قالب ترنج

reza_99

تازه وارد
چطوری میتونم قالب ترنج رو نصب کنم

خطای style.css میده

از طریق cpanel نصب کردم اما درست نشد

میتونی راهنماییم کنی؟

کانفیگش چطوریه؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما باید پوشه نهایی قالب رو آپلود کنید... نه کلش رو...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کلا 5 تا فولدر داری. مشخصه دیگه...

داخل پوشه ای که ذکر کردی. یک فایل زیپ هست... با نام toranj.zip

اون رو اپلود کنید

icec

تازه وارد
سلام بخشید من میخوام توی وبلاگم فقط یک نوشته باشه بصورت کل عرض باید چیکار کنم؟

icec

تازه وارد
سلام

ببخشید من میخواستم به قالب شماره صفحه اضافه کنم

فایل استایلش گرافیک شماره صفحه رو اجرا نمیکنه

کجای قالب باید کد رو قرار بدم؟؟؟؟

mehrpouya

کاربر عضو
سلام ببخشید من میخواستم به قالب شماره صفحه اضافه کنم

فایل استایلش گرافیک شماره صفحه رو اجرا نمیکنه

کجای قالب باید کد رو قرار بدم؟؟؟؟
سلام.

دوست عزیز شما 5 تا فایل درون ریز با کاربردای خاص داری. اونها رو بارگزاری کن. قرار نیست این بنده خدا برات قالب جدید طراحی کنه که عزیز! من الان چند ماهه دارم از این پوسته استفاده می کنم. تنها و تنها 2 اشکال بهش وارده ه یکیش ربطی به خود قالب نداره:

1- کمبود سمپل توی ویژوال کامپوزر

2- تراز نبودن تصاویر توی فروشگاه.

وگرنه من که خوره وردپرسم بعد این همه سال می گم این قالب بهترینه و قصد تغییرشو ندارم

icec

تازه وارد
سلام.دوست عزیز شما 5 تا فایل درون ریز با کاربردای خاص داری. اونها رو بارگزاری کن. قرار نیست این بنده خدا برات قالب جدید طراحی کنه که عزیز! من الان چند ماهه دارم از این پوسته استفاده می کنم. تنها و تنها 2 اشکال بهش وارده ه یکیش ربطی به خود قالب نداره:

1- کمبود سمپل توی ویژوال کامپوزر

2- تراز نبودن تصاویر توی فروشگاه.

وگرنه من که خوره وردپرسم بعد این همه سال می گم این قالب بهترینه و قصد تغییرشو ندارم
خب من همه رو درون ریزی کردم

اما چیزی ندیدم

javadgh

تازه وارد
سلام دادا

میشه منو توی قرار دادن منو هاش و کلا یکم در مورد صفحه هایی که توی سمپلش ساختم توضیح بدی

من میخوام دقیقا شکل دموش یه سایت برای نمایش محصولات بزارم و دیگه نمیخوام تغییری بدم

mehrpouya

کاربر عضو
سلام دادا

میشه منو توی قرار دادن منو هاش و کلا یکم در مورد صفحه هایی که توی سمپلش ساختم توضیح بدی

من میخوام دقیقا شکل دموش یه سایت برای نمایش محصولات بزارم و دیگه نمیخوام تغییری بدم
سلام.

دقیقا بگید که کدوم دمو رو ایمپورت کردید. در مورد منوها شما وارد قسمت نمایش-فهرست بشید و صفحات دلخواهتونو توی سه تا مکان از پیش مشخص شده قرار بدید. اما برای بخش صفحه فروشگاه و محصولات شما حتما باید از قسمت تنظیمات قالب اقدام کنید. قبلا هم عرض کردم بخش نمایش محصولاتش رو حتما باید از نظر تصویر و تعداد کلمات به صورت دستی تنظیم کنید. در کل این پوسته پوسته خیلی عالی‌ایه به جز بخش فروشگاه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohand.ES

کاربر عضو
درود

دو سوال و مشکل داشتم :

1. چطور می تونم به نسخه انگلیسی پوسته دسترسی پیدا کنم ؟

2.آیا طریقه راه اندازی و استفاده از پوسته موجود هست ؟ (آموزش تنظیمات و شبیه کردن اون به دمو ها )

mehrpouya

کاربر عضو
درود

دو سوال و مشکل داشتم :

1. چطور می تونم به نسخه انگلیسی پوسته دسترسی پیدا کنم ؟

2.آیا طریقه راه اندازی و استفاده از پوسته موجود هست ؟ (آموزش تنظیمات و شبیه کردن اون به دمو ها )
سلام

از داخل فایل پوسته دایرکتوری زبان هست که اونجا میتونید فارسی رو حذف کنید. با استفاده از فایل درون ریزش هم دمو کاملا اکتیو میشه.

Mohand.ES

کاربر عضو
میشه بیشتر توضیح بدید،درون ریزی از کدوم بخش دقیقا ؟

1. من از قسمت ابزار درون ریزی کردم ولی فقط متن و چند تا عکس اضافه شد و اصلا شبیه دمو هم نیست

2. فایل زبان ؟؟؟

mehrpouya

کاربر عضو
میشه بیشتر توضیح بدید،درون ریزی از کدوم بخش دقیقا ؟

1. من از قسمت ابزار درون ریزی کردم ولی فقط متن و چند تا عکس اضافه شد و اصلا شبیه دمو هم نیست

2. فایل زبان ؟؟؟
فول دمو رو ایمپورت کنید​
زبانهایی که باید حذف کنید با سلکت آبی مشخص کردم​

Mohand.ES

کاربر عضو
برای ایمپورت من از بخش ابزار ها درون ریزی وردپرس ایمپورت کردم ولی بهم ریخته لود میشه

Mohand.ES

کاربر عضو
نشد !!!

چند جا دیگه هم نصب کردم مشکل برطرف نشد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادرس جایی که نصب میکنی رو بده ببینیم. شاید هاستت مشکل داره و شاید اصلا مشکلی نیست و باید تنظیمات صفحه نخست و... انجام بشه

به اینم توجه کن قبلش افزونه های مورد نیازش رو حتما فعال کنی!

mehrpouya

کاربر عضو
ادرس جایی که نصب میکنی رو بده ببینیم. شاید هاستت مشکل داره و شاید اصلا مشکلی نیست و باید تنظیمات صفحه نخست و... انجام بشه

به اینم توجه کن قبلش افزونه های مورد نیازش رو حتما فعال کنی!
سلام.

ایشون همه صفحات رو پاک کرده بودن. بررسی کردم. یکی از صفحات پورتفولیو رو دمو گذاشتم. اشتباه از خودشون بوده. قالب و درون ریزیشون درست بوده

بالا