قالب جستجو برای فرم جستجو پیشرفته بدون افزونه

leechman

تازه وارد
با سلام !
من درحال ایجاد یک فرم جستجو برای یک سایت هستم افزونه های مختلفی رو تست کردم ولای اونی که من میخوام نشدن به همین دلیل دنبال کدش گشتم اما به یک مشکالخ وردم
می خوام یک فرم جستجو درست کنم به همراه انتخاب تاکسومی که با اینش مشکلی ندارم
برای جستجو توی یک تاکسونوی خاص مثلا اسم تاکسونومی ژانر باشه با کد زیر تونستم فرم رو بسازم:

<form role="search" method="get" id="searchform" action="<?php bloginfo('home'); ?>/ff"><div><input type="text" value="" name="s" id="s" /><?phpfunction get_terms_dropdown($taxonomies, $args){$myterms = get_terms($taxonomies, $args);$optionname = "optionname";$emptyvalue = "";$output ="<select name='".$optionname."'><option selected='".$selected."' value='".$emptyvalue."'>Select a Category</option>'";foreach($myterms as $term){$term_taxonomy=$term->janr;$term_slug=$term->slug;$term_name =$term->name;$link = $term_slug;$output .="<option name='".$link."' value='".$link."'>".$term_name."</option>";}$output .="</select>";return $output;}$taxonomies = array('janr');$args = array('order'=>'ASC','hide_empty'=>true);echo get_terms_dropdown($taxonomies, $args);?><input type="submit" id="searchsubmit" value="Search" /></div></form>اما مشکل اینه که نمیخوام از قالب پیشفرض search.php استفاده بشه میخوام فرم اکشن بشه به یک برگه دیگه و توی اون برگه بررسی بشه پست با اون کلمه توی تاکسونمی که از لیست انتخاب شده هست و اونا رو توی حلقه نشون بده
ممنون میشم دوستان کمک کنن اون برگه رو بسازم

Black_Sky

کاربر عضو
برگه که باید از template_page استفاده کنید 

درون برگه باید مقدار search بدید بهش اما بهتره از ajax استفاده کنید و درون صفحه اصلی مقادیر به این صفحه ارسال کنید و مقدار دریافتی هم در صفحه اصلی

بالا