قالب زیبای فروشگاه ساز ووکامرس idstore فارسی

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلاممطالب قسمت سیاه رنگ پایین رو از کجا پاک یا ویرایش کنیم

اون 3تا عکس دختر که وسط صفحه هستش رو چجوری ویرایش کنیم

تو صفحه اصلی هیچ محصولی رو نشون نمیده مطالب سایت رو هم نشون نمیده یعنی همون پست ها رو

نمیدونم مشکل از کجاس

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach
قسمت سیاه رو از فایل مر بوط به فوتر می تونید حذف کنید عکس اون دخترا رو هم از طریق تنظیمات قالب می تونید حذف کنید

برای نمایش محصولات و مطالب هم ....

برای اینکه فروشگاه رو مانند دمو کنید اطلاعات فایل IDStore_woo_commerce_data.xml رو از طریق ابزار ها/ درون ریزی/ وردپرس ایمپورت کنید.

98cell.ir

کاربر عضو
گشودن بسته*ی فشرده شده…

در حال راه*اندازی پوسته…

این بسته نمی*تواند نصب شود. پرونده <code>style.css</code> در این پوسته موجود نیست.

نصب پوسته با مشکل مواجه شد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل های قالب رو از طریق هاست اپلود کنید

javaheri123

کاربر عضو
من این قالب رو دستی آپلود کردم وقتی فعالش می کنم کلا دیگه سایت بالا نمیاد

حتی wp-admin چرا>

میشه کمکم کنید؟؟

javaheri123

کاربر عضو
من قالب رو به صورت دستی آپلود کردم اما دیگه سایت باز نمیشه چه خوده سایت چه پنلشپ

مشکل از کجاست؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما چه فولدری رو در کجا اپلود کردید؟

javaheri123

کاربر عضو
خیلی غذر می خوام متوجه نبودم چند صفحه ایست انجمن , چندین بار سوال پرسیدم , پوزش

من پوشه idstore را به پوشه theme آپلود می کنم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
توجه کنید که پوشه نهایی رو اپلود کنید... نه اینکه فایل رو از حالت فشرده باز کنید و اپلود...

javaheri123

کاربر عضو
بله دقیقا همین کارو مکنم , به خاطر ورژن وردپرس نباشه ؟ یا ووکامرس ؟ هر دوشو تازه آپدیت کردم

اما کلا سایت لود نمیشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
حالت نمایش خطا ها رو (debug mode) رو فعال کنید تا متوجه بشید مشکل از کجاست

PersianCommerce

تازه وارد
مرسی از استارتر بخاطر قرار دادن این قالب. این قالب بصورت پیش فرض خودش راست چین هست و تنها نیاز به کمی ویرایش و زیبا سازی داره که این ورژن قالب تقریبا ماله یک ساله پیش و با ووکامرس جدید سازگاری نداره بنده جدیدترین ورژن قالب 3.2 رو که با ووکامرس جدید هم سازگاره در حال ویرایش و زیبا سازی ان هستم و پس از اتمام کار یکی دو روز آینده لینک قالب رو برای دوستان قرار میدم استفاده کنند.

skyiran

کاربر عضو
قالب به خوبی نصب شد ولی چندتا مشکل وجود دارد

1- جهت ایجاد اسلایدر باید کد لایسنس داشته باشیم

2- دکمه اضافه کردن به سبد خرید وجود ندارد (از قسمت تنظیمات قالب تمام تنظیمات را انجام داده ام )

bote.ir

Deepevil

تازه وارد
سلام دوستان و سال نو همتون مبارک

منم وقتی نصب کردم دیگه محصولات سایتم نمایش داده نشد :(

باید چیکار کنم الان پاک کردم بازم این مشکل هست از دوستان کسی میدونه باید چیکار کنم خوب بشه "

توی قسمت خانه سایت چنتا از محصولات هست ولی وقتی میرم توی تب فروشگاه هیچی نمایش نمیده

Deepevil

تازه وارد
پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

IranDota

تازه وارد
قالب عالی بود

یکم دستکاری میخواد که من بلد نیستم مثلا برای اسلایدر همش میگفت main پیدا نشد شاید منظور شما veng هست. منم منظورم veng بود ولی هرچی گشتم اون فایل رو پیدا نکردم که بکنم ونج ! آخرشم ونج خودم رو کردم main درست شد :D :D:D:D:D

در کل خیلی کامله تازه دارم سایت رو راه اندازی میکنم اگه کار کنه همه چیزش اوکی اوکی هست.

قالب به خوبی نصب شد ولی چندتا مشکل وجود دارد1- جهت ایجاد اسلایدر باید کد لایسنس داشته باشیم

2- دکمه اضافه کردن به سبد خرید وجود ندارد (از قسمت تنظیمات قالب تمام تنظیمات را انجام داده ام )

bote.ir
اون زمان که شما نصب کردید رو نمیدونم ولی من امروز نصب کردم کد نخواست اسلایدری به خوبی باز شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا