قالب صحیفه 5 فارسی

miladjef

کاربر عضو
نسخه جدید قالب صحیفه منتشر شد طبق گفته سازنده این قالب بیش از 200 تغییر در نسخه 5 به بعد این قالب محبوب وردپرسی ایجاد شده.

sahifa-5-featured-cover.jpg

sahifa-5-featured-5.jpg

sahifa-5-featured-6.jpg

بروزرسانی:
قالب به نسخه 5.1.0 ارتقا پیدا و ترجمه نیز بروزرسانی شد و در آخر هم افزونه های داخلی قالب مثل taqyeem وinstagramy ترجمه شدند
بروزرسانی 93/12/18:
به روز رسانی ترجمه

بروزرسانی 94/2/8:
به روز رسانی ترجمه

حدود 50 رشته ترجمه بهتر و دقیقتر شدند

به روز رسانی94/3/2:

نسخه 5.2.0 قالب صحیفه به همراه ترجمه قالب

به روز رسانی94/3/11:

نسخه 5.2.1 قالب صحیفه به همراه ترجمه قالب

به روز رسانی94/4/09:

قالب به نسخه 5.2.2 ارتقا پیدا کرد.

به روز رسانی94/5/27:

قالب به نسخه 5.3.0 ارتقا پیدا کرد.

به روز رسانی94/5/30:

قالب به نسخه اصلاحی 5.3 تغییر پیدا کرد.

فایل ترجمه از اول ساخته شد و 1082 رشته از 1084 رشته ترجمه شد.

به روز رسانی 94/6/11:

قالب به نسخه 5.3.1 ارتقا پیدا کرد
به روز رسانی در ترجمه

به روز رسانی 94/7/5:

قالب به نسخه  5.3.2 ارتقا پیدا کرد

به روز رسانی 94/7/12:

ترجمه قالب به روز رسانی شد.

به روزرسانی  94/7/24:

به روز رسانی قالب به نسخه 5.4.0

به روز رسانی 94/9/2:

به روز رسانی قالب به نسخه 5.5.0

به روز رسانی 94/10/1:

به روز رسانی قالب به نسخه ی 5.5.1

نسخه 5.5 دوباره اضافه شد تا دوستانی که با نسخه 5.5.1 مشکل داشتن از نسخه قبلی استفاده کنند.

به روز رسانی 94/11/11:

به روز رسانی به نسخه 5.5.3

به روز رسانی 95/2/09:

به روز رسانی به نسخه 5.5.0
You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladjef

کاربر عضو
به روز رسانی
----------------------------------------
دوستان زمانی که شما قالب رو فعال کردید درخواست نصب و فعال سازی 6 افزونه رو می کنه.دو افزونه ووکامرس وفرم تماس 7 رو می تونید از همون صفحه نصب و فعال سازی افزونه هایی که بعد از نصب قالب ظاهر میشه رو نصب و فعال کنید اما افزونه های Instagramy و Taqyeem وTaqyeem - Buttons Addon وTaqyeem - Predefined Criteria Addon را در ضمیمه این پست دانلود کنید و این افزونه ها را یک به یک نصب و فعال سازی کنید.

بروز رسانی 2

دوستانی که دیشب قالب رو دانلود کردند لطفا کنند دوباره دانلود کنند چون نزدیک به 30 جمله و کلمه دوباره ترجمه شدند(ترجمه دقیق تر)

بروز رسانی 3
قالب به ورژن 5.0.1 ارتقا پیدا کرد و فایل ترجمه نیز با این ورژن هماهنگ شد

اگر مشکلی پیش اومد اطلاع بدید

پیوست‌ها

• instagramy.zip
    501.2 کیلوبایت · بازدیدها: 498
  • taqyeem-predefined.zip
    139.2 کیلوبایت · بازدیدها: 450
  • taqyeem.zip
    286.6 کیلوبایت · بازدیدها: 338
آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladjef

کاربر عضو
بروز رسانی 4

قالب به ورژن 5.0.2 ارتقا پیدا کرد و فایل ترجمه نیز با این ورژن هماهنگ شد(30 جمله ترجمه ی دقیق تر شدند)

بروز رسانی 5

به روز رسانی در ترجمه نزدیک به 50 جمله تغییر کرد فکر کنم که دیگه ترجمه مشکل خاصی نداشته باشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladtaktaz

تازه وارد
متشکر، ولی بنظر میرسه با ووکامرس سازگاری ندارد!

miladjef

کاربر عضو
متشکر، ولی بنظر میرسه با ووکامرس سازگاری ندارد!
می تونید منظورتون رو دقیقا بگید؟

چون من افزونه ووکامرس رو برای چک کردن این قالب نصب کردم و صفحاتش رو هم ساختم مشکل خاصی نبود ...

