قالب برای هاستینگ

bestportal

تازه وارد
سلام دوستان. من هاستینگ رایگانی میخوام راه اندازی کنم. نیاز به قالب html ی دارم. میخوام قالبم مثل blogfa.com یا vatan-host.ir یا gigfa.com. در واقع من بدنبال یک قالب html سه ستونه هستم که مناسب هاستینگ باشه.

ممنون از راهنماییتون.

A_pormehr

کاربر عضو
داخل خود سایت هست سرچ کن پیدا میکنی قالب های خوبی هم داره خوشت نیومد دوباره درخوست کن یکی دیگه بزارن :53:

bestportal

تازه وارد
داخل خود سایت هست سرچ کن پیدا میکنی قالب های خوبی هم داره خوشت نیومد دوباره درخوست کن یکی دیگه بزارن :53:
باور کنید خیلی گشتم. قریب به 20 تا قالب رو دیدم، همچین چیزی پیدا نکردم. میتونید راهنماییم کنید و یک قالب به من نشون بدید؟ :53:

A_pormehr

کاربر عضو
یه نمونه

:53:

bestportal

تازه وارد
این قالب ها رو دیدم. دنبال یک قالب فارسی سه ستونه میگردم، مثل بلاگفا.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست گرامی اگر پیدا می کردن حتما اینجا میزاشتن... لطفا صبر کنید تا کمک کنن و اسپم نزنید

MahdiY

راهبر انجمن
دوست گرامی با توجه به این که هاستینگ های رایگان زیاد شدند سعی کنید از قالب های آماده استفاده نکنید تا لااقل :|:| در قالب با دیگران تفاوت داشته باشید!

کاربران باهوش هستند و از سایت هایی که تقلید میکنند بیزارند!

bestportal

تازه وارد
دوست گرامی با توجه به این که هاستینگ های رایگان زیاد شدند سعی کنید از قالب های آماده استفاده نکنید تا لااقل :|:| در قالب با دیگران تفاوت داشته باشید!کاربران باهوش هستند و از سایت هایی که تقلید میکنند بیزارند!
قطعا همینطوره که شما میگید. من هم قصد ندارم که فقط کپی کنم. قالب کلیشو میخوام. قطعا تغییرات رو انجام میدم.

بالا