فروش سایت فامو [Famo.ir]

• نویسنده موضوع famo
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

famo

تازه وارد
به دلیل مشکلات فراوانی قادر به اداره سایت فامو نیستم و فامو را واگذار می کنم. کسانی که قصد خرید فامو را دارند به ادامه مطلب مراجعه کنند.

کسانی که قصد خرید سایت فامو را دارند به نکات زیر توجه فرمایند:

۱- سایت فامو دارای ۲ گیگ هاست از شرکت هاست دی ال می باشد که تا تاریخ ۱۳۹۱٫۶ اعتبار دارد و هزینه ماهانه هاست میزبانی ۱۵٫۰۰۰ تومان می باشد.

۲- هاست دانلود سایت فامو توسط سرور های قدرتمند سایت صداباران پشتیبانی می شود و هزینه هاست دانلود و وی پی اس ماهانه بصورت ۲۰ تا ۳۰ تومان می باشد و ۴۰ گیگ از هاست دانلود پر شده است.

۳- سایت فامو دارای رنگ گوگل ۳ می باشد و حداقل ورودی از گوگل روزانه ۴۰۰ نفر می باشد.

۴- الکسا فامو در ایران ۱۵۰۰ و در جهان ۹۲٫۰۰۰ می باشد که در حال افزایش آمار می باشد. (به دلیل سئو سایت)

۵- سایت فامو ۱۰۰% سئو شده است و قالب فعلی سایت یک قالب سئو شده و استاندارد به تمامی مرورگر ها می باشد.

۶- مطلب گذاری در فامو بسیار آسان می باشد که توسط اینجانب آموزش داده خواهد شد.

۷ – فامو روزانه حدود ۱۵۰۰ آی پی دارد که این آمار رو به افزایش می باشد. (به دلیل سئو سایت)

۸- و دیگر امکانات سایت فامو اعم از انجمن اختصاصی ، آپلود سنتر با قالب اختصاصی ، سیستم والپیپر ، صفحه تماس با ما ، صفحه طراحی و تعرفه ها تبلیغات ، گروه اینترنتی دارای بیش از ۳۰۰ کاربر در ۲ هفته اخیر ، دارای دو فروشگاه اختصاصی از سایت های دایان شاپ و میهن استوره.

خوب حالا شما قیمت خود را در قسمت نظرات اعلام فرمایید.

خوب حالا قیمت پیشنهادی ما: 1.5 میلیون تومان

کسانی که تمایل به خرید سایت فامو را دارند به شماره زیر در تماس باشند.

09391945717 - مطصفی قدیمی (مدیر مالی)

آدرس سایت:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

soosmar

کاربر عضو
شما خيلي بي جا مي كني مي خواي اين سايت رو بفروشي

مردم رو الاغ فرض كردي شما!

مسابقه مي زاري براي اينكه نخواي جايزه بدي مي خواي سايت رو بفروشي؟؟؟؟؟؟

والا من كه حلالت نمي كنم!

كلي وقت من رو گرفتي وسط امتحان ها بنر ساختن حالا مي گ مي خوام برم!

soosmar

کاربر عضو
در ضمن!

عمرا اگر كسي 1.5 ميليون تومن پول بده به !!!

هر كي موافق هست اعلام كنه!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
انتقال یافت انجمن بازارچه

در صورت تکرار اخراج میشید!

famo

تازه وارد
با تشکر از آقا محمد برای انتقال این سایت

دوست عزیز اصل الکسا نیست همین مدیر سایت انقدر آدم خوبی هست که نخواست بگه که فامو یه زمانی چند تا مطلب بدون کپی رایت از ما ورداشت من خودم میگم آره اشتباه از ما بود ولی جبران کردیم.

آقای من در آن تاپیک عرض کردم که باید تعداد نفرات به 20 نفر برسه تا مسابقه برگزار شه من 3 تا جایزه گذاشته ام و 6 نفر شرکت کرده اند نمیشه که با 6 نفر مسابقه برگزار کرد.

مسابقه هنوز سرجاش هست :33:

soosmar

کاربر عضو
هيچ 6 نفر نيست!

13 نفره

شما كه انجمنتون 20 نفر طراح نيست چه ارزشي داره؟

من به خاطر اون مسابقه وسط امتحانات نشستم بنر درست كردن!

بعد با اين سرعت آشغال اينترنتم

نشستم آپلود كردن و عضويت و گذاشتن!

به خاطر چي؟

به خاطر 500mb هاست!

با همين تعداد مسابقه رو به پايان برسونين!

( در ضمن شما اولش هم هيچ نگفتيد تعداد بايد به20 برسه! )

Mesmaili

کاربر عضو
انشاالله که 1.5 به فروش برسه ! با این وجود اگر من سایتم رو بفروشم میلیونر یا میلیاردر میشم ! :)) )

famo

تازه وارد
آره میبینم که سایتت ف..لتر هست :)

pendar09

تازه وارد
آره میبینم که سایتت ف..لتر هست :)
مشخصه از اون دسته هموطنان عزیزی هستی که تمایل داری جیب ملت رو با هر....خالی کنی !

برو یکم نرخ ها رو ببین ! واسه رنک 3 که تو داری و 400 تا گوگل 500 هزار رو تو خواب می بینی چه برسه به ...!!! . سایت ها با چه الکسا و بازدیدی 500 600 نمی خرن . چی فکر کردی ؟ :31:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا