قالب زیبای xmarket زبان اصلی

mohammadir

تازه وارد
کمی حوصله کنید، وقت بگذارید و تمامی پست های این تاپیک را از اولین صفحه بخوانید،مطمئنا میتوانید این قالب را تنظیم نمایید.

موفق باشید
خیلی ممنون عزیزم اما خوب منم زیاد بیکار نیستم که اینجا پست بدمو هی بهش سر بزنم ببینم کسی جواب داده یا نه

قبلش اینقدر نه این 9 تا صفحه کل نتو گشتم یه جا یه آموزش را رضای خدا نزاشته بود همه گفتن کپی کنین داخل تم تمام که اونم برای قالبهای زیر 1 مگ کار میکنه مثل قالب argentum

یه تاپیکم اینجا زدمو کلا توضیح دادمو کمک خواستم که وافعا ممنون از مدیریت خیلی راحت پاکش کردن دلیلشم نمیدونم

حالا اگر جاشم اشتباه فوقش میشد منتقلش کرد اما خوب من که ندیدمش دیگه

حالا اگر کسی میتونه بگه اینو چطوری میشه نصب کرد ممنون میشم منظورم

فالبهایی مثل

xmarket

456Shop

superstore

sell

و....

امید وارم پستمو حذف نکنین

nowadays

تازه وارد
خیلی ممنون عزیزم اما خوب منم زیاد بیکار نیستم که اینجا پست بدمو هی بهش سر بزنم ببینم کسی جواب داده یا نه قبلش اینقدر نه این 9 تا صفحه کل نتو گشتم یه جا یه آموزش را رضای خدا نزاشته بود همه گفتن کپی کنین داخل تم تمام که اونم برای قالبهای زیر 1 مگ کار میکنه مثل قالب argentum

یه تاپیکم اینجا زدمو کلا توضیح دادمو کمک خواستم که وافعا ممنون از مدیریت خیلی راحت پاکش کردن دلیلشم نمیدونم

حالا اگر جاشم اشتباه فوقش میشد منتقلش کرد اما خوب من که ندیدمش دیگه

حالا اگر کسی میتونه بگه اینو چطوری میشه نصب کرد ممنون میشم منظورم

فالبهایی مثل

xmarket

456Shop

superstore

sell

و....

امید وارم پستمو حذف نکنین
دوست عزیز، لابد شما بیکار نیستی، بقیه همگی بیکار هستن !

شما یا باید پول خرج کنی و قالب مورد نظرت رو بخری و یا زحمت بکشی و رفع ایرادات قالب رو یاد بگیری.

لقمه ی آماده ای وجود نداره.

شما اگر داشتید حتما به اشتراک بزارید.

mohammadir

تازه وارد
دوست عزیز، لابد شما بیکار نیستی، بقیه همگی بیکار هستن !شما یا باید پول خرج کنی و قالب مورد نظرت رو بخری و یا زحمت بکشی و رفع ایرادات قالب رو یاد بگیری.

لقمه ی آماده ای وجود نداره.

شما اگر داشتید حتما به اشتراک بزارید.
عزیزم من نگفتم کسی اینجا بیکاره پست قبلی منو مجددا بخونین

اون برای این بود که شما فکر کردین من بدونه دلیل و بدونه سرچ کردن و بدون خوندن مطالب این سایت این پستو دادم

در صورتی که این طور نیست و گفتم نه تنها این سایت و این 9 صفحه بلکه کله نت رو جستو جو کردم و به همین دلیل مشکلمو اینجا مطرح کردم

mohammadir

تازه وارد
شما به چه کمکی نیاز دارید؟
عزیزم چنتا پست قبل تر نوشتم من با نصب چنتا قالب مشکل دارم هیچ جارم ندیدم که آموزش درستی گذاشته باشن

البته خوب من چون تازه کارم دنبال یه آموزش هستم که درست آشنا شم با نصب این جور قالبها

amirkashani

کاربر عضو
عزیزم چنتا پست قبل تر نوشتم من با نصب چنتا قالب مشکل دارم هیچ جارم ندیدم که آموزش درستی گذاشته باشن البته خوب من چون تازه کارم دنبال یه آموزش هستم که درست آشنا شم با نصب این جور قالبها

خوب دوست عزیز اگه یه جستجوی در وب سایت های انگلیسی زبان میکردید مشکلتون حل میشد اینگونه قالب ها معمولا آموزش هایی دارند که توسط سازنده قالب در اختیار همه قرار میگیره شما میتونی برای این قالب به آدرس ذیل مراجعه کنی

البته قصد دارم به زودی این صفحه را به فارسی ترجمه کرده و بر روی وب قرار بدم

یا حق

mohammadir

تازه وارد
خوب دوست عزیز اگه یه جستجوی در وب سایت های انگلیسی زبان میکردید مشکلتون حل میشد اینگونه قالب ها معمولا آموزش هایی دارند که توسط سازنده قالب در اختیار همه قرار میگیره شما میتونی برای این قالب به آدرس ذیل مراجعه کنی

البته قصد دارم به زودی این صفحه را به فارسی ترجمه کرده و بر روی وب قرار بدم

یا حق

خیلی ممنون عزیزم لطف کردین اگر فارسیش کنین که خیلی عالی میشه

بعد همه اینایی که نصب کردن و اوکی دادن یعنی اینو خوندن ؟ آخه یکم زبانم خوب نیست :46:

اما بازم ممنون خیلی کمک میکنه این لینکی که دادن اگر فارسی کردین منم خبر کنین مرسی

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام دوستان . من این قالب فوق العاده رو نصب کردم . فقط یه مشکلی داره . حتی از سایتهای خارجی هم دانلودش کردم و نصب کردم این مشکلو داشتن . حتی وردپرس جدید نصب کردم بازم گیر داشت .

تو صفحه chekout این ارورو میده .

کد:
[B]Fatal error[/B]:  Call to undefined method WC_Shipping::get_available_shipping_methods() in [B]/home3/arshadir/public_html/shop/wp-content/themes/arshad98shop/woocommerce/checkout/review-order.php[/B] on line [B]10
[/B]
چی کنم ؟

hannanstd.ir

اقا من فهمیدم داستان چیه؟

این قالب با نسخه 2.1 سازگاری نداره ؟ :دی خب اینو که همه فهمیده بودن

تا اونجا که من فهمیدم و حدس میزنم درست فهمیده باشم . تا قبل از 2.1 خود قالب مسئولیت خطیری بعهده داشته و باید تمام کارهای خریدو سفارشو اینکارها رو انجام میداده ولی از نسخه 2.1 خود افزونه این کارهای رو انجام میده نیازی نیست قالب انجام بده .

من داخل این قالب تو پوشه woocommerce . سه تا پوشه ی cart , checkout , myaccount رو تغییر نام دادم تا قالب نتونه فراخونیش کنه . مشکل حل شد .

البته تا الان !

به نظرم درست میگم . چون که یکی دو تا قالب سازگار با 2.1 رو بررسی کردم . هیچ کدوم این سه تا پوشه رو نداشتن

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
منم تست میکنم. اگر اینطوری که شما میگید باشه. فوق العادس!

hannanstd.ir

دوست من . قالب نسخه 1.7 زبان اصلی رو هم تو انجمن گذاشتم که با 2.1 سازگاره .

شاهین

تازه وارد
با سلام ب همه ی دوستان

کل این 11صفحه تاپیک رو خوندم، اما هیچ کس مسائلی ک من با قالب xmarket پیدا کردم رو نداشته!

آموزشی ک خود سایت 8theme درباره ی تنظیمات این قالب منتشر کرده رو هم مقداریش رو خوندم اما هیچ جا در مورد مسائلی ک برای من پیش اومده صحبتی نشده.

اشتباها گزینه ی install demo page رو فعال کردم ک مشکلات زیر رو برام بوجود آورد :

1. پیغام this is a demo store for testing purposes - no orders shall be fulfilled رو روی تمام قالب هایی ک نصب میکنم بجز xmarket هم نشون میده و اجازه ی هیچ کاری رو نمیده.

2. اصلن نمیتونم خرید از طریق ووکامرس رو فعال کنم.

مسائل دیگه ای هم ک دارم و نمیتونم حلشون کنم ، اینکه نمیتونم منو های فوتر رو تغییر بدم! نه تو قسمت شخصی سازی و نه تو هیچ قسمتی از تنظیمات قالب ، امکانی برای ایجاد تغییر تو فوتر پیدا نکردم.

چگونه میتونم روی اسلایدر گزینه ای مثلن برای مشاهد کنید یا خرید کنید فعال کنم؟

باسپاس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
1. تیکش رو از تنظیمات ووکامرس بردارید

2. بحث رو بازتر کنید

برای مشکل آخریتون. افزونه layer slider فکر کنم باشه یا revolation slider ...

اونجا نمونه هاش هست میتونید ویرایش ، حذف و اضافه کنید

nowadays

تازه وارد
سلام دوستان ، وقت شما بخیر

در این قالب ، در قسمت محصولات ، زمانی که محصولی چند صفت دارد و منو کشویی میاره برای بازدید کننده تا با انتخاب هر کدام از صفت ها قیمت مربوطه رو نمایش بده ؛

چند وقتی هست که این منو کشویی برای من کار نمیکنه و قیمت رو نمیاره ،

کسی از دوستان میدونه باید چه کاری بکنم برای حلش؟

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نسخه جدیدش رو دانلود کنید باید رفع بشه...

Public-F

تازه وارد
در صورت امکان میشه rtl مناسب با این نسخه را اینجا بذارید؟

nowadays

تازه وارد
منم تست میکنم. اگر اینطوری که شما میگید باشه. فوق العادس!
من ورژن 1.9 قالب xmarket رو با آخرین آپدیت ووکامرس ( نگارش 2.3.13 ) و آخرین آپدیت هسته ی وردپرس ( نگارش 4.2.2–fa_IR ) تست کردم ، کاملا سازگار و اوکی هست همه چیز.

بالا