فروش کیلویی یا خرده ای محصولات در ووکامرس

fido

تازه وارد
سلام دوستان

راهی برای فروش محصولات به صورت خرده ای در وو کامرس هست ؟؟؟

یا چطور میتونم از فیلد تعداد البته بدون دستکاری افزونه ووکامرس برای وارد کردن مقادیر با اعشار مثلا 22.563 استفاده کنم

لطفا اگر افزونه داره و یا راه دیگه ای هست راهنمایی کنید

پیشاپیش ممنون که وقت میگذارید :25:

omrdabakhte

تازه وارد
سوال اول :

حالا چی می خوای بفروشی ؟

98cell.ir

کاربر عضو
منم همین سوالو دارم واسه فروش پسته و زعفران

آیا احتیاج ب محصول متغیره؟

omrdabakhte

تازه وارد
خب اگر پسته و زعفران رو بر حسب کیلو و گرم بخواهید بفروشید بله .

وگرنه در بسته بندی های از قبل آماده شده بخواهید فعالیت کنید که همون روال قدیمی رو طی می کنید

fido

تازه وارد
شما فرض کنید پسته و زعفران :D

دوستان مهم اینه که یا فیلدی باشه که مقادیر رو به صورت اعشاری بتونه از کاربر بگیره و قیمت نهایی رو بر حسب میزان که وارد شده محاسبه بکنه

یا راه دوم اینه که از همان فیلد تعداد استفاده بشه و جوری تغییر کنه که مقادیر اعشار رو بپذیره ..

میشه با تغییر input type از number به text این کار رو کرد ولی منطقی نیست چون با آپدیت شدن افزونه وو کامرس به فنا میره همه چیز .. :|

یه مورد دیگه اینکه نفهمیدم validation توسط بروزر داره انجام میشه یا براش کد نوشته شده چون اگر مقدار اعشاری داخل فیلد تعداد وارد بشه بعد از اینکه دکمه افزودن به سبد خرید میزنیم پیغام میده "مقادر صحیحی بین 1 تا x مثلا وارد کنید"

اگه بشه یه جوری این validation رو حذف کرد یا اینکه از طریق یه کدی داخل فانکشن این مورد رو امکان پذیر کرد خیلی خوب میشه ..

فقط اینکه چطوری رو شما دوستان گل بگید :71:

ممنون که همه چیزو خوندید :x:

-------------

هنوز ماژول رو تست نکردم امیدوارم این کارو برام انجام بده

- - - Updated - - -

سوال اول : حالا چی می خوای بفروشی ؟
دوست عزیز ماژول رو نصب کردم ولی هیچی نشون نمیده که نمیده .... :|

هم با قالب خودم هم با قالب دیفالت وردپرس تست کردم اما جواب نداد :(

بعد اینکه من فقط میخوام بتونه تعداد اعشار وارد کنه اگه واسه اون یه راهی بگید ممنون میشم :113:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

fido

تازه وارد
دوستان کسی پیشنهادی نداشت ؟؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید :102:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این افزونه همین کار رو میکنه

کد:
http://up.persianscript.ir/uploads/94f4-woocommerce-measurement-price-calculator-3-5-2.zip

fido

تازه وارد
این افزونه همین کار رو میکنه

کد:
http://up.persianscript.ir/uploads/94f4-woocommerce-measurement-price-calculator-3-5-2.zip
دوست عزیز این افزونه رو که فعال میکردم هیچ فیلدی به کاربر نمایش داده نمی شد که بتونه مقداری رو وارد کنه .. :(

مجبور شدم به طور دستی فیلد تعداد رو در قالب woocommerce تغییر بدم هیچ هوکی هم براش پیدا نکردم که بتونم داخل تعداد مقدار اعشار وارد کنم :46:

fido

تازه وارد
دوستان این ماژول که جواب نداد برای من !!!!!!!!!!!!!!!

حالا راهی میتونید بگید که حداقل بتونم در فیلد تعداد اعداد رو به صورت اعشاری وارد کنم ؟؟؟؟؟

یعنی در تعداد مقدار اعشاری 4.56 را وارد کنم و در محاسبه قیمت نیز همون اعداد اعشار رو حساب کنه :-s

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اقای عزیز

اینکه جواب نداد! پاسخ درستی نیست! واضح بگید چه خطایی رخ داد برای شما؟؟؟ اصلا مراحل فعال سازی رو بگید ببینم چیکار کردید؟

fido

تازه وارد
اقای عزیزاینکه جواب نداد! پاسخ درستی نیست! واضح بگید چه خطایی رخ داد برای شما؟؟؟ اصلا مراحل فعال سازی رو بگید ببینم چیکار کردید؟
مثل همه ماژول ها فعالش کردم هیچ اروری هم نمیده و توی قسمت مربوط به measurement اطلاعات مربوط رو وارد میکنم اما زمان نمایش محصول هیچ چیزی نمایش داده نمیشه :|

- - - Updated - - -

آقا مشکل حل شد امـــــــــــــــــــــآ

من میخوام مثلا وزن یا تعداد وارد شده را در یک فیلد دیگه (تعریف شده به صورت کاستوم) ضرب کنه اما این جمع میکنه و در تعداد ضرب میکنه

الان باید چیکار کنم ؟

- - - Updated - - -

:41: هـــــــــــــــــــــــــــــووووووووووووووووورا :41:

بالاخره راه حلشو پیدا کردم برای شما دوستان هم میزارم که اگه بهش نیاز پیدا کردین بتونید ازش استفاده کنید.

