قالب فارسی شرکتی Circle رایگان

fuladpanjeh

تازه وارد
سلام . این قالب رو دیروز تموم کردم چون برا شخص یا شرکت خاصی نساختم اینجا منتشر می کنم . اگه تو صفحه اصلی سایت هم قابل دونستید منتشر کنید .

You must be registered for see images attach

ویژگی ها :

• منو های jquery
  • استاندارد در مرورگر های IE , Firefox , Chrome
  • فرم تماس با ما PHP
  • حجم کم

Acrobat

کاربر عضو
زیاد جالب نیست.

نواقصی داره!

البته ببخشید رک گفتم.

شما که وخت می*ذاری سعی کن یه چیز شکیل تر با امکانات بهتر و در خور کاربر تر بسازی..

موفق*باشی :x

fuladpanjeh

تازه وارد
سلام . ممنون از نظرتون اگه میشه نقص هارو بگید . چیز دیگه ای به ذهتم نرسید اضافه کنم ... طرح هم که سلیقه ای و بستگی به مهارت داره و مال ما تا این حدِ :)

Acrobat

کاربر عضو
سلام . ممنون از نظرتون اگه میشه نقص هارو بگید . چیز دیگه ای به ذهتم نرسید اضافه کنم ... طرح هم که سلیقه ای و بستگی به مهارت داره و مال ما تا این حدِ :)
سبک جالبی داره. تحسین میکنم سلیقتون رو. اما نواقص:

یک خط سفید در پایین صفحه دیده میشه. که با پائین اومدن اسکرول، اون ثابت میمونه و مانع دیدن ادم میشه.

در بخش درباره ما، در قسمتی که متن نوشته میشه، padding-bottom نداره. اگر دقت کنید نوشته ها در پایین کادر بد نشون داده میشه.

در بخش تماس با ما، اگر هیچ کدوم از فیلد ها پر نشه، باز هم پیام داده میشه که پیام ارسال شد!!

بالاخره یک سری فیلد ها عموما باید اجباری باشن! به نظر من فیلد شماره تماس اضافه بشه چن شرکتی هستش! و یک select که توش موضوع تماس انتخاب بشه..

بهتره در صفحه نخست بجای متن "نام شرکت"، مکانی بذاری تا لوگوی شرکت گذاشته بشه :)

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم..

موفق*باشی -;{@

+ در ضمن اگر پیمایش بین صفحات باکمک آجاکس بشه زیباتر میشه..

fuladpanjeh

تازه وارد
خیلی هم عالی . اون نواررو چون فکر کردم اندازه سایت کوچیکه ثابت نکردم پایین سایت . اونو باید اوکی کنم ... درباره ما هم که با عکس هم تراز کردم به پایین دقت نکردم . در مورد php هم به زور آوردنش رو یاد گرفتم :)) اون اجباری و اینارو نمیدونم چطوری درست کنم ... ممنون اصلا می کنم 100%

irman92

تازه وارد
قشنگه. آفرين

واسه منم ببينين :د

بالا