قابلیت رهگیری سفارش در ووکامرس ؟

start

تازه وارد
با سلام.

سوالی که از دوستان داشتم اینه که آیا ووکامرس امکان رهگیری سفارش رو داره ؟ به اینصورت که مشتری کد سفارشش رو وارد کنه و وضعیت حال حاضر سفارش براش نمایش داده بشه.

تشکر.

simonamiri0069

کاربر عضو
با سلام.

سوالی که از دوستان داشتم اینه که آیا ووکامرس امکان رهگیری سفارش رو داره ؟ به اینصورت که مشتری کد سفارشش رو وارد کنه و وضعیت حال حاضر سفارش براش نمایش داده بشه.

تشکر.
سلام سختش نکن الکی مث من این صفحه رو درست کن بعد از ارسال کالا شناسه قبضو که میگیری بفرست واسش تا بیاد تو اون صفحه چک کنه.لینک منو ببین:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک صفحه ایجاد کنید و کد زیر رو درش قرار بدید

کد:
[woocommerce_order_tracking]

start

تازه وارد

سلام.

این کد رو توی یه برگه جدید وارد کردم اما توی سایت که چک میکنم همین شورت کد رو به همین صورت نمایش میده و خبری از فرم و اینا نیست!

میشه راهنمایی کنید ؟

پ.ن: درست شد. مشکل از بنده بود!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

start

تازه وارد

همونطور که در پی نوشت پست قبل عرض کردم مشکل عدم نمایش فرم رفع شد و الآن فرم نمایش داده میشه.

حالا من اومدم و با do_shortcode این شورت کد رو توی سایدبار نمایش دادم و همه چی تقریبا مرتب و خوب هست. فقط میخوام وقتی کاربر فرم رهگیری رو وارد کرد دیگه نتیجه ی اون توی سایدبار نمایش داده نشه و مثلا توی یه صفحه ی جدید بیاد.

الآن به اینصورته که وقتی طرف اطلاعات رو وارد و روی رهگیری کلیک میکنه، صفحه ی یکی از محصولات لود میشه! و توی سایدبارش هم نتیجه ی رهگیری سفارش رو نشون میده. چطور میتونم به نتیجه ای که بالا عرض کردم برسم ؟

تشکر.

بالا