فیلتر محصولات موجود

msayber

تازه وارد
سلام وقت همه دوستان بخیر 

بنده یک سایت فروشگاهی دارم که میخوام یک فیلتر برای محصولات به اون اضافه کنم که مشتری با اعمال اون فیلتر بتونه فقط محصولاتی موجود رو ببینه و محصولات فروخته شده از لیست نمایش خارج بشن 

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
باید به محصولات ویژگی اضاف کنی attribute

و افزونه های زیادی برای فیلتر ویژگیها وجود داره

msayber

تازه وارد
باید به محصولات ویژگی اضاف کنی attribute

و افزونه های زیادی برای فیلتر ویژگیها وجود داره
خوب نمیشه که من 1000 تا محصول رو همش براشون هر روز ویژگی بزنم که موجوده یا فروخته شده 

من افزونه ای میخوام که خودش اگر محصولی موجود بود اون رو فیلتر کنه و بیاره نمایش بده  

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بیشتر افزونه های تجاری ووکامرس این قابلیت رو دارن!

msayber

تازه وارد
چرا کسی جواب نمیده !!!! یعنی توی فروشگاه های ووکامرس این امکان وجود نداره که یک دکمه بزاری و محصولات نا موجود در انبار رو از لیست نمایش حذف کنه ؟

caduspro

کاربر عضو
چرا کسی جواب نمیده !!!! یعنی توی فروشگاه های ووکامرس این امکان وجود نداره که یک دکمه بزاری و محصولات نا موجود در انبار رو از لیست نمایش حذف کنه ؟

برای مخفی کردن محصولاتی که در انبار موجود نیستند، می توانید از طریق:

ووکامرس=> پیکربندی=>محصولات=>انبار=> تیک "نمایش تمام‌شدن موجودی انبار" را بزنید تا در فیلتر ها و جستجو یا در برگه فروشگاه نمایش داده نشود.

msayber

تازه وارد

ووکامرس=> پیکربندی=>محصولات=>انبار=> تیک "نمایش تمام‌شدن موجودی انبار" را بزنید تا در فیلتر ها و جستجو یا در برگه فروشگاه نمایش داده نشود.
من نمی خوام محصولات ناموجود رو کلا از حالت نمایش بردارم . بلکه میخوام یک دکمه بزارم که کاربر سایت فروشگاه خودش اگر خواست فقط کالا های موجود رو ببینه بتونه از طریق اون اقدام کنه 

caduspro

کاربر عضو
من نمی خوام محصولات ناموجود رو کلا از حالت نمایش بردارم . بلکه میخوام یک دکمه بزارم که کاربر سایت فروشگاه خودش اگر خواست فقط کالا های موجود رو ببینه بتونه از طریق اون اقدام کنه 

در حال حاضر من ندیدم که شخصی بیاد این قابلیت را دستی کنه در قالب(یعنی افزونه یا کدی برای این مورد ندیدم). اگر بخوای باید بگونه خصوصی برات طراحی بشه.

m0h4mm4d

کاربر عضو

ببخشید من یک سوال داشتم ، وقتی که نمایش داده نمی شود یعنی از دید موتور های جستجو هم پنهان میشه ؟

افزوه ای هست که اول محصولات موجود را در یک دسته بندی لیست کنه و بعد به ناموجود ها بپردازه ؟ مثلا الان به صورت قیمت نزولی مرتب شده هستند ولی بعضی ها موجود نیست . اول همه ی موجود ها را نزولی مرتب کنه و بعد همه ی ناموجود ها را نزولی مرتب کنه .

msayber

تازه وارد
ببخشید من یک سوال داشتم ، وقتی که نمایش داده نمی شود یعنی از دید موتور های جستجو هم پنهان میشه ؟

افزوه ای هست که اول محصولات موجود را در یک دسته بندی لیست کنه و بعد به ناموجود ها بپردازه ؟ مثلا الان به صورت قیمت نزولی مرتب شده هستند ولی بعضی ها موجود نیست . اول همه ی موجود ها را نزولی مرتب کنه و بعد همه ی ناموجود ها را نزولی مرتب کنه .
من خیلی برای این موضوع جستجو کردم اما در مجموعه افزونه های رایگان چیزی پیدا نشد . از اینجهت به ناچار از جیب مبارک هزینه کردیم و مشکل را تاحدی برطرف کردیم . ولی اگر شما تونستید چیزی پیدا کنید به ما هم اطلاع بدید

بالا