قالب فارسی زیبای مجله خبری Official وردپرس و فروشگاه ساز ووکامرس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
Official یک قالب بسیار زیبا هست برای سیستم وردپرس و همچنین فروشگاه ساز ووکامرس

این قالب زیبا دارای تنظیمات فراوان هست و قابلیت های فراوانی رو برای شما فراهم می کنه که لیستی از امکانات رو براتون در پایین توضیح دادم

قالب بسیار زیبایی هست.

2ac8-01-preview-large-preview.png

امکانات کلی قالب:

+ دارای فایل راست چین استاندارد

+ دارای نسخه موبایل و تبلت (ریسپانسیو)

+ دارای ابزارک های اختصاصی فراوان (اسلایدر . مطالب محبوب. مطالب پیشین. شبکه های اجتماعی. تبلیغات و...)

+ تنظیمات فراوان

+ 25% فارسی شده

+ بی نهایت رنگ بندی

+ پشتیبانی از فهرست ها

+ سئوی قابل قبول

و...

20cd-official-cell6.png

تغییراتی که اعمال کردم

+ افزودن فونت B Yekan به سایت و مقداری بهینه کردن فونت ها (Tahoma و...)

+ تقریبا 25% قارسی شد (میتونید خودتون با نرم افزار PO Edit فارسی کنید ادامش رو و در همینجا انتشار بدید)

دموی عربی قالب:

کد:
http://themes.bdayh.com/official/rtl/
دانلود قالب نسخه 1.4:

98cell.ir

کاربر عضو
[h=2]در حال نصب پوسته از پرونده*ی بارگذاری شده: official_140.rar[/h]گشودن بسته*ی فشرده شده…

این بسته نمی*تواند نصب شود. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature

اشکان

تازه وارد
سلام دوست عزیز ابتدا بسته رو باز کن بعد به قسمت تم برو و کپیش کن.

98cell.ir

کاربر عضو
آره از طریق هاست که نصب کنیم حل میشه مشکلش ولی با نصاب خوده وردپرس نمیشه. :48:

djbehrouz

تازه وارد
سلام.موقع فعال کردن این قالب ، وردپرس با ارور مواجه می شود و سایت بالا نمیاد.از آخرین نسخه وردپرس استفاده میکنم.با قالب های دیگه مشکل نداره،ممکنه از افرونه های نصب شده باشد.

mahdiali35

کاربر عضو
سلام.موقع فعال کردن این قالب ، وردپرس با ارور مواجه می شود و سایت بالا نمیاد.از آخرین نسخه وردپرس استفاده میکنم.با قالب های دیگه مشکل نداره،ممکنه از افرونه های نصب شده باشد.
چه اروری ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ارور رو باید خودمون حدس بزنیم لابد...! نمیدونم کاربرا چرا اینطوری سوال میکنن!...

98cell.ir

کاربر عضو
من سایتمو دادم سئو کردن و این سئوکار ما یکبار بیشتر قالبو نمیذاره عوض کنم برای همین میخوام کامل باشه :(

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این موضوع چه ربطی به فارسی سازی داره! بدید سئو کنن این قالب رو...

شاید 10 کلمه برا فارسی سازی بخواد. با نرم افزار PO Edit کار کنید... ردیف میشه

milad-engineer

تازه وارد
این قالب با ورژن جدید ووکامرس مشکل داره؟ چون قسمت سایدبار فروشگاه پایین تگ Main می آید و سبد خریدی که به صورت ویجت در سایدبار گذاشتم بعد از آپدیت به پایین رفت... لطفا راهنمای کنید. با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمال مشکل داشتن بسیار بالاست

mywork858

تازه وارد
سلام

من این قالب رو نصب کردم ، میخاستم لطف کنید من رو واسه فعال سازی اسلایدر راهنمایی کنید.

اسلایدر رو خودم از قسمت ابزارک ها پیدا کردم ولی ادامه کار رو میخام اگر میشه دوستان راهنمایم کنن تا بتونم واسه اسلایدر عکس تعریف کنم.

ممنون.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای اسلایدر ، باید از سیستم ها (افزونه های) دیگه استفاده کنی

بالا