1- میتونید کد زیر رو داخل function.php قالب خودتون قرار بدید..

کد:
remove_filter( 'woocommerce_stock_amount', 'intval' );
2- یا این کد رو داخل wc_core_function.php قرار بدید

کد:
[COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]add_[/FONT][/COLOR][I]filter( 'woocommerce_[/I][COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]stock_amount', 'intval' );[/FONT][/COLOR]
3- اینم یه کد دیگه برای تغییر استپ های quantity

کد:
[COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]add[/FONT][/COLOR][I]filter( 'woocommerce[/I][COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]quantity[/FONT][/COLOR][I]input[/I][COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]args', 'wdm[/FONT][/COLOR][I]change[/I][COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]step', 10, 2 );[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]function wdm[/FONT][/COLOR][I]change[/I][COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]step( $args, $product ) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]{[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]$args['step'] = 0.25; // Quantity steps[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]return $args;[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]}[/FONT][/COLOR]

poria7372

تازه وارد
مثل همه ماژول ها فعالش کردم هیچ اروری هم نمیده و توی قسمت مربوط به measurement اطلاعات مربوط رو وارد میکنم اما زمان نمایش محصول هیچ چیزی نمایش داده نمیشه :|

- - - Updated - - -

آقا مشکل حل شد امـــــــــــــــــــــآ

من میخوام مثلا وزن یا تعداد وارد شده را در یک فیلد دیگه (تعریف شده به صورت کاستوم) ضرب کنه اما این جمع میکنه و در تعداد ضرب میکنه

الان باید چیکار کنم ؟

- - - Updated - - -

:41: هـــــــــــــــــــــــــــــووووووووووووووووورا :41:

بالاخره راه حلشو پیدا کردم برای شما دوستان هم میزارم که اگه بهش نیاز پیدا کردین بتونید ازش استفاده کنید.

1- میتونید کد زیر رو داخل function.php قالب خودتون قرار بدید..

remove_filter( 'woocommerce_stock_amount', 'intval' );2- یا این کد رو داخل wc_core_function.php قرار بدید
کد:
[COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]add_[/FONT][/COLOR][I]filter( 'woocommerce_[/I][COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]stock_amount', 'intval' );[/FONT][/COLOR]
3- اینم یه کد دیگه برای تغییر استپ های quantity
کد:
[COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]add[/FONT][/COLOR][I]filter( 'woocommerce[/I][COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]quantity[/FONT][/COLOR][I]input[/I][COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]args', 'wdm[/FONT][/COLOR][I]change[/I][COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]step', 10, 2 );[/FONT][/COLOR][COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]function wdm[/FONT][/COLOR][I]change[/I][COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]step( $args, $product ) [/FONT][/COLOR][COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]{[/FONT][/COLOR][COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]$args['step'] = 0.25; // Quantity steps[/FONT][/COLOR][COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]return $args;[/FONT][/COLOR][COLOR=#555555][FONT=proxima-nova]}[/FONT][/COLOR]
من این کدها رو کپی کردم ولی باز تغییری نکرد و ارقام اعشار رو قبول نمیکنه! میشه بصورت تصویری مراحل رو بذارید؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

niknafsreza

تازه وارد
سلام من ماژول رو نصب و فعال کردم ولی بعد از اون در ویرایش محصول قسمت Measurement این پیغام خطا رو نشون میده:
یک خطای مهم در وب سایت شما وجود داشت. لطفاً صندوق ایمیل مدیر سایت را برای دستورالعمل بررسی نمایید.
ورژن وردپرس 5.5.1 و ورژن ووکامرس 4.4.1 می باشد. لطفا راهنمایی بفرمایید.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
احتمالا شما هم مانند برخی که اصلا تاریخ انتشار یک مطلب را نگاه نمی کنند فقط اطلاعات و افزونه ها را دریافت و نصب و به مشکل می خورید
این افزونه الان کاملا در نسخه قدیمی منتشر شده و شما باید نسخه جدید را نصب و فعال کنید
یه نسخه مشابه هست که می تونید تست کنید
به منافع انجمن بروید
موفق باشید

بالا