فروش شبکه اجتماعی ایرانی ها (irHA.ir)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

best4best

تازه وارد
شبکه اجتماعی ایرانی ها به آدرس irha.ir به نصف قیمت واقعی به فروش می رسد .

اسکریپت این سایت توسط خود من و در طول 6 ماه از صفر با نهایت دقت برنامه نویسی شده است .

نیاز به توضیح بیشتری نیست . خودتون میتونید سایت رو ببینید .

توجه داشته باشید که فقط دامنه (irha.ir) و اسکریپت اختصاصی سایت بفروش می رسد

در ضمن سایت تنها و تنها به یک نفر فروخته می شود تا جای پیشرفت داشته باشد

قیمت : 1.000.000 تومان

meysam182000@yahoo.com

آخرین ویرایش توسط مدیر:

djary

کاربر عضو
تا فيسبوک هست فک نکنم اينجور سايت ها خوب باشه کاشکی شما که برنامه نويسی بلدين ايده نو ميساختين

نظر شخصی من اينجور سايت ها بايد مداوم تغيير کنن تا حرفی برای گفتن داشته باشن

اه اه هی سری رفرش ميشه فک کنم هر 1 ثانيه 1 بار

best4best

تازه وارد
تا فيسبوک هست فک نکنم اينجور سايت ها خوب باشه کاشکی شما که برنامه نويسی بلدين ايده نو ميساختيننظر شخصی من اينجور سايت ها بايد مداوم تغيير کنن تا حرفی برای گفتن داشته باشن

اه اه هی سری رفرش ميشه فک کنم هر 1 ثانيه 1 بار

با توجه به ***** بودن فیسبوک و عدم دسترسی و اشنایی تمام کاربران به روش های عبور از *****ینگ ، این فرصت برای سایت های ایرانی که ایده ای نو دارند و سایت مشابهی ندارند پیش امده است که خودی نشان دهند .

در مورد رفرش لطفا مرورگری که باهاش بروس کردید رو نام ببرید تا بررسی کنم

homayon574

کاربر عضو
تا فيسبوک هست فک نکنم اينجور سايت ها خوب باشه
با نظر شما کاملا مخالفم djary جان با کمی سرمایه گذاری درست و تبلیغات عالی اولیه میشه به سادگی سایتی رو ساخت که در عرض چند ما توی top 100 سایت های ایرانی قرار بگیره ، اگر با اینن تفکر باشیم که دیگه هیچ سایتی نباید زد چون قبل اون یه سایت اومده که صد در صد موفق هم بوده !! جذابیت نت به رقابتشه

من خودم جامعه مجازی دارم علاقه کاربرای ایرانی برای پیوستن به جوامع مجازی رو دیدم اگر سرمایه داشتم و میتونستم روی سرور و تبلیغات سایتم کار کنم به سادگی میتونستم سایتمو بالا بدم اما کو پول

این جامعه مجازیو دیدم اگر واقعا تماما" کار خودتون باشه عالیه قیمتشم به نظر من که مناسبه ولی بدبختانه توی ایران به کیفیت و بزرگی کار کسی نگاه نمیکنه همه مردم دنبال کارای کیلویی و مفتن امیدوارم جامعه مجازیتون به زودی فروش بره عزیز موفق باشین

djary

کاربر عضو
با مرورگر گوگل

اين صفحه

djary

کاربر عضو
مشکل ما ايرانی ها اين که ميخواهيم هر ديوارو که ساخته شده اون رو خراب کنيم يکی ديگه بسازيم حتی اگه پدرمون اون ديوارو ساخته باشه

best4best

تازه وارد
خواهشا بحث رو به مسائل روانشناسی و غیر مرتبط نکشانید !

من یه سایت دارم که به دلیل تغییر شغل میخوام بفروشم !

شما اومدی در مورد مشکل ما ایرانی ها صحبت می کنی !!!

parsaman

تازه وارد
سلام

ببخشید انتقاد می کنم راستش معماری و چیدمان سایتتون جالب نیست

ولی اگر دوست داشته باشین هنوز از برنامه نویسی زده نشدید برای توسعه و بهینه سازی دو سه سایت کمک نیاز دارم به نظر من مدیریت دولتی وقتی هست و وقتی من و تو سرمایه لازم و کافی نداریم بهتره به مدیریت خصوصی فکر نکنیم چندیدن ایده نو هم هست که قصد کار اون به زبان خارجی رو دارم هر کی حال داره یا ادعا داره بیاد چون سرور لینوکس ارزون تره و در دسترس تر با پی اچ پی صلاح هست کار بشه من : additlinks

best4best

تازه وارد
سلامببخشید انتقاد می کنم راستش معماری و چیدمان سایتتون جالب نیست

ولی ... :
ضمن تشکر از شما ، بخاطر انتقاد

لطفا بفرمائید که از چه نظر معماری و چیدمان سایت ما جالب نیست ؟

- منظورتون از معماری چیه ؟

- منظورتون از چیدمان جالب چی هست ؟

فکر می کنم که شما بیشتر خواستید آگهی خودتون رو درج کنید ! {با احترام}

best4best

تازه وارد
دوستان کسی نبود این سایت ما رو بخره ؟!

100 تومن هم تخفیف میدم !

iranenaz

کاربر عضو
دوستان کسی نبود این سایت ما رو بخره ؟!100 تومن هم تخفیف میدم !
من ارزش تلاشت رو واسه ایجاد و پا گرفتن این سایت درک می کنم و قصد نا امید کردنت رو ندارم اما فکر نمی کنید

با هزینه ای خیلی خیلی کمتر از این بشه این چنین سایتی ایجاد کرد ؟ (با احتساب تبلیغات و جذب یوزر و ...)

سایتهای مشابه سایت شما زیاد شده و قاعدتا یوزرها هم خیلی پر توقع تر از قبل شدن و بین این سایتها پخش شدن

و ..... شاید توی بشه دلایل زیادی پیدا کرد.

امیدوارم بزودی سایتتون بفروش برسه

best4best

تازه وارد
ضمن تشکر از شما

لازم میدونم در مورد سایتم کمی بیشتر توضیح بدم :

- سایت ایرها در چندسایت براش تبلیغ شده اما نه بصورت کلان ! مثلا الان در سایت رز بلاگ که جزء 60 سایت برتر ایران هست تبلیغش هست که بقول شما هزینه برداشته

- سایت ایرها دارای بیش از 1000 کاربر هست که هر روز به تعدادشون اضافه میشه

من شخصا حرف شما رو قبول دارم که میشه با هزینه ای کمتر از این سایت مشابهی ایجاد کرد اما قطعا سایتی با اسکریپت اختصاصی نخواهد بود

به جرات میگم سایتی مثله سایت ما وجود نداره ! حتی اگه یه بخش کمتر داشته باشه یا بیشتر مثله سایت ما نخواهد بود !!!

لازم میدونم یه توضیح کوچلو دیگم بدم و اون اینکه من سایت و دامنه رو به این قیمت میفروشم که قطعا دامنه ای مانند irHA.ir که هم معنای اجتماعی داشته باشه و هم چهار حرفی باشه به این سادگی گیر کسی نمیاد و قطعا ارزش بالایی داره

kingsdl

مدیر انجمن نرم افزار
تائید میشه .

میثم جان یکی از دوستان قدیمی من هستن

که از قدیم در زمینه برنامه نویسی فعال بودن و یکی از مدیران رز بلاگ نیز هستند که بخشی از سیستم رز بلاگ نیز توسط ایشان برنامه نویسی شده.

parsaman

تازه وارد
سلام آقا چی شد فروختین این سایتو؟

من یه مشتری دارم ولی یه چیزهایی لازم هست که اضافه بشه اگه هنوز نفروختی با من تماس بگیر البته ادد کردم شما رو

additlinks

best4best

تازه وارد
سلام آقا چی شد فروختین این سایتو؟من یه مشتری دارم ولی یه چیزهایی لازم هست که اضافه بشه اگه هنوز نفروختی با من تماس بگیر البته ادد کردم شما رو

additlinks
خیر هنوز نفرختم

parsaman

تازه وارد
یکی از من خواسته یه سیستم واسه مجموعه اونا بالا بیارم که یه سری امکاناتو داشته باشه حالا اگه می تونی اون امکاناتو هم به این سیستم اضافه کنی حله ...

best4best

تازه وارد
یکی از من خواسته یه سیستم واسه مجموعه اونا بالا بیارم که یه سری امکاناتو داشته باشه حالا اگه می تونی اون امکاناتو هم به این سیستم اضافه کنی حله ...
مسئله ای نیست !

فقط بسته یه امکانات مد نظر ممکنه قیمت بالا بره

parsaman

تازه وارد
آقا ادد کنید فکر کنم بهتر باشه بتونیم صحبت کنیم.....

الان این امکانات هست(اگه جا افتاده بگید): لینک داغ -- --sms -- --

خوب حالا یکسری نیازهایی هست که کاربران بتونن با هم ارتیاط بیشتری داشته باشند = چت خصوصی و چت روم /// انجمن و سیستم ها امتیاز دهی به پروفایل و مطالب ارسالی

می خواستم یه سیستم خارجی براشون اوکی کنم خوباش لایسنس دارند سرور اینها هم داخلی هست و اگر سایت خارجیه ***** بشه سایتشون می خوابه

نظرت رو بگو .....

best4best

تازه وارد
آقا ادد کنید فکر کنم بهتر باشه بتونیم صحبت کنیم.....الان این امکانات هست(اگه جا افتاده بگید): لینک داغ -- --sms -- --

خوب حالا یکسری نیازهایی هست که کاربران بتونن با هم ارتیاط بیشتری داشته باشند = چت خصوصی و چت روم /// انجمن و سیستم ها امتیاز دهی به پروفایل و مطالب ارسالی

می خواستم یه سیستم خارجی براشون اوکی کنم خوباش لایسنس دارند سرور اینها هم داخلی هست و اگر سایت خارجیه ***** بشه سایتشون می خوابه

نظرت رو بگو .....
مطمئنید آیدیتون رو درست دادید ؟ چند بار اد کردم اما تو لیست نیومده !

امکانات سایت :

- لینک داغ

- گروه ها

- پیامک

- ابزار وبمستر

- گالری

- فهرست سایت و وبلاگ

- بازی انلاین

- ماژول پروفایل کاربر

- ماژول عضو گیری و ورود و ریست پسورد و ...

- ماژول اخبار سایت

- ماژول ارتباط با ما

- ماژول پنل کاربری

- ماژول جستجوی اعضا

- ماژول ارسال مطلب و ارسال عکس

- ماژول چت اختصاصی بین اعضایی که با هم دوست هستند هم وجود دارد

و ...

سیستم امتیاز دهی برای پست ها ، عکس ها و جتی لینک های داغ وجود دارد

سیستم امتیاز دهی به پروفایل ؟!!!! (لطفا بیشتر توضیح بدید)

بخش گروه ها کار یک انجمن رو انجام میده ! (حتی قوی تر)

فقط بخش چت روم مونده که اونم به چشم (همون یک تومن رو بدند در خدمتیم)

بهتره از طریق تلفن صحبت کنیم تا تاپیک هم به مسائل حاشیه ای کشیده نشه (شماره من در اولین پست این تاپیک هست)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا