فوری-ساپورت نکردن ووکامرس جدید بر روی مرورگرها

tikala

تازه وارد
با سلام

من بعد از آپدیت کردن ووکامرس به کلی مشکل برخوردم،مثلاً صفحه سبد خرید زمانی که روش ارسال را تغییر می دهیم کلاً بهم میریزد یا اینکه هنگام تسویه حساب کل سایت پایین تر از برگه تسویه حساب نمایان میشه(کاملا بهم ریخته).

تا امروز دنبال مشکل بودم که چرا اینطوری شده ولی متوجه شدم که اشکال از ووکامرس 2.2.4 هستش که روی تمامی مرورگرها به جز کروم دچار مشکله.راه حل چیه که درست بشه؟منتظر باشیم تا آپدیت جدید بیاد؟تو خود سایت ووکامرس فارسی هنوز نسخه 2.2.4 رو نذاشتن.ولی اپدیت از اون سایت شد.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دلیل نمیشه مشکل از ووکامرس جدید باشه بلکه میتونه ناشی از ناسازگاری قالب شما با ورژن جدید ووکامرس باشه

tikala

تازه وارد
دلیل نمیشه مشکل از ووکامرس جدید باشه بلکه میتونه ناشی از ناسازگاری قالب شما با ورژن جدید ووکامرس باشه
اتفاقاً خودش هم نوشته سازگار با ووکامرس 2.2.3 ولی من اشتباهی ووکامرس رو آپدیت کردم.چجوری این دوتارو باهم سازگار کنم؟

hannanstd.ir

خب شما که محصول زیادی تو سایت نداری . یه برون ریزی از محصولاتت بگیر و دوباره از اول همون نسخه قبل رو نصب کن .

tikala

تازه وارد
خب شما که محصول زیادی تو سایت نداری . یه برون ریزی از محصولاتت بگیر و دوباره از اول همون نسخه قبل رو نصب کن .
تو برگه هام کلی اطلاعات نوشتم اونارو چجوری جا به جا کنم؟

میشه لینک اموزش برون ریزی هم بهم بدید؟

hannanstd.ir

از wordpress importer خود وردپرس استفاده کن که برگه هات رو هم برون ریزی کنه ولی بهرحال یه فول بکات از داخل سی پنلت از سایت بگیر . نگهش دار شاید لازمت بشه .

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
برای برون ریزی و درون ریزی از ووکامرس نیز این افزونه رو معرفی می کنم. خیلی کاربردیه

tikala

تازه وارد
از wordpress importer خود وردپرس استفاده کن که برگه هات رو هم برون ریزی کنه ولی بهرحال یه فول بکات از داخل سی پنلت از سایت بگیر . نگهش دار شاید لازمت بشه .
از این افزونه استفاده کردم ولی موقع درون ریزی برگه ها برنگشت.فول بکاپ هم که گرفته بودم کلا سایت رو ریخت بهم.

الان لطفاً سایتم رو ببینید.

tikala

تازه وارد
برای برون ریزی و درون ریزی از ووکامرس نیز این افزونه رو معرفی می کنم. خیلی کاربردیه
دوست عزیز این افزونه را فعال کردم ولی چون انگلیسی بود نتونستم باهاش کار کنم

tikala

تازه وارد
مشکل من همچنان پابرجاست.لطفا دوستانی که در زمینه برنامه نویسی تجربه دارند کمکم کنند

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
از طریق ابزارها در وردپرس و درون ریزی می تونید از این افزونه استفاده کنید. چنانچه هم در رابطه با کار با افزونه مشکل داشتید مشخصات سایتتون رو برام پ خ کنید

tikala

تازه وارد
از طریق ابزارها در وردپرس و درون ریزی می تونید از این افزونه استفاده کنید. چنانچه هم در رابطه با کار با افزونه مشکل داشتید مشخصات سایتتون رو برام پ خ کنید
پ.خ شد ممنون

بالا