قالب صحیفه 5 فارسی

miladjef

کاربر عضو
من همین لینکی که شما زحمتش رو کشیدید دانلود کردم اما فایل ترجمه در فایل زیپ نیست
فایل ترجمه رو از داخل فایل زیپ این تاپیک می تواندی دریافت کندی.

پوشه languages و دوفایل fa_IR رو به داخل پوشه مورد نظر انتقال  دهید.

اون بخش مروط فونت های استاندرد گوگل می باشد.فکر نکنم بتونین بهش فونتی اضافه کنید.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

با دقت نخوندن مطلب یا نوشته باعث میشه دچار اشتباه بشید

قبل هم گفتم زبان فارسی رو که از قبل دارید یا از داخل صحیفا موجود در این تاپیک باید در قسمت زبان اون صحیفا وارد کنید. اون قالب یه جورایی خام محسوب میشه و باید اگر در ترجمه از فونت خاصی استفاده شده فونت ها رو هم قرار بدید.

در مورد لینک هم بنده قبل از پاسخ به شما تست زدم و درست بودش در مورد مستقیم نبودن  لینک هم خیر مشکلی پیش نمیاد.

ولی شما هنوز آدرس سایت رو ندادی قرار بده دوستان نگاهی بیندازند.

ضمنا فونت باید استاندارد باشه یعنی قالب دیدن بهتره از فونت های موجود در گوگل استفاده کنی یا از افزونه فونتی که بهتون معرفی شده بود

در مورد اضافه کردن هم باید در قالب داخل پوشه فونت پوسته فونت ها رو قرار بدی و از برگه فرو ریز این فونت ها رو که فکر کنم کدشون رو هم در css و rtl و چند تا برگه هست تغییر بدی

موفق باشید

jamshimi

کاربر عضو
فایل ترجمه رو از داخل فایل زیپ این تاپیک می تواندی دریافت کندی.

پوشه languages و دوفایل fa_IR رو به داخل پوشه مورد نظر انتقال  دهید.

اون بخش مروط فونت های استاندرد گوگل می باشد.فکر نکنم بتونین بهش فونتی اضافه کنید.
یعنی می فرمایید قالبی که دوستمون در دو پست قبل لینک دادن بهتر از قالب پست اول همین تاپیک هست؟

جاویدان

کاربر عضو
سلام

نخیر منظورمون این نیست

ولی به علت دانلود های ما از دو جای مختلف ممکنه برخی فایلها دچار تغییراتی شده باشند بخصوص برخی سایتهای ایرانی یا چینی برای همین هم گفتیم شما با اونم یه تست بزن ضرر که نداره تازه متوجه میشیم چقدر منابع ما مطمئن هستن

ضمنا شما آدرس سایتت رو ندادی ها کلک :-"

موفق باشی

jamshimi

کاربر عضو
دوستان یه چیزی که الان متوجه شدم اینه که در قالب بیگ تم ورژن 5.2 در قسمت تایپو گرافی میشه هر فونتی مثل کودک و.... انتخاب کرد که خیلی خوبه بررسی کردم دیدم در فایل rtl اون انتهاش این کدها هست بعدش اینها رو که کپی می کنم به انتهای فایل ورژن 5.3 فونت ها رو نشون نمیده

اگه کسی بتونه این رو اکی کنه مشکل فونت کاملا حل میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

STUBBY

تازه وارد
 برا ی اینکار باید ابتدا فایل style باز کردن و بعد با ابزار قطره چکان که در فتوشاپ موجود کد رنگ رو بدست آورد و در فایل style جستجو کنید و در آخر کد رنگی که دوست دارید رو جایگزین کنید(اگر توضیح نا مفهوم بود بگید تا بیشتر توضیح بدم)
با سلام.

وارد style شدم . اما کد رنگ موجود نبود !

STUBBY

تازه وارد
درود بر دوستان عزیز 

یک سئوال دارم ، ممنون میشم راهنماییم کنید .

چطور میشه رنگ " دکمۀ مشاهدۀ بیشتر " را  در قسمت های مختلف تغییر داد ... مثال در عکس ضمیمه 

با تشکر 

Soal.jpg

دوستان خودم پیدا کردم .

1- وارد دستۀ مورد نظر بشید.

2- ویرایش دسته رو بزنید.

3- از قسمت sahifa - استایل دسته " در پایین صفحه " همانند عکس ضمیمه رنگ را تغییر دهید .

change_Color_Category.jpg

STUBBY

تازه وارد
دوستان چطور میشه در مگا منوی صحیفه عکس گذاشت ؟!  نمونه در عکس !

menu.jpg

miladjef

کاربر عضو
برای مگامنو پیشهاد می کنم از افزونه UberMenu استفاده کنید

jamshimi

کاربر عضو
دوستان ممنون میشم راهنمایی فرمایید که چطور وقتی در ادامه مطلب هر پست می رویم ساید بار نشون داده نشه و فقط در هوم پیج نشون داده بشه

همین طور عرض می کنم که قالبی با نام sahifa5.3fa که در این تاپیک قرار گرفته مشکل دارد واون قالبی که دوستمون در تاپیک قالب های پریمیوم گذاشتند مشکلی ندارد

miladjef

کاربر عضو
برای سایدبار به تنظیمات قالب و بخش ستون های کناری مراجعه کنید.

به زودی نسخه اصلاحی به همراه ترجمه جدید در پست اول قرار خواهد گرفت.

jamshimi

کاربر عضو
برای سایدبار به تنظیمات قالب و بخش ستون های کناری مراجعه کنید.

به زودی نسخه اصلاحی به همراه ترجمه جدید در پست اول قرار خواهد گرفت.
با سلام

عزیز من همین جا میرم ولی جایی برای غیر فعال کردن در پست ها رو نداره

در این قالب چطور میتونیم به پست های ارسالی قابلیت امتیاز دهی توسط کاربران اضافه کنیم؟ همون ستاره ها اگه میشه با تصویر نشون بدین با تشکر

ویریش:متوجه شدم که با افزونه Taqyeemمیشه امتیاز دهی فعال کرد اما این افزونه زبانش انگلیسی هست و ترجمه فارسی ندارد .ممنون میشم فارسی سازی انجام بشه و همین طور چطور میشه یک دفعه برای تمامی پست ها این حالت امتیاز دهی فعال کرد؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

عزیز من همین جا میرم ولی جایی برای غیر فعال کردن در پست ها رو نداره

در این قالب چطور میتونیم به پست های ارسالی قابلیت امتیاز دهی توسط کاربران اضافه کنیم؟ همون ستاره ها اگه میشه با تصویر نشون بدین با تشکر

ویریش:متوجه شدم که با افزونه Taqyeemمیشه امتیاز دهی فعال کرد اما این افزونه زبانش انگلیسی هست و ترجمه فارسی ندارد .ممنون میشم فارسی سازی انجام بشه و همین طور چطور میشه یک دفعه برای تمامی پست ها این حالت امتیاز دهی فعال کرد؟
با سلام

دوست عزیز

برای نشان ندادن ساید بار در برگ ها یا نوشته ها از عکس اول کمک بگیرید

برای فعال شدن گزینه دومی از عکس دومی کمک بگیرید منظورم تنظیمات داخل Taqyeem هستش

برای فعال سازی ستاره دار شدن از عکس سومی کمک بگیرید

موفق باشید

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

برای نشان ندادن ساید بار در برگ ها یا نوشته ها از عکس اول کمک بگیرید

برای فعال شدن گزینه دومی از عکس دومی کمک بگیرید منظورم تنظیمات داخل Taqyeem هستش

برای فعال سازی ستاره دار شدن از عکس سومی کمک بگیرید

موفق باشید
آقای جاویدان دمت گرم حل شد فقط یه سوال چطور میتونم یک دفعه برای تمام پست هام این قابلیت امتیاز دهی فعال کنم .چون من تعداد پست هام  زیاده و هیچ کدوم هم امتیاز دهی ندارن

جاویدان

کاربر عضو
آقای جاویدان دمت گرم حل شد فقط یه سوال چطور میتونم یک دفعه برای تمام پست هام این قابلیت امتیاز دهی فعال کنم .چون من تعداد پست هام  زیاده و هیچ کدوم هم امتیاز دهی ندارن
سلام

دوست عزیز

متاسفانه این امکان قسمت گروهی نداره و بنده به شخصه ندیدم چون به هر حال همه مطالب که خیلی عالی نیست و همیشه عالی  خیلی خوب خوب متوسط یا بد وجود داره شما باید بر حسب نیاز و تکراری نبودن مطلب ازش استفاده کنی

ضمنا یادت باشه اگر به هر نحوی قالب رو از صحیفا تغییر بدی این ستاره ها میپرند چراشو ما نفهمیدیم ولی میپرن ولی باز که صحیفا نصب بشه بر می گردن ولی سخت

موفق باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
ممنونم جناب جاویدان

من افزونه wp-statistics روی قالب صحیفه نصب کردم اما بازدید روزانه برای هر ای پی رو یکی نشون میده مثلا اگه کاربری بیاد و40 مطلب رو بازدید کنه باز هم بازدید امروز رو یکی نشون میده ولی با تغییر ای پی و قند شکن بازدید تغییر میکند .ممنون میشم راهنمایی نمایید

miladjef

کاربر عضو
قالب به نسخه 5.3 اصلاحی به روز رسانی شد.

ترجمه ی جدید اضافه شد.

اگر همچنان مشکل با ترجمه داتشید به قسمت تنظیمات قالب رفته و از بخش ترجمه نزدیک به 30 جمله وجود داره که باید ترجمه کنید.به زودی ترجمه اون جملات رو همم در یک پست قرار می دم.(یعنی خود قالب یه موتور مترجم داخلی داره)

jamshimi

کاربر عضو
با سلام

با تشکر از زحمات شما دوست عزیز

عزیزانی که قادر هستند و می خوان رو دانلود کنند و حتما فایل فارسی ترجمه دوست عزیزmiladjef رو که زحمت زیادی براش کشیدن و در این تاپیک در داخل خود قالب قرار گرفته رو داخل اون قالب قرار بدن و تست کنند امیدوارم که اون قالب بتونه کمکتون کنه البته یه نکته رو یاد آورشم به علت پایین اومدن ورودی پیوندها جدیدا هر جا کدی متصال به فیس و تویت و گوگل پلاس و اینها باشه به عنوان پاپ آپ می خواد باز بشه و گیر پشت گیر همین انجمن هم من روزی چند بار جلوش رو می بندم ولی بازم میاد. پس با احتیاط فعال کنید.

موفق باشید
جاویدان عزیز میشه درباره قضیه ورودی پیوندها یه کم بیشتر توضیح بدین؟ من امروز دکمه محبوب کردن در گوگل پلاس فعال کردم و دیدم پاپ آپ پیوند ها اومد.باید چه کار کنم؟

jamshimi

کاربر عضو
دوستان مفهوم لایت باکس در این قالب چیه؟ اگه میشه یکی با عکس نشون بدین

دوم اینکه چگونه میتونم نوع اسلایدشو صفحه اول تغییر بدم؟ همین طور اندازه عکس های اسلایدشو

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا