فعال نشدن سایت مپ

shahin_w3

کاربر عضو
سلام خدمت اساتید گل :53:

هرکاری میکنم نمی تونم نقشه سایت رو تو وردپرس بسازم

WordPress SEO

و

google sitemaps

تست کردم

این خطا رومیده وقتی ادرس نقشه سایت و وارد میکنم

چجوری برطرفش کنم

XML Parsing Error: XML or text declaration not at start of entityLocation:

Line Number 1, Column 33: <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><?xml-stylesheet type="text/xsl" href="//www.appdoni.com/main-sitemap.xsl"?>

--------------------------------^

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
چه جالب . سایت شما appdoni.com هست

طراحی سایت appdooni.com کار من و دوستم هست . البته پول هاست دانلود این ماهشو نداده عکسهاش نمیاد :دی

مشکل شما مثل مشکل خطای فید هست . قالب رو عوض کنین اگه درست شد مشکل از فانکشن قالب هست .

hannanstd.ir

پس فانکشن یکی از افزونه ها تداخل زده .

alifiresoft

کاربر عضو
البته به نظرم کلا سایت شما مشکل داره. چون آدرس پیش فرض sitemap شما باید sitemap.xml باشه اما الان اینه : sitemap_index.xml که یکم عجیبه.

دوستان دیگری هم مشکل شما را داشتند. که با افزونه های مختلف تداخل داشته است. افزونه ها را یکی یکی غیر فعال کنید و ببینید مشکل از کجاست.

hannanstd.ir

البته به نظرم کلا سایت شما مشکل داره. چون آدرس پیش فرض sitemap شما باید sitemap.xml باشه اما الان اینه : sitemap_index.xml که یکم عجیبه.دوستان دیگری هم مشکل شما را داشتند. که با افزونه های مختلف تداخل داشته است. افزونه ها را یکی یکی غیر فعال کنید و ببینید مشکل از کجاست.
sitemap_index.xml سایت مپی هست که افزونه yoast ایجاد میکنه و خودم دارم ازش استفاده میکنم و مشکلی نداره . گوگل وبمستر هم تست کرده و ارور نداده .

shahin_w3

کاربر عضو
sitemap_index.xml سایت مپی هست که افزونه yoast ایجاد میکنه و خودم دارم ازش استفاده میکنم و مشکلی نداره . گوگل وبمستر هم تست کرده و ارور نداده .
تنها پلاگینی ک دارمو فعاله! وردپرس سئوست! :frown:

skyiran

کاربر عضو
این دوست ما دقیقا مشکلی که من داشتم رو داره .

نه فید سایتش بالا میاد و نه سایت مپ ولی اگر این افزونه رو نصب کنی مشکلت برطرف میشه :

البته معرفی این پلاگین ککار یکی از همکارای گلمونه به اسم

موفق باشی.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

بالا