قالب خبری مزایا mazaya با نصب آماده و درون ریزی شده

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام .

می دونم قبلا قالب خبری مزایا از طرف پرشین اسکریپت معرفی شده بود . اما تا اونجا که من خوندم کسی نتونسته اونو مثل دموی قالب میزون کنه و همه با تنظیماتش مشکل داشتند . من گشتم و قالب درون ریزی شده اش رو براتون پیدا کردم و آپلود کردم . حجمش 30 مگابایته .

این نکته رو بگم که این نسخه که میزارم خودش وردپرس رو هم نصب میکنه یعنی با نصب این نسخه وردپرس و قالب با هم نصب میشن و همه چی خود به خود مثل دمو میشه بخاطر همین حجمش بالاست .

اینم دمو :

خب اینم لینک دانلودش .

خب . بعد از نصب و رفتن به داخل مدیریت . میبینین که همه چی انگلیسیه . چون وردپرسش انگلیسی بود و قالب هم ltr هست . کافیه فقط از داخل مخزن وردپرس افزونه persian world رو نصب کنین تا وردپرستون فارسی بشه . افزونه تقویم جلالی هم نصب کنین بد نیست .

حالا وردپرستون فارسی شده و وقتی سایتتوت رو هم نگاه کنین میبینین که rtl شده و دکمه تبدیل شده به ادامه مطلب .

برای فارسی شدن مطالب و منو ها کافیه فقط برین داخل ویرایش پست ها مطالب فارسی بذارین و برای منوها هم از قستمت نمایش . فهرست ها . منوها رو ری نیم کنین . و عنوان ابزارک ها رو هم همینطور .

خلاص

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mrs1993

تازه وارد
سلام

لطفا لینک رو میزارین برای دانلود؟

اینی که گذاشتین دانلود نمیشه

مرسی

shahin_w3

کاربر عضو

galiver60

تازه وارد
لینک دانولد خرابه . کسی اگر دارد لطفا یه جایی آپ کنید :53:

mrs1993

تازه وارد
لینکی که گذاشتی مشکل داره عزیز

در ضمن من بیشتر فایل xml همون که استارتر توضیح داده رو نیاز دارم وگرنه خود قالب رو که دارم

مرسی از دوستان

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکل لینک حل شد. بررسی کنید

mehrzad1993

تازه وارد
با سلام

دوستان عزیز من این قالب رو میخواستم اما لینک دانلود کار نمیکنه ؛ قالب رو از سایت دانلود کردم اما این نسخه ای که تو فروم هست رو نیاز دارم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
منتظر بمونید تا ببینیم [MENTION=21623]hannanstd[/MENTION] دارن لینک رو یا خیر

mechboy

تازه وارد
آموزش نصب و راه اندازی این سایت زیبا در لینک زیر (انگلیسی هست و کمی حوصله بخرج بدید حله)

بالا