قالب ایمیل افزونه EDD

ameen

کاربر عضو
با عرض سلام

چطور قالب ایمیل افزونه EDD رو تغییر بدم به قالب دلخواه خودم ؟

یعنی داخل یک فایل تغییر بدم همش تغییر کنه

ممنون

rocki3oy

کاربر عضو
برای انجام این کار به مسیر زیر مراجعه کنید:

پیشخوان >  دانلود ها > پیکربندی > ایمیل ها

ameen

کاربر عضو
میدونم ولی میخوام استایلو کلا تغییر بدم

مثل قالب ایمیل زیر

You must be registered for see images attach

ameen

کاربر عضو
دوستان کسی هست راهنمایی کنه ؟

ممنون

caduspro

کاربر عضو
چندتا فایل داخل این فولدر هست

body.php

body-default.php

header.php

header-default.php

footer.php

footer-default.php

کدوما رو باید ویرایش کنم ؟

ممنون

تک تک بررسی کنید، فایل body، بخش محتوا اسا، همان که در پنل موجود است، نام خریدار و متن و ...

دو فایل header و  footer برای بالا و پایین الگو هستند. می توانید فایل های html را در این بخش ها قرار دهید.

ameen

کاربر عضو
تک تک بررسی کنید، فایل body، بخش محتوا اسا، همان که در پنل موجود است، نام خریدار و متن و ...

دو فایل header و  footer برای بالا و پایین الگو هستند. می توانید فایل های html را در این بخش ها قرار دهید.
ممنون تا حدی درست شد

فقط فایل header-default.php و footer-default.php رو ویرایش کردم به این شکل در اومد:

حالا این جاهایی که تو عکس مشخص کردم رو چطور درست کنم؟

1 - نقطه رو حذف کنم

2 - پس زمینه رو سفید کنم

You must be registered for see images attach

caduspro

کاربر عضو
کلاس یا تگ های html این بخش را نگاه کنید و می توانید از همونجا به این بخش هم استایل بدهید.

caduspro

کاربر عضو
خروجی کدهای ایمیل را نگاه کنید، ببینید بخشی که استایل نگرفته چه کلاس یا تگی دارد و آن را استایل دهی کنید.

یک راه دیگر است که صرفا جهت راه انداختن کار است وگرنه راه مناسب روش بالا می باشد. در خط آنر فایل header یک تگ با استایلی که می خواهید باز کنید و در فایل footer این تگ را ببندید.

ameen

کاربر عضو
خروجی کدهای ایمیل را نگاه کنید، ببینید بخشی که استایل نگرفته چه کلاس یا تگی دارد و آن را استایل دهی کنید.

یک راه دیگر است که صرفا جهت راه انداختن کار است وگرنه راه مناسب روش بالا می باشد. در خط آنر فایل header یک تگ با استایلی که می خواهید باز کنید و در فایل footer این تگ را ببندید.
ممنونم مشکل حل شد.

یک سری از کدهای html رو باید داخل body-default.php قرار میدادم

بالا