فروش دوره های آموزشی سایت Udemy.com

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

wsd

تازه وارد
سایت Udemy.com شامل بیش از 20 هزار ویدئوی آموزشی در دسته بندی های مختلف (آی تی، عکاسی، برنامه نویسی، تجارت و مباحث اقتصادی، برندینگ و...) هست که هر روز هم تعداد زیادی به این آموزش ها اضافه میشه.

برای دسترسی به این کلاس ها باید مبالغی که اساتید دوره های آموزشی از 1 دلار تا حتی 1000 دلار در نظر می گیرند رو پرداخت کنید. بعضی از فیلم ها هم به صورت رایگان در دسترس می باشند و اکثر فیلم ها نیز به زبان انگلیسی هستند.

برای خیلی ها پرداخت این مبالغ با توجه به تحریم های موجود امکان پذیر نیست در صورتی که دانشجو های رشته هایی نظیر مکانیک، کامپیوتر، اقتصاد... نیازمند آموزش های به روز و قوی در رشته های دانشگاهی خود هستند و کاربران به دنبال فیلم های مرجع و کاملی در خصوص پیشرفت دانش علمی خود می باشند.

برای مثال:

595 دلار

300 دلار

15 دلار

169 دلار

79 دلار

19 دلار

29 دلار

اما ما کانالی شدیم برای تمام کاربران ایرانی برای در دسترس گذاشتن این دوره ها با هزینه های مناسب. شما با هزینه ی بسیار کمی می توانید دوره ها را در اختیار داشته باشید. تعرفه ها به صورت زیر می باشند:

1 - دوره های 10 دلار به پایین، همان قیمت به تومان (برای مثال 10 دلار = 10 هزار تومان)

2 - دوره های 11 تا 50 دلار، همان قیمت به تومان با 20 درصد تخفیف (برای مثال 50 دلار = 40 هزار تومان)

3 - دوره های 51 دلار تا 200 دلار، همان قیمت به تومان با 40 درصد تخفیف (برای مثال 100 دلار = 60 هزار تومان)

4 - دوره های بالای 200 دلار = 100 هزار تومان

تنها کافی است در بین دوره های موجود در این سایت، آموزش مورد علاقه خودتون رو انتخاب کنید. اساتید ممکن هست تو دوره ی آموزشیشون چند کنفرانس رو به صورت رایگان برای نمایش گذاشته باشن (Preview) شما بعد از دیدن این قسمت های رایگان از دوره، می تونید به این پی ببرید که آیا این آموزش مناسب شما هست یا نه. در صورت مناسب بودن لینک دوره رو برای ما ارسال می کنید و پیش هزینه ای رو از طریق زرین پال و یا پی لاین به حساب ما منتقل می کنید.

سپس ما دوره رو تهیه کرده در عرض مدت کوتاهی نیمی از کنفرانس ها رو (lecture) روی یک سرور آپلود کرده و در اختیار شما قرار می دهیم. به این صورت شما اطمینان حاصل می کنید که بقیه کنفرانس ها هم در اختیار ما قرار دارد. بعد از پرداخت مابقی وجه، لینک های باقی مونده رو برای شما ارسال خواهیم کرد.

* در صورتی که نتوانیم به هر دلیلی دوره را تهیه کنیم، پیش پرداخت شما عودت داده می شود.

* می توانید با یک دوره ی آموزشی کم هزینه، خرید با ما را تجربه کنید تا اعتماد بیشتری پیدا نمایید.

* تمامی آموزش های ویدئویی و صوتی، پی دی اف ها، نوشته های اساتید و پرزنتیشن های دوره به صورت کامل در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

* انتخاب کیفیت رزولوشن ویدئو ها به انتخاب شما آزاد است. [720p و یا 360p]

 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا