قالب زیبای xmarket زبان اصلی

aminsnake

تازه وارد
من مشکل قالب و اینجوری حل کردم :33:

فایل هدر و باز کنید و خط 78 و پاک کنید و خط پایینیش رو 4 تا خط بیارید بالا و فایل و ذخیره کنید و درست میشه. :67:

البته از این قالب فقط خود کسی که این و فارسی کرده میتونه استفاده کنه واسه اینکه برای سایت خاصی نوشته شده.هرکاری کنید باز مشکل داره. :-s

amirkashani

کاربر عضو
کاش یکم راهنمایی میکردید که چطور تغییرات رو حاصل کرده اید و قالب رو به این شکل راه اندازی کرده اید

شاید میشد یکاری کرد که قالب رو برای مصرف همگان فراهم سازی نماییم

یا حق

mohammadpakzad2011

تازه وارد
دوستان این قالب رو همونطور که دوستان گفتند یک نفر شخصی سازیش کرده...پیشنهاد می کنم کلا بیخیال این قالب بشید
با نظر شما موافقم اما میشه خودمون شخصی سازی برای خودمون انجام بدیم :)

amirkashani

کاربر عضو
من چند نسخه نال موجود در اینترنت رو بررسی کردم همگی مشکل دارند و فقط میشه با شخصی سازی کدها از این قالب استفاده کرد

اونم چون جوری نیست که همه بتونن ازش استفاده کنند فارسی سازی کردنش فایده نداره

amirgalaxy

تازه وارد
این نسخه ای که ترجمه شده نسخه خیلی شخصی سازی شده س...باید نسخه ای که دموش هست ترجمه میشد

چون اونا مشکل خاصی ندارن فقط برای بنر ها کافیه عکس خودمون رو با همون نام جایگزینش کنیم

یا از طریق کدنویسی لینک عکس خودمونو بدیم...

amirkashani

کاربر عضو
این نسخه ای که ترجمه شده نسخه خیلی شخصی سازی شده س...باید نسخه ای که دموش هست ترجمه میشدچون اونا مشکل خاصی ندارن فقط برای بنر ها کافیه عکس خودمون رو با همون نام جایگزینش کنیم

یا از طریق کدنویسی لینک عکس خودمونو بدیم...
نسخه های نال همگی دارای مشکل هستند

autorun

تازه وارد
خب پس دیگه مطمئن شدم مشکل از هاسته...چون ووکامرس هم روش نصب نمیشه...phpش آپدیت نیست...تا افزونه رو فعال میکنم رو میده بازم اگه کسی چیزی میدونه

ممنون میشم بگه...

و نصب از خود وردپرس با آپلود با فایل زیلا که فرقی نمیکنه!...

راستی عزیزانی که قالب ترجمه شده سراغ دارن که توسایت موجود نیست بزارن لطفا...
این ارور ربطی به پائین بودن ورژن php نداره، زمانی که رم به اندازه ی کافی در اختیار آپاچی نباشه این ارور رو میگیرین. اگه سرور دست خودتونه با ویرایش فایل php.ini میتونین مشکل رو حل کنین. یا تیکت بزنین به پشتیبانی ببینین چیکار میتونن بکنن.

Choas

تازه وارد
نسخه فارسی برای Woocomerce 2.0.20 بدون مشکل نیومد از این؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دانلود

کد:
http://dl.persianscript.ir/theme/xmarket.zip
مجدد دوستان دانلود کنن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فارسی شده هست اما یه چیزاییش فارسی نشده (منظور عکس ها هست)

راست چین سازی هم شده و موردی نداره

lovely_boy

تازه وارد
سلام

من این قالبو نصب کردم اما اخرین محصولات و.... را نمایش نمیده در صفحه اصلی باید چه کار کنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
باید فایل نمونه xml رو از طریق ابزار ها/درون ریزی/wordpress ایمپورت کنید تا مشخصات مانند نمونه نمایشی وارد بشه

lovely_boy

تازه وارد
سوال دیگه توی این قالب صفحه تسویه حساب و تکمیل خرید و.. وجود نداره یعنی کلا" توی ووکامرس من نیست اطلاعات نمونه هم نصب شده

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اینجا جای این سوال نیست دوست عزیز! در تاپیک جداگانه مطرح کنید (قبلش جستجو کنید)

فایل xml نمونه:

کد:
http://up.persianscript.ir/uploads/5693-xmarket-import.zip

naseriya

تازه وارد
سلام خدمت دوستاان زحمت کش

سوالم این بودمن تواین قابب وقتی گزینه تسویه حساب روکلیک کنم به صفحه تسویه نمیره

لطفا بررسی کنید

باتشکر

amirkashani

کاربر عضو
یک مشکل با اسلایدر carousel در قالب ایکس مارکت

دوستان کمک کنید

بنده از جاوا چیزی سر در نمیارم بند قالب را راستچین کردم و سعی کردم که تمامی قالب فارسی شود اما یک مشکل کوچک در این زمینه دارم و اون اینه که در صفحه اصلی اسلایدر محصولات جای دکمه قبلی و بعدی عوض شده یعنی قبلا بعدی شیفت میداد به سمت راست الان باید شیفت بده به سمت جپ برای فهمیدن مشکل بنده دو سایت رو خدمتتون میذارم هر جفتش رو مقایسه کنید متوجه موضوع میشوید فقط دقت کنید اسلایدر محصولات در صفحه اصلی رو میگما

با تشکر

بالا