فروش فایل : ووکامرس یا edd؟

• نویسنده موضوع Omnia
  • تاریخ شروع

Omnia

تازه وارد
چند وقتی است که با edd  کار می‌کنم البته در صفحات فرودی که برای فروش تنها یک فایل ساخته شده‌اند. به نظرم edd  برای فروش تک فایل مناسب است اما به هیچ وجه برای راه انداختن فروشگاه فایل مناسب نیست. دلیل آن هم قیمت‌های عجیب و غریب افزونه‌های آن است و اینکه طراح این افزونه حتی برای موارد بسیار پیش پا افتاده هم افزونه های پولی طراحی کرده و اگر سوالی در این مورد در فروم افزونه بپرسی می‌گویند که برو فلان افرونه را بخر! آنقدر هم کدنویسی افزونه را پیچیده کرده‌اند که مجبور به خرید افزونه های پولی شوی. خلاصه کلام اینکه چه باید کرد؟ آیا وو کامرس برای راه‌اندازی فروشگاه فایل مناسب‌تر است؟ گزینه دیگری هم اگر در نظر دارید بفرمایید.

MahdiY

راهبر انجمن
به شخصه ووکامرس را تایید میکنم

چون امکانات بیشتری داره

کد نویسیش هم آسونه و پشتیبانی قوی داره

افزونه های پولی (نال شده) و رایگان زیادی هم داره

lahijsabz

کاربر عضو
این دقیقا مشکلیه که من دارم به این دامنه نگاه کنید http://pars.im با EDD راه اندازی کردم عدم داشتن یه قالب خوب یکی از مشکلات این سیستمه

پشتیبان فارسی این سیستم سایتش بالا نمیاد و کسی جواب گو نیست من نظرم روی همین افزونه است چون فروش فایل رو راحت کرده البته با ووکامرس هم کار کردم البته برای فروش محصولات فیزیکی که نمونه ش رو به اشاره کنم که با زحمت راهنمایی شما دوستان راه اندازی شده ولی متاسفانه برای فروش فایل تجربه ای با ووکامرس نداشتم البته امکان فروش فایل رو داره اما باید درنظر داشته باشید که فروش فایل نیاز به آدرس دقیق کامل پستی نداره که یکی از مشکلات ووکامرس همینه تصور کنید شما می خواین یه فایل بخرین کلی فرم های خسته کننده رو باید پر کنید که این یعنی مشتری ازدست رفت EDD خرید رو آسون کرده ولی همون طور که گفتم عدم داشتن یه قالب خوب و پشنیبانی برای این افزونه آدم دچار تردید میشه

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
این دقیقا مشکلیه که من دارم به این دامنه نگاه کنید EDD راه اندازی کردم عدم داشتن یه قالب خوب یکی از مشکلات این سیستمه

پشتیبان فارسی این سیستم سایتش بالا نمیاد و کسی جواب گو نیست من نظرم روی همین افزونه است چون فروش فایل رو راحت کرده البته با ووکامرس هم کار کردم البته برای فروش محصولات فیزیکی که نمونه ش رو به اشاره کنم که با زحمت راهنمایی شما دوستان راه اندازی شده ولی متاسفانه برای فروش فایل تجربه ای با ووکامرس نداشتم البته امکان فروش فایل رو داره اما باید درنظر داشته باشید که فروش فایل نیاز به آدرس دقیق کامل پستی نداره که یکی از مشکلات ووکامرس همینه تصور کنید شما می خواین یه فایل بخرین کلی فرم های خسته کننده رو باید پر کنید که این یعنی مشتری ازدست رفت EDD خرید رو آسون کرده ولی همون طور که گفتم عدم داشتن یه قالب خوب و پشنیبانی برای این افزونه آدم دچار تردید میشه
سلام . فقط بگم برای ووکامرس هم میشه برای فایل های دانلودی آدرس پستی و بقیه فیلدهای غیر ضروری رو حذف کرد و دقیقا فرایندی مثل edd ایجاد کرد .

lahijsabz

کاربر عضو
واقعا ممنون از جواب به موقع شما حالا مسئله مهم قالبه مناسب برای این کاره شما نمونه ای سراغ دارین معرفی کنید

lahijsabz

کاربر عضو
سلام . فقط بگم برای ووکامرس هم میشه برای فایل های دانلودی آدرس پستی و بقیه فیلدهای غیر ضروری رو حذف کرد و دقیقا فرایندی مثل edd ایجاد کرد .

خود شما کدوم رو پیشنهاد میدی و کدوم رو بیشتر می پسندی؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
به شخصه edd رو برای فروش فایل ترجیح میدم . چون واقعا ساده ولی پر امکانات هست برای فروش فایل .

اما دارم از هر دوتا استفاده میکنم . توی سایت gravityforms.ir از edd استفاده میکنم . چون شورت کد میده و میخواستم دکمه خرید رو زیر پست هام بذارم . یعنی اول یه پست بذارم و حالا یه دکمه خریدی هم براش بذارم . و اینکه راحت میشه محصول چند قیمتی تعریف کرد .

اما توی سایت webforest.ir/shop چون قالب ووکامرس قالبم خوب بود دیگه از همون ووکامرسش استفاده کردم و صفحه پرداختش رو مثل edd کردم .

بالا