چک بکنم ببینم توی لیست سایت هام ثبت شده گذاشتم توش انجمن آبروم به کل رفت
نمی تونی ثبتش کنی .

هاستینگ هم بخواد nic نمی زاره .

وگرنه از شما زرنگ تر ها هستند این دومین ثبت کنند . ;)

1- خود nic دامنه های برند مثل google ،yahoo و ... ***** میکنه .

2 - برای ثبت دامنه ac.ir باید مجوز مرکز آموزش عالی با نام مشابه دامنه داشته باشی .

در ضمن تاپیکت خلاف قوانین هست . حذفش کن .

در غیر این صورت علارقم میل باطنیم مجبورم تاپیک حذف کنم .

saeedpersian

کاربر عضو
نمی تونی ثبتش کنی .هاستینگ هم بخواد nic نمی زاره .

2 - برای ثبت دامنه ac.ir باید مجوز مرکز آموزش عالی با نام مشابه دامنه داشته باشی .

البته مشتقاتشون رو ميشه ثبت كرد.

من دامنه facebookirani.ir رو ثبت كردم. البته ايرنيك دوبرگ قرارداد(فارسي و انگليسي) فرستاد كه امضاكردم و با اسكن كارت ملي و شناسنامه براشون فرستادم تا تاييد كردن. ولي كلا انبار كردن دامنه فايده اي ندارره!

mehran121

کاربر عضو
نمی تونی ثبتش کنی .هاستینگ هم بخواد nic نمی زاره .

ای بابا هر موقع خواستیم یه تایپیک توی فروشگاه بزنیم یا گفتن حذف کن یا اینکه حساب کاربری مون رو بستن

باشه چشم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا