قالب بازار

mostafarkn

تازه وارد
سلام من قالب فارسی بازار رو دانلود کردم ولی در قسمت بالا my wishlist و compare انگلیسی هستند!چه طور می تونم اون ها رو تغییر بدم و فارسی کنم؟

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اون مربوط به افزونه های دیگه هستن... افزونه مقایسه و لیست علاقه مندی...

nsp

Banned
سلام

چطور میتونم در پوسته بازار ، تنضیمات برگه فروشگاه را طوری انجام بدم که محصولات اول به صورت دسته بنده شده نمایش داده بشه و بعد از وارد شدن به هر دسته محصولات زیرمجوعه اون گروه نمایان بشه.

در حال حاضر با اینکه محصولات دسته بندی کردم و هنگام تعریف هر محصول تیک دسته مورد نظر گذاشتم باز هم در صحفه فروشگاه همه محصولات نمایش داده میشه!

لطفا راهنمایی کتید.

nsp.co@live.com

pnuk

تازه وارد
سلام

من تو برگه دکمه محاسبه جمع کل رو ندارم

طولش زیاد شده و نمیدونم از کجا میتونم ذرستش کنم ، لطفا راهنماییم کنید

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
سلامچطور میتونم در پوسته بازار ، تنضیمات برگه فروشگاه را طوری انجام بدم که محصولات اول به صورت دسته بنده شده نمایش داده بشه و بعد از وارد شدن به هر دسته محصولات زیرمجوعه اون گروه نمایان بشه.

در حال حاضر با اینکه محصولات دسته بندی کردم و هنگام تعریف هر محصول تیک دسته مورد نظر گذاشتم باز هم در صحفه فروشگاه همه محصولات نمایش داده میشه!

لطفا راهنمایی کتید.

از شورت کدهای نمایش دسته ها باید استفاده کنید.

کد:
[product_categories number="12" parent="0"]
عدد 12 همون id دسته هست . و عدد 0 ، id دسته مادر

- - - Updated - - -

سلام من تو برگه دکمه محاسبه جمع کل رو ندارم

طولش زیاد شده و نمیدونم از کجا میتونم ذرستش کنم ، لطفا راهنماییم کنید
همون بروزرسانی سبد هست. مشکلی نداره

enterpc.ir

کاربر عضو
قالب بازار عجب قالبیه ، چه قدر تنظیمات داره. واقعا کیف کردم. فکر همه چیو کردن

میتونم قالب سایتم رو عوض کنم ؟ به مشکل بر نمیخورم ؟ آدرس سایت :

mostafarkn

تازه وارد
آره از نظر امکانات عالیه ولی اگه هاستت ضعیف باشه سرعت بارگزاری کم خواهد بود!من الان همین مشکل رو دارم!می تونی بکاپ بگیری و بعد امتحان کنی که اگه مشکلی پیش اومد بکاپ ازش داشته باشی.

enterpc.ir

کاربر عضو
دوستان اگر کسی نمونه کار از قالب بازار داره لینک بده.

enterpc.ir

کاربر عضو
با چی صفحه اول رو به این حالت در آورده ؟ انصافا خیلی قشنگ و شیکه

خود قالب رو وقتی نصب میکنی یک جور دیگه نشون میده.

mostafarkn

تازه وارد
با چی صفحه اول رو به این حالت در آورده ؟ انصافا خیلی قشنگ و شیکهخود قالب رو وقتی نصب میکنی یک جور دیگه نشون میده.
شما وقتی قالبو نصب کردی میری در قسمت پوسته بازار و پشتیبان گیری و بازنشانی رو انتخاب می کنی و بعد همون قسمت اول نمونه است توضیحات داده قالبتو به این شکل در میاری.

بالا