قالب شرکتی دایره ها برای وردپرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rezahashemian

تازه وارد
قالب وردپرس شرکتی Circles نمونه ای از یک قالب تمام عیار برای وردپرس است که در عین زیبایی چشمگیر و پیشرفته بودن، دارای استفاده کاملا آسان و تماما بصری میباشد. به عنوان اولین قالب ویژه تمام تجربه و تلاشمان را برای ترجمه و آماده سازی این قالب به کار بردیم و حتی از ظریف ترین نکته ها در آماده سازی آن چشم پوشی نکردیم. به همین دلیل نتیجه کار بسیار بسیار عالی شد و از حد انتظار نیز فراتر رفت. آماده سازی این قالب حدود ۱۴ روز به طول انجامید و ماحصل آن، این شد که امروز میبینید و ما با شجاعت تمام اعلام میکنیم که بهترین قالب شرکتی را برای شما آماده کرده ایم.

قالب وردپرس شرکتی Circles جزء پیشرفته ترین قالب های تم فارست است و جدیدترین و پیشرفته ترین روش ها و متدهای برنامه نویسی بر روی آن پیاده سازی شده است. این قالب زیبایی بسیار چشمگیر و خیره کننده ای دارد و از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است. افکت ها و انیمیشن های فوق العاده کاربردی و زیبایی در دل این قالب جای داده شده است که باعث شده حد و مرز قالب های تکراری و کلیشه ای را بشکند و چشمان ما را به دنیای جدیدی از فناوی های وب باز نماید.

شما در این قالب شاهد امکاناتی بسیار جدید، کاربردی و جذاب خواهید بود که مطمئنم تا به حال در قالب دیگری ندیده اید. من خودم شخصا به عنوان کسی که تجربه نسبتا زیادی از وردپرس و به خصوص قالب های اون داره وقتی این قالب رو دیدم بسیار شگفت زده شدم و متعجب از اینکه کسی که این قالب را برنامه نویسی کرده عجب ذهن فعال و قدرت فکری بالایی داشته است. به همین دلیل تصمیم به خرید این قالب گرفتم و اون رو خریدم و در این مدت ۱۴ روز بر روی ترجمه و اماده سازی این قالب کار کردم و سعی کردم علاوه بر ترجمه دقیق بر روی فونت آن نیز خوب کار کنم تا از لحاظ گرافیکی برای زبان فارسی مناسب باشد. از همین رو برای تغییر فونت هم نسبت به ترجمه قالب های دیگر زمان زیادی را اختصاص دادم تا از لحاظ فونت هم بسیار زیبا به نظر برسد و همین استفاده درست و به موقع از فونت ها، زیبایی قالب را برای زبان فارسی دو چندان کرد.

با بررسی هایی که بر روی قالب وردپرس شرکتی Circles انجام دادیم، همین جا اعلام میکنیم که این قالب از لحاظ سئو کاملا بهینه شده میباشد و این توانایی را دارد که سایت شما را در صفحه اول گوگل جای دهد.

در اینجا تعدادی از ویژگی های پوسته را بیان میکنیم :

• امکان شخصی سازی بی نهایت و طراحی یک سایت منحصر به فرد با این قالب
  • بی نهایت زیبا، کاربردی و فول امکانات
  • استفاده از افکت ها و انیمیشن های بسیار زیبا و متنوع
  • نصب و راه اندازی بسیار آسان
  • پنل تنظیمات بسیار حرفه ای و کاربردی ( فارسی شده )
  • استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری ها و متد برنامه نویسی با امنیت بسیار بالا
  • سئوی بسیار قوی و بهینه شده
  • کاملا واکنشگرا ( Responsible ) و بهینه شده برای سایر دستگاه ها مانند موبایل و تبلت
  • دارای رنگ بندی بی نهایت و قابلیت انتخاب رنگ آسان
  • ۴ اندازه کلی برای بدنه اصلی شامل wide و box وبا عرض های ۱۱۷۰ پیکسل و ۹۶۰ پیکسل
  • دارای ۱۸ حالت نمایشی برای صفحه وبلاگ سایت
  • قابلیت تمام صفحه بودن و یا یک سایدبار (چپ یا راست) و یا هر ۲ سایدبار به طور همزمان
  • ۳ مدل اصلی صفحه مخصوص نمایش نمونه کارها
  • نمایش تک نمونه کار در صفحه به همراه گالری تصاویر و جزئیات پروژه به زیبایی هر چه تمام
  • پشتیبانی و دارا بودن بیش از ۵۰۰ فونت گوگل
  • بیش از ۱۲ نوع منوی اصلی و بی نهایت سربرگ برای عناوین
  • امکان گذاشتن آیکون برای منو
  • امکان چند ستونه کردن زیرمنو
  • امکان نمایش دادن آخرین اخبار به همراه تصویر شاخص نوشته در زیر منو همانند یک گالری عکس پیشرفته
  • امکان گذاشتن منو و سربرگ دلخواه برای هر برگه به طور مجزا
  • دارا بودن ۳ اسلایدر محبوب و بی نظیر Revolution slider و Layer slider و Flex slider
  • امکان گذاشتن اسلایدر جداگانه برای هر برگه و نوشته
  • امکان گذاشتن ویدئو و انیمیشن در اسلایدر
  • قابلیت گذاشتن تصویر شاخص برای نوشته ها
  • امکان قرار دادن گالری عکس ، ویدئو و یا موسیقی (صوت) به جای تصویر شاخص برای نوشته ها
  • Page Builder بسیار قدرتمند و با کاربرد بسیار آسان و کاملا بصری و بدون نیاز به داشتن هیچ دانش فنی
  • مجموعه شورت کدهای بسیار پیشرفته و کاربردی به همراه بیش از ۱۰۰۰ زیرمجموعه با استفاده کاملا آسان
  • بیش از ۴۵ شورت کد اصلی و سازنده به همراه هزاران زیرمجموعه و امکان
  • دارای هزاران آیکون و تصویر زیبا با استفاده آسان
  • امکان قسمت بندی کردن صفحه و قرار دادن محتوا و شورت کدها در هر قسمت
  • صفحه تماس با ما حرفه ای ، زیبا و کاربردی به همراه نقشه گوگل و موقعیت یاب
  • امکان راه اندازی فروشگاه و فروش محصولات
  • فارسی سازی بسیار دقیق و بی نقص
  • استفاده از فونت های فارسی زیبا در ترجمه
  • پنل تنظیمات فارسی
  • و بسیاری ویژگی های شاخص دیگر که باید خودتان ببینید

برای راه اندازی فروشگاه، را نصب کنید.

برای راه اندازی خبرنامه، را نصب کنید.

قیمت 30000 تومان

دموی آنلاین :

alifiresoft

کاربر عضو
هنوز اون قسمت click here اون پایین سایت انگلیسی هست. در ضمن اسلایدر هم مشکل داره. تصاویرش میرن زیر منوی اصلی سایت.

صفحات داخلی هنوز فارسی نشده. صفحه دموی single.php قالب رو نداره (منظورم صفحه نوشته های وردپرس) هست. خیلی هنوز جای کار داره. اگه مشکلات برطرف بشن قیمت مناسب هست.

ممنون.

rezahashemian

تازه وارد
سلام

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون

این مشکلاتی که فرمودید تو تهیه دمو هست و تمامی این مشکلاتی که فرمودید به خاطر عجله در تهیه دمو از قالب هست

قالب به صورت کامل فارسی سازی شده و در صورت خرید به صورت کامل براتون دموش تهیه میشه و تمامی مواردی که فرمودید داخلش براتون برطرف میشه و خدمتتون تحویل داده میشه

alifiresoft

کاربر عضو
سلامخیلی ممنون از راهنمایی هاتون

این مشکلاتی که فرمودید تو تهیه دمو هست و تمامی این مشکلاتی که فرمودید به خاطر عجله در تهیه دمو از قالب هست

قالب به صورت کامل فارسی سازی شده و در صورت خرید به صورت کامل براتون دموش تهیه میشه و تمامی مواردی که فرمودید داخلش براتون برطرف میشه و خدمتتون تحویل داده میشه
شما مختاری هر جور میخواید دمو بدید اما به نظرم یک دموی کامل بهتر از یک دموی نصفه نیمه هست . اینجوری خودتونو نمیتونید خوب جلوه بدید و کسی بهتون اعتماد نمیکنه. موفق باشید.

rezahashemian

تازه وارد
شما مختاری هر جور میخواید دمو بدید اما به نظرم یک دموی کامل بهتر از یک دموی نصفه نیمه هست . اینجوری خودتونو نمیتونید خوب جلوه بدید و کسی بهتون اعتماد نمیکنه. موفق باشید.
متوجه منظورتون شدم جناب

خیلی ممنون از راهنماییتون

این مشکل رو بذارید به پای اینکه تازگی شروع به کار کردم و این اولین تجربه فارسی سازیم هست که به لطف شما متوجه شدم کلی مشکل داره

ممنونم که راهنمایی می کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا