فروش سایت نگین پاپ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

.امیر

کاربر عضو
دوست عزیزم شما میگید 400 تا 500 اصلا این با عقل جور در میاد ..من میگم 500 هزار دادم طراحی قالب

590 هزار دادم به خود اسکریپت

......................
مگه قراره ادم هر چیزی رو هرچقدر خرید و استفاده کرد بعد دوباره به همون قیمت بفروشه؟؟

خیر باید حدود 50 تا 60 درصد هزینه اولیه بفروشه

سایت شما برند نیست وگرنه داستان فرق میکرد. با وضعیتی که سایت شما داره قیمت همونی هست که عرض کردم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

samad.askari

تازه وارد
خوب عزیز اونی هم که میخواد بخره باید 500 بده براش طراحی بکنن 590 هزار هم باید بده خود اسکریپت رو بخره ...بعدش وسایل نقلیه نیست که من استفاده کرده باشم ...

امیر جان شما لطفی کنید اصلا روی تایپک من نظرتون رو نگذارید با تشکر

لطفا کسانی که منطقی هستن و قصد خرید دارن پیام بدن قیمت یک میلیون و 300

با تشکر

MahdiY

راهبر انجمن
خوب عزیز اونی هم که میخواد بخره باید 500 بده براش طراحی بکنن 590 هزار هم باید بده خود اسکریپت رو بخره ...بعدش وسایل نقلیه نیست که من استفاده کرده باشم ...

با تشکر
تاپیک من! این حد از بی ادبی در انجمن پرشین اسکریپت معنی نداره. خدا رو شکر کنید دوستان وقت میذارن و نظرشون را میگن خواه شما استفاده کنید خواه نکنید.

samad.askari

تازه وارد
مهدی جان این بی ادبی نیست ببینید طرف میاد یه چیزی میگه ادم جبرش میاد .. منم دیدم داره نظرش اذیتم میکنه و خیلی صادقانه گفتم لطفا شما نظر نگذارید

.امیر

کاربر عضو

با تشکر
یعنی هر کسی نظرش خلاف نظر شما بود میشه غیر منطقی و کسانی که نظرشون مطابق نظر شما باشه میشه منطقی؟!
چه دسته بندی جالبی!

ما فقط نظرمون رو میگیم حالا شما میخوای استفاده کن میخوای نکن... تقریبا بهت قول میدم تا یک سال دیگم به این قیمتی که دادی نمیتونی بفروشی...

samad.askari

تازه وارد
اقا امیر شما بر خلاف نظر من حرفی نزدید یا من نزدم فقط یه خورده غیر منطقی قیمت رو گفتید اخه 400 کی میده این سایت اماده رو که اینقدر هم روش کار کرده

حدود 100 تا بک لینک داره

اما در الکسا هم که عالیه

در موتور جستجوگر ها هم کامل ایندکس شده در صفحه 2 و 3 و 4 و 5 و 6 و7 که داره روز به روز هم بهتر میشه و میاد اول صفحه گوگل

نظرات شما واقعا داره منو کامل ناامید میکنه

تو اگه خودت باشی این قیمت میدی 500 هزار هزینه طراحی قالب 590 هزار هزینه خود اسکریپت شده .....

بعد میای میگی 400 هزار .... اصلا این با منطق جور در میاد .... بعدش عرض هم کردم وسیله نقلیه نیست که میگی کار کرد هست دوست عزیزم

Qalekhani

قلعه‌خانی
عزیز جان بهتره از واژه "منطق من" استفاده کنید. چون با منطق شما جور در نمیاد.

در عرصه وب ممکنه شما یه سایت بزنی کلی هم هزینه کنی ولی به دلیل صرف هزینه در مسیر غلط و عدم توسعه این سایت، بعد از یکسال مجبور شی کل پوشه رو از هاست دیلیت کنی و بره پی کارش. بنابراین اینطوری نیست که شما هر چقدر برای یه سایت هزینه کردی انتظار داشته باشی همون میزان + مبلغی بیشتر رو برات برگردونه.

در دنیای تجارت، الزاماً هر سرمایه گذاری منجر به سوددهی نمیشه. گاهی باعث ضرر میشه

samad.askari

تازه وارد
گروه چیا ....عزیز برادر ببینید هر کسی هم که بخواد این سایت رو راه اندازی کنه باید همون هزینه ای که من کردم رو بپردازه یعنی یه قالب باید بده براش طراحی بکنند 600 هزار تومان شاید هم بیشتر خود اسکریپت رو باید 590 هزار خریداری بکنه ...درسته داداش گلم ....پس چرا باید من بدم 400 هزار

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
امیدوارم که با قیمت مدنظرتون به فروش بره.

صحبتهای بنده و دوستان هم روی حساب این که 4 تا پیرهن از شما در این عرصه بیشتر پاره کردیم، بذارید.

بالاخره هر نوجوانی باید از جایی استارت بزنه اما ان شاء الله دفعه بعد جای بهتری سرمایه گذاری کنید.

samad.askari

تازه وارد
ازتون ممنونم و سپاس گذاری میکنم که وقت گران بهاتون رو برای من تازه کار گذاشتید ...خدایی دستم خالیه یعنی نمیفروختم چون هزینه تبلیغ رو ندارم که بخوام خودمو بکشم بالا متاسفانه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا