فروش قالب اختصاصی و فوق حرفه ای وردپرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ariatemp.ir

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

قالب زیر برای تم فارست طراحی کردم که از نظر کیفیت مورد قبول بازبین ها قرار گرفت ولی گفتن چون شبیه قالب های دیگس یکم تغییرات توش بدم ولی بیخیالش شدم و در موجوتم هم که سایت معتبریه تونستم ثبتش کنم ولی متاسفانه به دلیل ای پی ایرانی پس از ثبت بلافاصله از سایت حذف شد.

You must be registered for see images attach

قالب فوقلاده حرفه ایه و قصد دارم فقط به یک نفر اختصاصی بفروشمش امکانات قالب هم از این قبیله:

- 100% ولیدیت و استاندارد کدنویسی

- کدنویسی رسپانسیو با پلاگین بوت استرپ برای استفاده اسان در مویایل و تبلت های مختلف

- قابلیت دراپ ودرگ (کشیدن و رها کردن) موضوعات صفحه نخست

- قابلیت تغییر رنگ تمامی قسمت های قالب با چند کلیک ساده در پنل قدرتمند اختصاصی تم (بینهایت رنگ)

- قابلیت افزودن بنر تبلیغات به راحتی از طریغ پنل تنظیمات تم

- رعایت 100% کپی رایت در طراحی و کدنویسی قالب

- منوی ابشاری بسیار جذاب

- اجرای بدون مشکل در کلیه مرورگرهای مختلف

- دارای بیش از 13 کاستم ویجت متنوع و اختصاصی از فیسبوک و تویتر تا قرار دادن تبلیغات در جای دلخواه

- دارای بیش از 9 شرتکد برای قرار دادن تب, دکمه, فرم, چارت های مختلف, اسلایدر, و... که میتونید از منوی بالا و زیر منوی قسمت shortcodes همه نمونه هاشو ببینید.

- پنل تنظیمات این تم بسیار قدرتمند تر از تم های دیگس و یک پنل کامل با مدیریت سطح بالاست

- تنظیم رنگ قالب و مشاهده سریع و بدون وقفه در عمل

--------------------------------

نمونه تنظیمات قالب رو میتونید از لینک زیر ببینید:

--------------------------------

دموی زنده قالب رو از ادرس زیر ببینید:

همونطور که میبینید قالب انگلیسی هست چون همونطور که در اول گفتم برای سایت تم فارست طراحی کردم و حداقل دو ماه به صورت پاره وقت روش کار کردم و فوقلاده قالب شیک و سبک و حرفه ایه.

برای فارسی سازی قالب شما میتونید به کس دیگه ای هزینه اندکی بپردازید و فارسی کنه براتون و یا خودم یک هزینه اضافه بگیرم و فارسی کنم و یا خودتون بلد باشید و فارسیش کنید. راستش خودم خیلی مشغله دارم و این کار برام در حال حاضر یکم ناممکنه اگه بدید به کسی فارسی کنه خیلی ممنون میشم.

این قالب رو بنده به مدت سه روز به مزایده میزارم و به بالاترین قیمت پیشنهادی میفروشم.

قیمت پایه قالب 350 هزار تومن به صورت اختصاصی به یک نفر هست و کسی که خرید میتونه قالب رو بفروشه و یا هرکاری خواست باهاش انجام بده و کاملن اختصاصی.

با توجه به امکانات قالب, واقعن قیمت پایینیه. این قالب دو ماه کدنویسیش به صورت پاره وقت زمان برده و 100% مناسب استاندارد های روز دنیاست. مهمترین برتریش هم کدنویسی استانداردش هست که برای رتبه سایت خیلی مهمه.

پیشنهاد میکنم قالب رو با موبایل و تبلت خودتون هم ببینید چون برای رزلوشن های مختلف قالب خودشو تطبیغ میده.

IAMIR

کاربر عضو
لطفا محصول را در فروشگاه پرشین اسکریپت قرار دهید .

wle1036

تازه وارد
بنظرم اینقدر نمی ارزه چون خیلی شلوغ و بهم ریخته است :"> قالبای رایگای این سایت خیلی ازین قشنگ تر هستند (از نظر بنده). ولی بازم تشکر

ariatemp.ir

تازه وارد
بنظرم اینقدر نمی ارزه چون خیلی شلوغ و بهم ریخته است :"> قالبای رایگای این سایت خیلی ازین قشنگ تر هستند (از نظر بنده). ولی بازم تشکر
ممنون از نظرت عزیزم.

انصافا به خاطر اینکه اختصاصی و فقط به یک نفر میدم قیمت خیلی مناسبیه. قالب استانداردیه میتونم به خریدار ایمیل اینکه تو سایت معتبر موجوتم ثبت شده و تو تم فارست از نظر کیفیت مورد تایید قرار گرفته رو نشون بدم. پنل تنظیماتش واقعن قویه حتی قوی تر از تم های مشابه.

ممنون از نظرت.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا