فوری ** از کار افتادن پلاگین و قالب

jathiya

کاربر عضو
با سلام

بچه ها به یک مشکل برخوردم ، هاستینگ داشتم و چون داشتم چندین هزار محصول رو وارد سایت میکردم

دائم سایت رو می بستند و اعلام میکردند کهبیشتر استفاده از حد مجاز از منابع استفاده کردید ، بعد بررسی کردند گفتند از یک پلاگین coming soon بوده

برای همین اومدم تمام پلاگین ها به جز وکامروس و همچنین قالب رو غیر فعال کردم و شروع کردم به پست گذاشتن

الان اومدم فعال کنم

پلاگین های مثل دکان کار نمیکند

قالب فعال میکنم صفحه سفید می شود

ممنون میشوم که راه حلی که به محصولاتی که ثبت کرده ام لطمه نخورد بهم پیشنهاد بدهید

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

به احتمال زیاد این برمیگرده به همون محدودیت های مورد اشاره شما.

از هاست کمک بگیرید

jathiya

کاربر عضو
سرور میگه من فقط پوشه رو تغییر نام دادم

و افزونه ها تماما هستند ، و الان بررسی کردم

مثلا افزونه دکان رو فعال میکنم فعال می شود اما کار نمیکند

یا قالب رو فعال میکنم صفحه سفید می شود و مجبورم از هاست نام قالب رو عوض کنم تا بتوانم وارد تنظیمات شوم

نزدیک به چندین هزار محصول هم وارد سایت کردم الان نمیدونم باید چیکار کنم

سایت وردپرس دوباره نصب کنم ، محصولات چجوری منتقل کنم

masoud ashoori

کاربر عضو
سرور میگه من فقط پوشه رو تغییر نام دادم

و افزونه ها تماما هستند ، و الان بررسی کردم

مثلا افزونه دکان رو فعال میکنم فعال می شود اما کار نمیکند

یا قالب رو فعال میکنم صفحه سفید می شود و مجبورم از هاست نام قالب رو عوض کنم تا بتوانم وارد تنظیمات شوم

نزدیک به چندین هزار محصول هم وارد سایت کردم الان نمیدونم باید چیکار کنم

سایت وردپرس دوباره نصب کنم ، محصولات چجوری منتقل کنم
یک قالب پیشفرض وردپرس مثل قالب 2017 رو نصب و فعال و با اون تست کنید.
شاید مشکل از قالبتون باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اگر از روش درون ریزی یا برون بری استفاده کنید مشکلی نباید داشته باشید. بخصوص که همه این موارد طبق گفته خودتون در داخل سرور هست پس فقط یه انتقال پوشه نهایتش باید انجام بدید.

موفق باشید

jathiya

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اگر از روش درون ریزی یا برون بری استفاده کنید مشکلی نباید داشته باشید. بخصوص که همه این موارد طبق گفته خودتون در داخل سرور هست پس فقط یه انتقال پوشه نهایتش باید انجام بدید.

موفق باشید
مثلا الان بخواهم همه اطلاعاتی که دارم نزدیک به 5 هزار مطلب که عکس دارد باید چجوری منتقل کنم؟ هر دو دامین داخل یک نمایندگی هاست هستند

جاویدان

کاربر عضو
مثلا الان بخواهم همه اطلاعاتی که دارم نزدیک به 5 هزار مطلب که عکس دارد باید چجوری منتقل کنم؟ هر دو دامین داخل یک نمایندگی هاست هستند
با سلام دوست عزیز

چقدر اطلاعات از روش برون بری درون ریزی دارید ؟

در ظاهر شاید این روش کمی سخت و سنگین به نظر بیاد اما برعکس روش یکم وقت گیرش خیلی عالی عمل می کنه. خود بنده در یک هفته 3 بار اینکار رو تست کردم و فقط برای یک سایت و در هر بار هیچ اطلاعاتی از دست نرفت بجز موارد جزئی که دارای خطاهای خاصی بودن.

این روش یک مقدار محدودیت از سمت سرور ممکنه داشته باشه. پس باید قبل از هر کاری میزان دیتابیس مرتبط با این بخش رو دقیقا از درون ریزی افزونه ببنید خودش میزان رو می نویسه که احتمالا به میزان بارگزاری سرور مرتبط میشه.

یک افزونه در بخش ابزارها در مدیریت وردپرس است که نصب و فعال می کنید. سپس از قسمت برون بری اقدام به دریافت اطلاعات به این شیوه می کنید.

توصیه بنده به شما اینست که اول گزینش موارد برای برون‌بری هر محتوایی را دریافت کنید و جدا از بقیه نگهداری کنید زیرا ممکن است این بخش بر اساس دیتابیس سنگین باشد.

یک پوشه مشخص داشته باشید و سپس به این شیوه جلو بروید تک تک از نوشته برگه ها تا موردآخر رسانه ها رو تک تک و جدا جدا دریافت کنید.

یادتون باشه این دریافت ها چون از نظر نام یکسان هستند پس احتمالا باید با دقت ذخیره کنید و شماره بنده اونها بهتون کمک می کنه نام اصلی رو تغییر ندید  و فقط شماره کمی یا از طریق مدیریت های دانلود کمک بگیرید.

وقتی همه اطلاعات رو دریافت کردید قبل از هر کاری یک فول بک آپ از اطلاعات سرور بر روی ایمیلی غیر از ایمیل سرور و روی رایانه شخصی خودتان داشته باشید.

سپس پوشه UPLOAD رو که حاوی عکس ها در وردپرس است رو در سیستم خودتان ذخیره کنید و برای راحتی کار در یک پوشه مجزا از روت سرور اگر قصد ریست سرور را ندارید مثلا ftp یا حتی یک پوشه دیگر در خود روت سرور قرار دهید . برای افزونه ها ، قالب یا هر موردی که فکر می کنید نیاز است به سرعت جایگزین شود نیز از این شیوه کمک بگیرید.

حالا اگر قصد دارید می توانید وردپرس قبلی را حذف و نسخه جدیدی را در روت سرور نصب کنید. یادتان باشد دیتابیس را از وردپرس قبلی کاملا پاکسازی و یوزر های دیتابیس را نیز حذف کنید.

پس از نصب وردپرس جدید اول پوشه آپلود را به محل خویش کپی کنید.

سپس قالب یا افزونه ها را انتقال دهید.

سپس افزونه درون ریز را از پنل مدیریت و بخش ابرازها فعال کنید

اجرای درون ریز را بزنید

بر اساس میزان حجم مجاز برای انتقال مطالب برون بری ها را دونه به دونه بارگذاری کنید( از بارگذاری هر محتوایی خودداری کنید.

بهتر است تیک بارگذاری رسانه را در محتواها نزنید زیرا باعث کندی کارتان می شود ولی پس از هر بارگذاری به علت وجود عکسها خودشان فراخوان می شوند . و در آخر فقط وقتی رسانه ها را بارگذاری کردید تیک را فعال کنید تا اگر قسمتی جامانده نیز انجام شود.

در این مدل یادتان باشد انتقال کاربران بجز مدیر وجود ندارد و باید از افزونه های دیگری مجزااستفاده کنید .

بهتر است قبل از هر گونه بارگذاری درون ریزی از عملکرد قالب وردپرس و افزونه ها مطمئن شوید .

در این شیوه اگر از Ssl رایگان استفاده می کردید و نیازمندوجود افزونه برایش بود نیز بی نیاز می شوید.

یادتان باشد فول بک آپ را حتما قبل از این موارد بگیرید و ذخیره کنید.

با یک بار تست و دقت خودتان از عملکرد آن شگفت زده می شوید.

نکته مهم از مرورگر موزیلا برای انتقال استفاده نکنید زیرا این مرورگر یک خطای بارگذاری فایل دارید که مشکلات جدی ایجاد می کند با تمام نفرتی که از کروم دارم ولی این مرورگر برای انتقال فعلا بهتر عمل می کند .

سوالی بود همینجا درج کنید و نشانه گذاری کنید تا برایم ارسال شود

موفق باشید

jathiya

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

چقدر اطلاعات از روش برون بری درون ریزی دارید ؟

در ظاهر شاید این روش کمی سخت و سنگین به نظر بیاد اما برعکس روش یکم وقت گیرش خیلی عالی عمل می کنه. خود بنده در یک هفته 3 بار اینکار رو تست کردم و فقط برای یک سایت و در هر بار هیچ اطلاعاتی از دست نرفت بجز موارد جزئی که دارای خطاهای خاصی بودن.

این روش یک مقدار محدودیت از سمت سرور ممکنه داشته باشه. پس باید قبل از هر کاری میزان دیتابیس مرتبط با این بخش رو دقیقا از درون ریزی افزونه ببنید خودش میزان رو می نویسه که احتمالا به میزان بارگزاری سرور مرتبط میشه.

یک افزونه در بخش ابزارها در مدیریت وردپرس است که نصب و فعال می کنید. سپس از قسمت برون بری اقدام به دریافت اطلاعات به این شیوه می کنید.

توصیه بنده به شما اینست که اول گزینش موارد برای برون‌بری هر محتوایی را دریافت کنید و جدا از بقیه نگهداری کنید زیرا ممکن است این بخش بر اساس دیتابیس سنگین باشد.

یک پوشه مشخص داشته باشید و سپس به این شیوه جلو بروید تک تک از نوشته برگه ها تا موردآخر رسانه ها رو تک تک و جدا جدا دریافت کنید.

یادتون باشه این دریافت ها چون از نظر نام یکسان هستند پس احتمالا باید با دقت ذخیره کنید و شماره بنده اونها بهتون کمک می کنه نام اصلی رو تغییر ندید  و فقط شماره کمی یا از طریق مدیریت های دانلود کمک بگیرید.

وقتی همه اطلاعات رو دریافت کردید قبل از هر کاری یک فول بک آپ از اطلاعات سرور بر روی ایمیلی غیر از ایمیل سرور و روی رایانه شخصی خودتان داشته باشید.

سپس پوشه UPLOAD رو که حاوی عکس ها در وردپرس است رو در سیستم خودتان ذخیره کنید و برای راحتی کار در یک پوشه مجزا از روت سرور اگر قصد ریست سرور را ندارید مثلا ftp یا حتی یک پوشه دیگر در خود روت سرور قرار دهید . برای افزونه ها ، قالب یا هر موردی که فکر می کنید نیاز است به سرعت جایگزین شود نیز از این شیوه کمک بگیرید.

حالا اگر قصد دارید می توانید وردپرس قبلی را حذف و نسخه جدیدی را در روت سرور نصب کنید. یادتان باشد دیتابیس را از وردپرس قبلی کاملا پاکسازی و یوزر های دیتابیس را نیز حذف کنید.

پس از نصب وردپرس جدید اول پوشه آپلود را به محل خویش کپی کنید.

سپس قالب یا افزونه ها را انتقال دهید.

سپس افزونه درون ریز را از پنل مدیریت و بخش ابرازها فعال کنید

اجرای درون ریز را بزنید

بر اساس میزان حجم مجاز برای انتقال مطالب برون بری ها را دونه به دونه بارگذاری کنید( از بارگذاری هر محتوایی خودداری کنید.

بهتر است تیک بارگذاری رسانه را در محتواها نزنید زیرا باعث کندی کارتان می شود ولی پس از هر بارگذاری به علت وجود عکسها خودشان فراخوان می شوند . و در آخر فقط وقتی رسانه ها را بارگذاری کردید تیک را فعال کنید تا اگر قسمتی جامانده نیز انجام شود.

در این مدل یادتان باشد انتقال کاربران بجز مدیر وجود ندارد و باید از افزونه های دیگری مجزااستفاده کنید .

بهتر است قبل از هر گونه بارگذاری درون ریزی از عملکرد قالب وردپرس و افزونه ها مطمئن شوید . 

در این شیوه اگر از Ssl رایگان استفاده می کردید و نیازمندوجود افزونه برایش بود نیز بی نیاز می شوید. 

یادتان باشد فول بک آپ را حتما قبل از این موارد بگیرید و ذخیره کنید.

با یک بار تست و دقت خودتان از عملکرد آن شگفت زده می شوید.

نکته مهم از مرورگر موزیلا برای انتقال استفاده نکنید زیرا این مرورگر یک خطای بارگذاری فایل دارید که مشکلات جدی ایجاد می کند با تمام نفرتی که از کروم دارم ولی این مرورگر برای انتقال فعلا بهتر عمل می کند .

سوالی بود همینجا درج کنید و نشانه گذاری کنید تا برایم ارسال شود 

موفق باشید
واقعا ممنون از اینکه خیلی خوب توضیح دادین

قبلش میخواستم روی همین هاست باشد الان میخواهم هر دو روش رو یاد بگیرم هم روی هاست که یاد دادین

و الان روی هاست دیگر رو منتقل کنم فقط الان محصولاتم خیلی برای مهم مطلب دیگری روی سایت ندارم

من الان میخواهیم فقط فقط محصولاتم که چندهزار تاست با عکس و توضیحات که دارد رو منتقل کنم به دامین دیگر روی هاست جدید فقط مشکلم همین هست

و بعد از طریق Add From Server به صورت قشنگ و منظم هم پوشه بندی کردم داخل پوشه و به راحتی میتونم فایل ها رو دانلود و در هاست جدید بارگذاری کنم

jathiya

کاربر عضو
با سلام

جواب ندادین بین دو هاست چجوری باید منتقل کرد؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

چون نحوه نگارش شما چیزی به اسم سوال رو مطرح نمی کرد .

بهترین شیوه برای انتقال اینست که اگر بین دو سرور دو شرکت قرار است انتقال انجام دهید از پشتیبانی کمک بگیرید .

چون آنها از روشهای دیگری برای انتقال استفاده می کنند که امنیت داشته باشد .

اما برای اطمینان حتما بک آپ خودتان بگیرید.

البته در برون بری و درون ریزی فرقی ندارد که شما در همان سرور هستی یا سرور دیگر کافیست اطلاعات در سرور فعلی بارگذاری شود الخصوص پوشه upload یا پوشه پلاگین یا قالب .

کافیست یکبار تجربه کنید قطعا برایتان جالب خواهد بود

موفق باشید

jathiya

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

چون نحوه نگارش شما چیزی به اسم سوال رو مطرح نمی کرد .

بهترین شیوه برای انتقال اینست که اگر بین دو سرور دو شرکت قرار است انتقال انجام دهید از پشتیبانی کمک بگیرید .

چون آنها از روشهای دیگری برای انتقال استفاده می کنند که امنیت داشته باشد .

اما برای اطمینان حتما بک آپ خودتان بگیرید.

البته در برون بری و درون ریزی فرقی ندارد که شما در همان سرور هستی یا سرور دیگر کافیست اطلاعات در سرور فعلی بارگذاری شود الخصوص پوشه upload یا پوشه پلاگین یا قالب .

کافیست یکبار تجربه کنید قطعا برایتان جالب خواهد بود

موفق باشید
سلام

ممنون از تمام راهنمایی ها به خصوص اینکه خیلی خوب و کامل توضیح دادی

اما من اصلا نتوانستم کارهایی که گفتید رو دستی انجام بدهم حتی وارد سرور ویندوز شدم و از تمام محصولات برون ریزی رو زدم که ذخیره کنم که اصلا سایت از دسترس خارج می شد

که به مدیریت سرور گفتم که برام منتقل کنم که انتقال صورت گرفت

اما این روز رو میخواهم یاد بگیرم اما چجوری بتوانم در تعداد محصولات بالا این کار رو انجام بدهم

و اینکه یک یک سوال دیگری در تاپیک جداگانه پرسیده ام اینکه الان 2 تا سایت کپی هم هست چجوری از پنالتی شدن جلوگیری کنم؟

بالا