اگر منظورتون رو دقیقا بگید شاید بتونم کمکتون کنم.

mehrpouya

کاربر عضو
سلام.

با اجازه شما با قید منبع روی سایت برای دانلود قرارش میدم.

موفق و موید باشید

miladtaktaz

تازه وارد
می تونید منظورتون رو دقیقا بگید؟چون من افزونه ووکامرس رو برای چک کردن این قالب نصب کردم و صفحاتش رو هم ساختم مشکل خاصی نبود ...

اگر منظورتون رو دقیقا بگید شاید بتونم کمکتون کنم.
درود. قالب رو روی لوکال با صفحات ووکامرس تست کردم مثل اینکه هماهنگ سازی نشده چون محصولات رو درهم ریخته نشون میداد

miladjef

کاربر عضو
درود. قالب رو روی لوکال با صفحات ووکامرس تست کردم مثل اینکه هماهنگ سازی نشده چون محصولات رو درهم ریخته نشون میداد
با سلام من چند بار و با چند هاست تست کردم و تقریبا نزدیک به 10 بار تنظیمات محصولات رو تغییر دادم اما تغییری در چینش این محصولات(درهم ریخته نشون دادن) رو مشاهده نکردم.پیشنهاد می کنم برای تست قالب ها بر روی یک هاست اقدام کنید(یه هاست رایگان برای تست بگیر).

attachment.php

miladtaktaz

تازه وارد
درود

مشکل از آپدیت جدید ووکامرس هست که برا خیلیا مشکل ساز شده. و قالب مشکلی ندارد. ممنون از شما

miladjef

کاربر عضو
دوستان کسی تا با حال داخل بخش تنظیمات قالب صحیفه 5 بخشی که مربوط به این بخش ها باشه رو دیده(در عکس مشخص شده)

attachment.php

attachment.php

میدونم این بخش داخل صحیفه 4 بوده ولی داخل این نسخه از قالب ندیدمش :40:

musicbaz

تازه وارد
پوستتون اصل یعنی خریدینش ؟؟؟ اگه رایگانه فکر کنم بعضی چیزا توش نیست حالا چ طور نمیدونم

miladjef

کاربر عضو
پوستتون اصل یعنی خریدینش ؟؟؟ اگه رایگانه فکر کنم بعضی چیزا توش نیست حالا چ طور نمیدونم
دوستان شرمنده پیداش کردم

شما یک برگه بسازید بعد زیر بخشی که عنوان برگه رو مشخص کردید نوشته "صفحه ساز" از اون بخش می تونید این کار رو انجام بدید.

miladjef

کاربر عضو
سلاماین قالب چرا اسلایدرش فعال نمیشه؟

چطوری درستش کنم ؟
فکر کنم باید از شورت کدی که برای شما قرار می گیره باید استفاده کنید.البته اسلایدر layerslider و Slider Revolution و Master Slider با این قالب هماهنگ هستند و امکانات خیلی خوبی هم دارند.

- - - Updated - - -

برای ساخت قرار دادن اسلاید ابتدا به قسمت اسلایدر سفارشی برید و بعد یک اسلاید درست کنید و روی دکمه انتشار بزنید .زمانی وارد این صفحه شدید شناسه ی اسلایدر رو کپی کنید.

attachment.php

و با استفاده از شورت کد قالب در جای که دوست دارید مثل ابزارک ها یا در نوشته ها استفاده کنید یا این که به قسمت تنظیمات نوشته در بخش ارسال مطلب برید. در قسمت Sahifa-تنظیمات پست بخش تنظیمات بالای پست قسمت نمایش گزینه اسلایدر رو فعال کنید و اسلایدر مورد نظرتون رو انتخاب کنید.دقت کنید اگر گزینه تصویر بالای پست رو فعال کنید اسلایدر در بالاترین بخش پست شما قرار می گیره

attachment.php

sadeghgenavehi

کاربر عضو
فکر کنم باید از شورت کدی که برای شما قرار می گیره باید استفاده کنید.البته اسلایدر layerslider و Slider Revolution و Master Slider با این قالب هماهنگ هستند و امکانات خیلی خوبی هم دارند.- - - Updated - - -

برای ساخت قرار دادن اسلاید ابتدا به قسمت اسلایدر سفارشی برید و بعد یک اسلاید درست کنید و روی دکمه انتشار بزنید .زمانی وارد این صفحه شدید شناسه ی اسلایدر رو کپی کنید.

attachment.php

و با استفاده از شورت کد قالب در جای که دوست دارید مثل ابزارک ها یا در نوشته ها استفاده کنید یا این که به قسمت تنظیمات نوشته در بخش ارسال مطلب برید. در قسمت Sahifa-تنظیمات پست بخش تنظیمات بالای پست قسمت نمایش گزینه اسلایدر رو فعال کنید و اسلایدر مورد نظرتون رو انتخاب کنید.دقت کنید اگر گزینه تصویر بالای پست رو فعال کنید اسلایدر در بالاترین بخش پست شما قرار می گیره

attachment.php
آخه من نمیخوام در پستی بزارم میخوام بالا در صفحه اصلی سایتم به نمایش در بیاد نه در نوشته

miladjef

کاربر عضو
یکی از راه های که شما می تونید به خواسته خودتون برسید اینه که صفحه اصلی خود رو به یک برگه تغییر بدید(قابلیت صفحه ایستا در وردپرس برای این کار به قسمت نمایش و قسمت سفارشی سای برید و در آخرقسمت برگه نخست ایستا را باز کنید و برگه ایستا را انتخاب کنید و در کادر کشویی که باز شده برگه ای که از قبل ساختید رو انتخاب کنید)

از یک اسلایدر ثل layerslider استفاده کنید اسلاید ورد نظرتون رو بسازید و در آخر شورت کد اون اسلاید کپی کنید و در بخش ویرایش برگه که ساختید بر روی دکمه "صفحه ساز" کلید کنید و بر روی آیکون text and html کلیک کنید و شورت کد رو در اون کپی کنید.

با این کار اسلایدر در بالاترین قسمت نوشته های شما در ستون مرکز(قسمت مطالب)قرار می گیره.

sadeghgenavehi

کاربر عضو
یکی از راه های که شما می تونید به خواسته خودتون برسید اینه که صفحه اصلی خود رو به یک برگه تغییر بدید(قابلیت صفحه ایستا در وردپرس برای این کار به قسمت نمایش و قسمت سفارشی سای برید و در آخرقسمت برگه نخست ایستا را باز کنید و برگه ایستا را انتخاب کنید و در کادر کشویی که باز شده برگه ای که از قبل ساختید رو انتخاب کنید)از یک اسلایدر ثل layerslider استفاده کنید اسلاید ورد نظرتون رو بسازید و در آخر شورت کد اون اسلاید کپی کنید و در بخش ویرایش برگه که ساختید بر روی دکمه "صفحه ساز" کلید کنید و بر روی آیکون text and html کلیک کنید و شورت کد رو در اون کپی کنید.

با این کار اسلایدر در بالاترین قسمت نوشته های شما در ستون مرکز(قسمت مطالب)قرار می گیره.
ورژن های 4.x.x این قابلیت رو مستیقم از پنل مدریتیشون داشتن منظورم در تنظیمات قالب هست چرا این ورژن نداره ؟

مگه ورژن پرمیومش نیست ؟

- - - Updated - - -

+++++++++++

آدرس زیر رو باز کنید و میبینید نوشته های این مطلب سمت چپ قرار داره در صورتی که باید وسط باشه منظورم رو که میفهمید ؟

چطوری باید این مشکل رو برطرف کرد؟

در نسخه موبایل درسته ولی اینجا نه

و یک مشکل دیگه در بخش فروشگاه دکمه افزودن به سبد خرید و عنوان محصولات میخوام وسط باشه برای این کار باید چیکار کنم ؟

caduspro

کاربر عضو
آدرس زیر رو باز کنید و میبینید نوشته های این مطلب سمت چپ قرار داره در صورتی که باید وسط باشه منظورم رو که میفهمید ؟
باید سمت راست باشه. این هم به این دلیل است که درست راست چین سازی نشده. برای راست چین کردن این بخش هم به پوشه پوسته بروید فایل woocommerce.css در پوشه css رو باز کنید و در کلاس های زیر مقادیر رو به right تغییر بدید. (اون شخصی که این قالب رو راست چین کرده، یک نغبه به تمام عیاره :redfadce: )

کد:
body.rtl .woocommerce-tabs .panel {
    float: left;
    margin-left: 0px;
}

miladjef

کاربر عضو
ورژن های 4.x.x این قابلیت رو مستیقم از پنل مدریتیشون داشتن منظورم در تنظیمات قالب هست چرا این ورژن نداره ؟مگه ورژن پرمیومش نیست ؟

- - - updated - - -

+++++++++++

چطوری باید این مشکل رو برطرف کرد؟

در نسخه موبایل درسته ولی اینجا نه

و یک مشکل دیگه در بخش فروشگاه دکمه افزودن به سبد خرید و عنوان محصولات میخوام وسط باشه برای این کار باید چیکار کنم ؟
در رابطه با سوال اولتون باید بگم که اگر یک برگه در وردپرس بسازید همون قالبیت های که می گفتید با کلیک بر روی دکمه "صفحه ساز" فعال میشه.آموزششم تو پست های بالایی هست .در مورد سوال دومتون هم دوست عزیزمون rma جواب دادن )

بالا