فلشم قاط زده

Mr Wordpress

تازه وارد
سلام

یه مشگلی برام پیش اومده اونم اینکه من دیروز فلشم رو به یکه از دوستام قرض دادم اونم رفته بود وصل کرده بود به این اسپیکرهای چینی آشغال بعد از اونم هم فلش رو خودم وصل کردم به کامپیوتر تا اطلاعات بریزم توش یهو دیدم که یه سری از پوشه ها hide شده فلش رو در آوردم وبرای بار دوم وصل کردم اما دیگه از پوشه ها خبری نبود اگه اطلاعات رو نتونم بر گردونم بدبخت میشم تاز یه نرم افزار 300.000 هزار تومانی توش هست کمکم کنید لطفا

homayon574

کاربر عضو
اگر اسم یا مسیر پوشه هاتو میدونی تو ادرس بار پنجره بنویس ببین پوشه هنوز وجود داره یانه ممکنه ویروس کاری کرده باشه که کاملا مخفی شده باشن ولی موجود باشن مخصوصا ویروس folder.exe که با وجود ترکوندن پوشه ها در راستای اهداف انسان دوستانه ور میداره یه بک آپ هیدن از پوشه ها میگیره(همچین انسان دوستانه هم نیست چون نیاز به فایل های تو پوشه ها داره )

اگر اطمینان داری فایل هایت حذف شدن چیزیی تو فلشت کپی نکن اصلا بهش دست نزن یه نرم افزار recovery از اینترنت دانلود کن ببین میتونی بازیابیشون کنی یا نه معمولا فایل های پاک شده ناقص بر میگردن دیگه بر میگرده به شانست و وضعیت فلشت

Mr Wordpress

تازه وارد
ممنون از راهنمایت ولی تمام کارهای رو که گفتی انجام دادم ولی نشد یه چیز دیکه فایل هام پاک نشده و ظرفیت فلش هم تغییری نکرده اگه راه دیگی هست لطفا بگین.

homayon574

کاربر عضو
تو ادرس با اسم پوشه هاتو تست کردی ببینی متونی واردشون بشی یا نه؟ مثلا قبلا پوشه new folder اگر تو فلشت داشتی با توجه به درایو فلش اینجوری تو ادرس بار پنجره ویندوز نوشتی نتیجه رو ببینی چی میشه؟

کد:
DriveName:\FolderName
example : E:\new folder

Mr Wordpress

تازه وارد
تو ادرس با اسم پوشه هاتو تست کردی ببینی متونی واردشون بشی یا نه؟ مثلا قبلا پوشه new folder اگر تو فلشت داشتی با توجه به درایو فلش اینجوری تو ادرس بار پنجره ویندوز نوشتی نتیجه رو ببینی چی میشه؟
کد:
DriveName:\FolderName
example : E:\new folder
بله امتحان کردم ولی جواب نداد.

Mr Wordpress

تازه وارد
با تشکر از شما دوست عزیز برای وقتی که گذاشتی برای این سوال من ولی مشگل من پاک شدن فایل ها نیست یه سری از پوشه ها Hide شده منم نمیتونم از حالت Hide درشون بیارم اصلا از ظرفیت فلش هم کم نشده فقط نمی تونم پوشه ها رو ظاهر کنم مشگل اصلی همینه.

homayon574

کاربر عضو
تمام تلاشمو کردم کمکتون کنم ، آخرین راهی که به ذهنم میرسه اگر نرم افزار winrar رو پیسیتون دارید فلشو که زدید روش کلیک راست کنیدد( رو درایوش تو مای کامپیوتر) و Add to "Archive.rar رو بزن یه نسخه آرشیو شده تو فلشت میساز وقتی صد در صد شه البته اگر فلشت کامل جا داشته باشه یعنی نصف فضاش حداقل خالی باشه ، اگر پوشه هات موجود باشن اگر تو وینرار بازش کنی اون فایلی که ساخته شده رو پوشه هاتو نشون میده اگر نه یعنی پاک شدن و اطلاعات تو فلشت صرفا چیزای زائدن

Mr Wordpress

تازه وارد
تمام تلاشمو کردم کمکتون کنم ، آخرین راهی که به ذهنم میرسه اگر نرم افزار winrar رو پیسیتون دارید فلشو که زدید روش کلیک راست کنیدد( رو درایوش تو مای کامپیوتر) و Add to "Archive.rar رو بزن یه نسخه آرشیو شده تو فلشت میساز وقتی صد در صد شه البته اگر فلشت کامل جا داشته باشه یعنی نصف فضاش حداقل خالی باشه ، اگر پوشه هات موجود باشن اگر تو وینرار بازش کنی اون فایلی که ساخته شده رو پوشه هاتو نشون میده اگر نه یعنی پاک شدن و اطلاعات تو فلشت صرفا چیزای زائدن
آقا مشگلم حل شد این روش کار ساز بود یه دنیا ممنون دوست عزیز.

بالا